Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

karolinak1234 - no i widzisz:) A co do targów, to ja bardziej myślałam, żeby rozejrzeć się tam za popierdółkami typu poduszka na obrączki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna my podpisujemy dokumenty na zakrystii, tak wydaje nam się że będzie najwygodniej. Podziękowań dla rodziców też nie robimy w trakcie wesela, podziękujemy im na drugi dzień już na spokojnie w domu, w rodzinnym gronie przy cieście i kawusi :) (u nas nie ma poprawin, bo wesele jest małe a większość osób tutejszych). Wczoraj koleżanka, która brała ślub jakiś czas temu oburzyła się że mój będzie miał krawat w kolorze. Sama chciała żeby jej przyszły mąż taki miał, ale pani w salonie jej doradziła że "jak to tak, pan młody nie będzie się wyróżniał od gości" :D Mój się tylko uśmiechnął i powiedział, że chyba wszyscy wiedzą do kogo na ślub przyszli, a fotografa się uświadomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie w KAtowicach byly juz targi ale sie nie wybieralismy bo i tak juz mamy wszytskie rzeczy ;)) a co do podpisywania dokumentow to chyba u mnie w koscile sie tylko podczas mszy podpisuje a nie na zakrystii choc bym pewnie tak wolala... ;P mi zostala do zaliczenia poradnia rodzinna czy cos takiego ;)) bo nauki ju za mna ;)) Welon mam juz w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak u Was będą wyglądały oczepiny? Czy ogólnie macie w planach rzucanie welonu/muszki czy jeszcze innej części garderoby? ;) No i czy planujecie jakieś zabawy dla gości? Ja nie jestem zwolenniczką poniżania pijanych gości weselnych, myślałam żeby zrobić krótkie oczepiny bez żadnych oświadczyn czy co tam jeszcze zespoły potrafią wymyślić, po prostu zwykły taniec pary która złapie te elementy i z dwie zabawy dla gości, tylko nie bardzo wiem jakie, bo strasznie nie podobają mi się zabawy typu skakanie tyłkiem po pompce żeby napompować balon, czy taczanie jajka przez nogawkę :o brrrr coś strasznego, a jak będzie u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... My tak samo, wolimy na zakrystii, jakoś podczas ceremonii mi to nie bardzo wygląda ;) A co do krawata... W Polsce niestety nadal jest zapotrzebowanie na poliestrowe, błyszczące kamizelusie w komplecie z musznikiem na rzep, więc w sklepach próbują je wciskać każdemu PM... Kiedy szukałam krawatu dla Mojego, to w praktycznie każdym sklepie musiałam się bronić przed fanatyczną sprzedawczynią, wciskającą mi biały musznik w różowe kwiatuszki, bo "to przecież ślubne". Cóż zrobić... GosiaGosia1991 - zapytaj najlepiej księdza, to, że nikt się nie zdecydował podpisywać na zakrystii nie znaczy, że nie ma takiej możliwości;) Nam też zostały dwie wyzyty w Poradni, najlepiej teraz to odbębnić, bo potem, bliżej sezonu, podobno są problemy z terminami... CoTyNiePowiesz - u nas nie będzie takich typowych, sprośnych, a czasami wręcz niesmacznych zabaw oczepinowych, nasz zespół ma chyba tylko jedną, z tymi tabliczkami JA/ON/ONA. Koleżanka opowiadała mi, że raz na jakimś weselu DJ zorganizował zabawę, polegającą na podskakiwaniu dziewczyny siedzącej na kolanach faceta, żeby pompką napompować balon. Podobno wszyscy byli zniesmaczeni :O Ale welonem i krawatem będziemy rzucać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna właśnie o tej zabawie wspominałam w swoim poście, byłam na takim weselu na którym była taka zabawa nie dość że zespół wybrał do tej zabawy pary grubo po 50iątce, mało tego dla jednej z par zepsuła się pompka, kobitka tak skakał ze myślałam że połamie wszystkie kości dla swojego partnera, to było bardzo niesmaczne :o ja właśnie myślałam o tych tabliczkach i jeszcze gdzieś widziałam taką karocę, że państwo młodzi to król i królowa a pozostali uczestnicy to jakiś paź, koło od wozu czy inne elementy, a prowadzący czyta jakąś historię dotyczącą tych osób, to mi się całkiem podobało i chyba na tych dwóch zabawach przystaniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie musimy ksiedza zapytac czy mozna wczesniej tak zrobic ;)) aaa co do zabaw to was popieram ze zadnych takich kamskich zabaw ! my bedziemy mieli jedna dla dzieciaczkow oczepiny tradycyjne czyli rzucanie za siebie do panien i moze kilka dla gosci ale musze poszukac jakis fajnych ;) bo mam duzo mlodych osobek ktore chetnie sie pobawia w zabawy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cotyniepowiesz u na również nie będzie "chamskich" zabaw. Na pewno zrobimy ja/on/ona, rzucanie welonem i jeszcze jakies 2-3 inne, ale to muszę poszukać coś sensownego :) Zabawa z karetą mnie się osobiście nie podoba, widziałam też wersje z Zoo, trochę nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dotarły do mnie próbki zaproszeń!!! No i muszę powiedzieć, że mamy swój typ, ja się wahałam chwilę ale narzeczony podjął męską decyzję :) Wykonanie bardzo dobre, ładny i gruby papier, eleganckie, jednym słowem takie jakie chcieliśmy, także będziemy zamawiać :) A oto one (te w złotej oprawie) -> http://www.amelia-wedding.pl/moreno/detail/1/flypage/77?sef=hcfp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... na tym stanęło, że jutro muszę siedzieć cały dzień i czekać na kuriera, który ma odebrać te nie moje zaproszenia. Kiedy dostanę swoje - nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam i obiecują, że przesyłkę z zaproszeniami wyślą do mnie jutro. Mam tylko nadzieję, że tym razem będą to moje zaproszenia :O Na pocieszenie dostałam kilka zdjęć mojej papeterii, wklejam tutaj, żebyście mogły ocenić ;) http://www.picshot.pl/public/view/296506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna nie martw się, za moment będziesz się cieszyć nimi w domu :) I zaproszenia piękne, bardzo podoba mi się ten kolor różu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Dziękuję za wsparcie:) Mnie też się podoba, jest taki nieoczywisty:) Wrrr, sąsiad z góry od dwóch miesięcy robi "remont" - cały dzień potrafi postukiwać młotkiem w bliżej nieokreślonym celu, ostatnio słyszeliśmy coś, co brzmiało jak wkręty do paneli, a wczoraj musiałam debila uspokajać, bo o 23 jeszcze piłował. Ileż można?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna powiedz mi jeszcze taką rzecz, ponieważ my będziemy po weekendzie składać zamówienie. Czy w treści zaproszenia pisałaś adres kościoła w którym będzie ślub i/albo adres sali weselnej? Bo ja nie wiem czy trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My rok temu wprowadzaliśmy się do nowego bloku i to dopiero była jazda z wykańczaniem mieszkań i mieszkańców. Także łączę się z tobą w bólu, bo teraz też jakiś "mądry" potrafi się wyrwać o 23 z wiertarką np. w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja kupilam zaproszenia zupelnie calkiem do wypisywania ale swiadkowa robi przeslicznie recznie robione kartki okolicznosciowe i teraz zastanawam sie czy nie skorzystac z jej "usług" no ale narzeczony mowi ze juz mamy zaproszenia wiec po co nam inne jak te sa laaadne ...? i w sumie ciagle rozmyslam Ps. wiecie ze zostalo nam pol roku ? :D Hip Hip HURA ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexus
Zespół muzyczny Nexus - wolny termin 03.08.2013r. Bardzo dużo dobrej muzyki za bardzo rozsądną cenę ! Gramy wesela, zabawy, bale studniówkowe, sylwestrowe, pikniki plenerowe oraz imprezy integracyjne i promocyjne dla firm. Nasze atuty: * - doskonała jakość dźwięku, * - bardzo szeroki i zróżnicowany repertuar polski i światowy, na bieżąco uaktualniany o wszelkie hity i przeboje , * - indywidualne podejście do każdej imprezy, każdego wesela, * - profesjonalne, nowoczesne oświetlenie sceny i sali z efektami, * - "prowadzenie imprezy" w sposób humorystyczny, kreatywny, pełny energii i podtrzymujący ciągły kontakt z gośćmi, * - elastyczność w działaniu i dostosowanie do potrzeb klientów i gości, * - własny transport, w czasie imprezy prowadzimy: * - zabawy i konkursy oczepinowe, * - wiele zabaw, tańców i gier muzycznych integrujących dla gości * - biesiadę na żywo przy stołach z akompaniamentem gitary i akordeonu i ze śpiewnikami, * - karaoke, * - na życzenie Pary Młodej "robimy" utwór na pierwszy taniec. Na wesela w maju 300zł RABATU więcej o nas i demo na www.nexus.o12.pl tel.693203864,603664464,gg:2354532 zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Wydaje mi się, że trzeba podać te adresy, tak samo godzinę i dzień:) Ja miałam o tyle łatwiej, że na stronie były wymagane tabelki do uzupełnienia. Ale myślę, że musisz podać te dane, które chcesz mieć na zaproszeniu i tyle:) GosiaGosia1991 - ja tam bym szła w ręczne, bo takie po prostu lubię, ale w sumie nie wiem, czy nie szkoda Ci kasy, jak już macie zamówione? Matko, nie strasz, ja mam tylko Młodego ubranego tak całkiem, dla siebie mam tylko buty, a tak mało czasu zostało! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, za dwa tygodnie odbieramy obrączki! :D Jak u Was poszczególne etapy przygotowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoo my obraczki mamy juz ho ho ho czasu w domku ;) zaproszenia sa ;) hmm własciwie jedynie co do zakupu to : buty pas do ponczoch bielizna ponczochy ;) no i caly ubior pana młodego ktory zostawiamy na ostatnia chwile bo moj ukochany ma straszne wahania wagi przez prace ( górnik) i raz mu wystaja kosci raz lekki brzuszek ma no i nic nie poradzimy tylko trzeba kupic przez samym sierpniem garnitur...;/ hmm i to chyba tyle jedynie 2 miesiace przed musimy na sale jechac wybrac tort alkohol wystroj itd ale to juz wszystko w cenie saali ;) a jak u was?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisałam wcześniej za 2 tygodnie odbieramy obrączki, zaproszenia będą na dniach, popierdółki typu poduszka na obrączki, koszyk do sypania kwiatków, winietki i figurki na tort będę robiła ręcznie, ale poczekam do targów ślubnych, bo może tam mi coś w oko wpadnie ;) Młody ma już praktycznie wszystko, zostały spinki i uszycie kamizelki. No a ja jestem jak na razie goła i wesoła, bo mam tylko buty i zaliczkę na kieckę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka__89
Dziewczyna a jaką wódkę będziecie mieć? Mój chce kupować Maximusa ale sama nie wiem bo ja takiej wódki nigdzie nie widziałam ani na weselach ani na innych przyjęciach. Nie powiem żebym była jakąś degustatorką alkoholu mój też raczej nie a jak pytaliśmy wśród rodziny hmm zdania całkowicie odmienne. Bierzemy jeszcze pod uwagę żubrówkę i stocka Wesele mamy 10 sierpnia więc niby trochę czasu jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka__89 - Kochana, ja właśnie mam ten sam problem... Niby Finlandia najlepsza, ale nie potrafię strawić jej zapachu, dla mnie śmierdzi, więc jakby mi się wszyscy napili i potem na mnie chuchali, chyba miałabym na zdjęciach lekko skwaszoną minę ;) Myślimy nad Żołądkową deLuxe, jest chyba najsmaczniejsza i u nas wszyscy ją "lubią" ( o ile można lubić wódkę). Żubrówka ta czysta jest też ok, Stock to podobno okropieństwo, tak samo jak Krupnik ( też śmierdzi!). Maximusa nie znam, też nigdzie nie widziałam. A jak Wy myslicie, kobietki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o alkoholu jeszcze nie myslalam bo bede wybierac go jeszcze za pare miesiecy ;) U mnie raczej bedzie wybieral PM bo ja jestem osoba nie pijaca wodki ( chyba ze meeega slabego drinka) hmm ale żąłądkowa gorzka jest dobra na chorujący żąłdek tak w ramch ciekawoski ;) A tak odbiegajac od tematu czy widzicie co sie dzieje na tym forum o tych pieniadzach z kopert?! ludzie chyba powiariowali ! obrzucają sie błotem o nic tak naprawde bo to juz przeszłosc z tymi kopertami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Dziewczyny prośba do was ! Liczę na waszą pomoc. Jakiś czas temu zamówiłam próbne zaproszenia 2 rodzaje ale bardzo podobne. Oba są bardzo ładne ale jest problem bo mi się podobają inne a mojemu narzeczonemu inne. Zdania wśród znajomych też podzielone i ostatecznie sami nie możemy się zdecydować bo podobają nam się oba. W sumie różnią sie szczegółami, głównie rozmiarem i kształtem. Wklejam link do zdjęć które im zrobiłam i czekam na wasze rady. http://pokazywarka.pl/l24shm/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×