Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość tatiana212

Hej =) Podajcie dokładną datę, co macie załatwione?? Będziemy się wspierać razem. Może jakieś pomysły z waszej strony?? jak sobie wyobrażacie TEN najważniejszy dzień:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
SIERPNIOWE PANNY MŁODE???czekam na Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia1991
Hej ;) ja biore slub 17.08.2013 mam nadzieje ze wszytko pojdzie latwo bez problemow ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
hej:) heh to witaj w klubie ja też 17.08.2013 opowiadaj :)Jak u Ciebie załatwienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia1991
Ahh u mnie wszystko na miejscu ;D kamerzyste mam fotografa mamy sprawdzonego ktory juz krecil oraz fotografowal sluby w rodzinie ;) Autem jedziemy swiaadka i bedzie tez kierowca ;) Sale mamy zaklepana tuz kolo kosciolka ;) suknia zakupiona na nieoczekiwanej wyprzedazy w salonie sukien slubnych ;D hmm a teraz tylko szczegolami sie zajmuje a jak u ciebie ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia1991
a ty LODZIA masz juz jakis termin dokladny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia1991
Oj my mamy juz ustlona na godzine 14 msze mamy potem zdjecia w planerze i nie chcemy zeby bylo ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
My planujemy o godzinie 15:00 ale dopiero po nowym roku wybieramy się do księdza:) Aktualnie mam kupioną wódkę, wino i zawieszki na wódkę. Również kupiłam już sukienkę ślubną, garnitur planujemy na marzec wtedy będą wyprzedaże po studniówkach, sylwestrze i karnawale. Załatwiony fotograf, sala, catering,zespół tutaj mam pozapłacane już zaliczki, również Pani która nam piecze ciasta na stół:) Oraz moja kosmetyczka tydzień przed na maseczki, dzień przed weselem na doklejenie rzęs i manicure Teraz zmagam się z Tortem i paczuszkami dla gości, oraz z Panią dekoratorką... Chciałabym mieć tort w kształcie 2 łabędzi jako Para Młoda pięknie to wygląda, w 2 różnych smakach napewno będzie Tiramisu i chyba kawowy;) Na Styczeń panuje ustać z księdzem termin i godzinę. Załatwić i wpłacić zaliczkę za kamerzystę, ustalić z Panią cukiernik rodzaje ciast, kupić bieliznę i buty ślubne, oraz kupić kieliszki i wygrawerować na nich nasze inicjały i datę ślubu . Co dziewczyny do Godziny eh uważam że godzina 14 to jak na sierpień to troszkę wcześnie widno jest do min 21:00. Jeszcze zależny jaka będzie pogoda w tym dniu... my się nie decydujemy na pener w Dniu Naszego Ślubu, Zdjęcia droga dojazdu to plus minus 3 godziny, mi jest szkoda tyle czasu poświecić zdjęciom a Ten Dzień jest tyko raz w życiu chce się bawić i być w tym dniu z najbliższymi. Zdjęcia panujemy tydzień po w Niedziele jeśli pogoda tylko dopisze:) Wyobrażacie sobie jak będzie wyglądał ten dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sierpnióweczki! Ja jestem 17.08.2013 - widzę że to dosyć popularna data, nie wiem czemu :) Mamy już fotografa (robił zdjęcia na ślubie znajomych we wrześniu i nam się podobały), kamerzysty nie chcemy, zaklepany jest też DJ i oczywiście sala i kościół. Sukienkę kupiłam we wrześniu bo chodziłam tylko z ciekawości patrzeć w czym mi dobrze i zakochałam się w tej jedynej :) Aktualnie jest w trakcie szycia i pierwsza przymiarka planowana jest na marzec. Przetestowałam dwie kosmetyczki i mam wybrany makijaż, będzie w tonacji fioletowej - mam zielone oczy i jestem blondynką więc idealnie współgra. Fryzjera mam swojego sprawdzonego, bo czesał mnie już wiele razy także nie robię nawet próby tam mu ufam :) Fryzura będzie zaczesana na bok Garnitur mój narzeczony też już ma, wisi w szafie. Dokupimy tylko buty, koszulę krawat ale to już na wiosnę albo i później. Ja swoje buty kupię niedługo, bo na przymiarce sukni muszę je już mieć, bieliznę i biżuterię kupię tuż przed ślubem. Mamy też wybrany wzór zaproszeń, obrączki i samochód. Nauki przedmałżeńskie - zapisani na marzec. Na razie to chyba tyle... A jak wyobrażam sobie ten dzień? Hmm... Jako piękny, słoneczny, wyjątkowy... Nie musi być wszystko zapięte na ostatni guzik, ważne że osoba którą kocham nad życie będzie przy mnie i będziemy wspólnie dzielić tę radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrzawada.pl
Witam, Jeśli ktoś szuka jeszcze fotografa na termin sierpniowy, to zapraszam. Mam bardzo ciekawą propozycję. www.piotrzawada.pl Pozdrawiam, Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allora
10.08 :) sala zaklepana, kościół i w zasadzie też fotograf :) nauki zakończone, tylko jakaś poradnia rodzinna została do przebrnięcia. Obecnie ustalamy listę gości i szukamy zespołu :) zaproszenia, suknie i bukiety oglądam w internecie i szukam inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia1991
No to widze ze do sierpnia jeszcze tyle czasu ale praktycznie wiekszosc mamy pozalatwiane ;) Mam pytanie czy ktos ma moze jakis orginalny pomysl na podzikowanie dla rodzicow? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia1991
Natomiast jest chodzi o sesje w dniu slubu to ja koniecznie chce ja miec ;) Uwazam ze sa jeszcze te wszystkie emosje po kosciele po zyczeniach itd. mamy plener obok sali i kosciola na tle zabytkowego osiedla gorniczego wszystko jest jakby cofniete o 70 lat wstecz ;D zdjecia wychodza genialne! i tam chcemy troche miec na zieleni w parku wiec nie zejdzie tyle az czasu ;) mysle ze do dwoch godzin max sie wyrobimy . A tak poza tym to mamy takich gosci co bawia sie to samego rana wiec bede miala czas by sie wybawic z nimi do woli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie doradzę,bo my nie dziękujemy rodzicom na weselu. Sesja plenerowa to ile ludzi tyle pomysłów i podejść do tematu :) Ja bym nie chciała sesji zaraz po kościele, bo jakoś tak dziwnie bym się czuła i sztucznie. Poza tym zawsze marzyłam o sesji nad morzem, na plaży i w wodzie a że mieszkamy na mazowszu to trzeba będzie się spakować i tydzień później śmignąć nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
hmm.. Podziękowania Rodzicom to Ja myślałam nad koszem z owocami, winem, słodkościami i kwiatek w doniczce fajnie wygląda orchidea abo storczyk, A w kwiaciarni ładnie wszystko ułożą w koszu i zapakują elegancko:) bo kosz kwiatów to oklepane i rodzice z tego nie będą mieć pożytku:) a po ślubie zdjęcie pamiątkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia1991
Jesli chodzi o zdjecia to nie po kosciele odrazu tylko po obiedzie kawie ciastku czyli tak jakos 16-17 bedziemy ;P mi chodzilo o konkretnie emocje w dniu slubu ;) A w zwiazku z podziekowaniami chcemy dac kosz z kwiatem doniczkowym jakis alkohol torche slodkosci i to dodatkowo : http://www.google.pl/imgres?start=182&um=1&hl=pl&client=opera&hs=FAb&sa=N&tbo=d&channel=suggest&tbm=isch&tbnid=HRNy6I9GJD_FgM:&imgrefurl=http://www.swistak.pl/a42988356,Podziekowania-dla-Rodzicow-ksiega-album-SLUB.html&docid=ERzTTW2nJBOK5M&imgurl=http://img812.imageshack.us/img812/7407/mg0094y.jpg&w=800&h=534&ei=nwjgULLqOtKShgeE-YGIAg&zoom=1&iact=hc&vpx=930&vpy=12&dur=446&hovh=183&hovw=275&tx=118&ty=63&sig=112801902714604728204&page=7&tbnh=144&tbnw=185&ndsp=32&ved=1t:429,r:88,s:100,i:268&biw=1333&bih=645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allora
i już mamy zespół :) u nas jest tradycja, że dziękuje się rodzicom na weselu ale ja jeszcze nie wiem czy my tak zrobimy. Tradycyjnie na pewno kwiaty, alkohol + słodycze. Chyba, że znajdę jakiś ciekawy upominek, na pewno nie "kurzozbieracz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laryssssssa
witajcie - ja 24.08 :-) mamy na razie tylko salę. Suknie oglądam, ale nic mi się nie podoba. Ja nie będe robiła podziekowań dla rodziców. Czy mogłybyście mi polecić garnitur dla pana młdoego, który przyda sie jeszcze na inne okazje? najbardziej marzy mi się taki ciemny ciemny brąz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laryssssssa
też chciałabym sesję w dniu slubu, żeby było od razu załatwione. ale jak to zorganizować? Co robią goście, gdy my cykamy fotki? Przy sali jest stary park i tam byłyby te zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
GosiaGosia 1991 Tak jak wspominałam wcześniej ja nie chce mieć zdjęć w dniu ślubu, tyko jedno przed kościołem z wszystkimi gośćmi, chodziło mi że po slubie chce podarować nasze zdjęcie w pięknej ramce na pamiątkę rodzicom. w podziękowaniu rodzicom myślimy podobnie i fajny pomysł z taką książką:) Allora U nas jest tradycja że dziękuję się rodzicom w dniu wesela w okolicach godziny 23:00 przed oczepinami:) i tradycyjna piosenka "KOCHANYCH RODZICÓW MAM" Witaj w gronie SIERPNIóWECZEK larysssssa:) U was nie ma zwyczaju podziękowania rodzicom za ich trud włożony w waszym wychowaniu?? ślub to jest nowy rozdział w waszym życiu i jak to mówią "odcięcie pępowiny" =) hmm garnitur mi osobiście się podoba ciemny najlepiej czarny z delikatnym połyskiem, ponieważ mam bardzo wielką rodzinę i teraz wesela się posypią u mnie w rodzinie=) Goście normalnie będą się bawić na całego podczas gdy wy będziecie na plenerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
Sierpnióweczki =) Panujecie huczne wesela?? czy raczej kameralne przyjęcie w gronie najbliższych?? Ja osobiście mogę się pochwalić, że przedwczoraj zakończyliśmy z moim przyszłym M. ostateczną listę gości:) Na naszym weselu będzie się bawiło 160 osób dorosłych i 48 dzieciaczków w tym 20-storo w wieku poniżej 3 latek. Najlepsze jest to, że to prawie wszyscy goście to najbliższa rodzina=) wstępny kosztorys to okolice 28 000zł oj da nas to duża sumka... ponieważ wesele robimy sobie sami nie chcemy obciążać Naszych rodziców, trochę się boje że może być ciężko, ale staram się być dobrych myśli=) W moje wesele chce zaangażować moich najbliższych=) Moje MyŚl MyŚl=D marsz Mandelsona... Moja ośmioletnia siostrzyczka pójdzie w sukni balowej przed Nami z koszyczkiem i będzie sypać kwiatki do ołtarza. Trzyletni braciszek w fraku z muchą, z poduszką serduszko na której będą "czekać" na Nas obrączki. Obie mamy będą czytać pierwsze i drugie czytanie, a mój ojciec chrzestny będzie śpiewał psalm.=) to po części moje wyobrażenia, które wprowadzę w Dniu Naszego Ślubu, mam ich coraz więcej... podoba mi się też pocałunek Małżonków=) gdy ksiądz mówi a teraz możesz pocałować Pannę Młodą , a wszyscy zebrani w kościele Goście biją brawa:) Dziewczyny macie już jakieś"myśl myśl" nad waszym ślubem??=D jestem bardzo ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia1991
TATIANA212 Alez bedziesz miala meeega weselicho ! tylu bliskich masz super ! ja niestety mam malutka rodzine ;( zaledwie siostra z mezem i coreczka brat z zona i synem babcia wujek ciocia i to wszystko...reszta rodzina mojego narzeczonego w sumie martwie sie ze w dniu bedzie brakowalo mi moich rodzicow ktorych juz nie ma na tym swiecie :( ale coz moze jednak bede miala glowe zaprzatnieta innymi rzeczami i nie bede sie ty az tak przejmowac ;) aaa u nas osobek bedzie okolo 60 ;) Moim pomyslem bedzie zakonczenie filmu slubnego scena w pokoju nowozencow ktory dostajemy jako prezent od kierownictwa sali ;) Chce aby byla to jakas zabawna scena ;) A jaki macie utwor na pierwszy taniec? bo my Shania Twain-I'm still the one :D wybralismy ja tez bo to nasza sentymentalna piosenka przy niej zatanczylismy razem po raz pierwszy i chcemy znow zatanczyc na nowej drodze zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
Dzięki, weselicho na całego ponad 200 ludzi =) Fajna nuta cos szybkiego, My jeszcze nie mamy, chce raczej coś wolnego i romantycznego=) planujemy jeszcze kurs tańca i fajną choreografie...=) oj oj fajny pomysł bardzo romantyczny z zakończeniem filmu heh=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
Odstąpię trochę od tematu Ślubu i opowiem Wam moją dzisiejszą historię wsumie Ja i mój przyszły M. byliśmy wkurzeni, ale teraz się śmiejemy z tego:) HISTORIA " śmiać się czy płakać??" Mój przyszły M wyrywa się dziś z pracy i jedzie na "skrzydłach" po swoją przyszłą Ż. do pracy, po drodze ma kupić kumplowi papierosy, zatrzymujemy się pod sklepem, prosi mnie żebym wyskoczyła po nie. Z niechęcią ledwo żyjąca, wychodzę osmalę z samochodu i rzucam tekstem że nie mam dowodu przy sobie, a przeważnie pytają mnie o dowód. Machną ręką, że będzie ok:) Podchodzę ciężkim krokiem do kasy, proszę o te felerne papierosy, pani ekspedientka przygada mi się "dziwnie" mówi do mnie, że nie ma AKURAT TEJ marki papierosów już. Proszę ją żeby zobaczyła w kasie obok po czym nadal spogląda na mnie dziwnie, w pierwszym momencie pomyślałam że jestem brudna na twarzy, albo rozmaziałam przypadkiem oko... zaczęłam się denerwować, bo szukała tych papierosów jak by jej się nie chciało i cały czas ten przykuwający jej wzrok czułam na swoim ciele. Podchodzi do kasy i mówi: poproszę o dowód, jeśli nie masz to ci nie sprzedam! wyglądasz na góra 16-ście lat mnie normalnie zagotowało w środku,wykończona po całym dniu pracy spotyka Cię takie chamstwo na "dobranoc"! odpowiadam jej bezczelnie że nie mam AKURAT przy sobie po czym dzwonie do mojego przyszłego M. żeby pofatygował się i przyszedł po te papierosy, bo pani ekspedientka ma wątpliwości co do mojej pełnoletności... Następnie podchodzi mój przyszły M, daje jej pieniądze za papierosy...Ekspedientka znów zaczęła robić te "dziwne oczy" mówi że ma WĄTPLIWOŚCI ŻE jest pełnoletni mnie już przeszły złości i zaczęłam jej się śmiać prosto w oczy, mój przyszły M. się wkurzył,był w pracy wyrwa się tyko na chwilę. Musiał się wrócić do samochodu po prawo jazdy, przyniósł akurat moje...dał jej, a ona takie bryle wystrzeliła i mówi ze nie wyglądam na te lata i zaczęła mnie przepraszać tym razem już zwracała się do mnie na Pani :) wkońcu mogłam odebrać te felerne papierosy... Na dowodzenia mówię jej ze mój narzeczony jest o 4 lata straszy ode mnie..tym razem zrobiła maślane oczka:) PS: Mam 21 at a mój przyszły M. 25at ale chyba dobrze że wyglądam na "16-tkę" ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy niewielkie wesele, bo i rodziny są małe. W sumie więcej będzie przyjaciół niż rodziny :) Szacujemy że około 60 osób przyjdzie. Obliczaliśmy budżet i wyszło nam +/- 30 tysięcy, za wszystko płacimy sami bo naszych rodziców niestety nie stać na dołożenie się do wesela. Na pierwszy taniec chyba będzie piosenka Bryana Adamsa everything i do, bo leciała w tle jak się poznawaliśmy :) Z racji tego że narzeczony tańczy bardzo dobrze, a ja mam dwie lewe nogi będziemy szli na kurs tańca. Nie tańczymy żadnej choreografii, zwykły przytulaniec:) Tatiana ja też mam takiego małego brata, chociaż ja już stara krowa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGosia1991
Ojej tataina212 to mialas przygode ale powiem ci ze jestem w twim wieku a mam takie same sytacje ha ha ale masz racje ze tak mlodo wygladamy :D jak bedziemy mieli po 35 lat a ci ktod powie ze wygladasz ma 18 to docenisz :D Podziele sie bo dzis kolezanka mi zaoferowala ze moze namoalowac nasz obraz ze ze na nim z moim przyszlym mezem i ze mozemy sobie zostawic czy tam dac taki obraz rodzicom ijeeee ona tak przepieknie maluje ze jestem zachwycona! chyba sobie zostawimy ale ciesze sie bo nie zawsze na zdjeciach ladnie wygladam a ta mnie moze ladnie podreperowac na zdjeciu :D A w ogole macie w planach jakies orginalne zdjecia? bo ja chce taki romantic oraz kilka smiesznych w tym plenerze np dajemy sobie buzi a za plecami chowamy ja mlotek a on pistolet ;) chcemy miec na pamiatke tez cos takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allora
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!! aby był dla nas szczęśliwy i oby nam się wszystko wymarzone i wyśnione spełniło! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana212
Gosia:) oj jak widzę to mamy wiele wspólnego ze sobą;) oj no pomysł zajebisty z namalowaniem obrazu i powiem Ci że właśnie wczoraj moja siostra mi powiedziała że namaluje mi na putnie duży obraz przedstawiających nas, który powiesimy na ścianie za naszymi plecami na weselu:) heh to będziemy miały podobnie. Mogę się pochwalić że ma dziewczyna dar pięknie maluje:) oj nie wiem w sumie jeszcze się nie zastanawiałam nad zdjęciami... Boje się o pogodę dowiedziałam się ze sierpień ma być pochmurny wietrzny i deszczowy:( ...iii... Mój braciszek o 18 lat młodszy ale jest kochany taki słodziak i przystojniaczek każdy myśli że to mój synek heh:) PS: zaczynam dziś poszukiwania bucików ślubnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×