Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość annielica
Jednak narzeczony był ze mną na spotkaniu z menadżerką - umówiliśmy się na wcześniejsza godzinę:) matko jak ten czas szybko leci... już koniec czerwca ajj. Yenna - jak ty znosisz to wasze rozstanie? Ja Cię podziwiam, bo my bez siebie jednej nocy spędzić nie jesteśmy w stanie bo zasnąć nie możemy a co dopiero tyle czasu. Nawet jak była propozycja, że narzeczony wyjechał za granicę do pracy za bardzo ładne pieniądze to taka opcja nie wchodziła w grę jeśli miałby jechać beze mnie. Dziewczyny ile ciasta kupujecie na 1 osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna przyciemniać niestety nie chcę ryzykować, bo będę miała doczepione kłaki a ciężko jest dobrać takie z mieszanką kolorów :) W takim razie stawiam na 280 cm, ten będzie ok? Od tego samego sprzedawcy u którego kupowałaś... annielica to niezłe zakochańce z was :) Ja czasami lubię zostać sama w domu albo gdzieś wyjechać bez mojego, mam wrażenie że po takiej rozłące jeszcze bardziej się kochamy :) My nie zamawiamy ciasta w standardowych blachach/kawałkach, więc z tym nie pomogę :/ Wybraliśmy u cukiernika wersje ciast i ciasteczek w mniejszej formie tzn " na trzy gryzy" :) Są tam np. tiramisu, serniki, szarlotka, jakieś orzechowce, rolada,eklerki, z owocami itp. Powiedział nam że należy liczyć po 4 szt na osobę i wyszło tak jak byśmy zapłacili za blachy z ciastami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
My chcemy część standardowych ciast na rozdanie na odchodne potem nawet oraz część cupcakes. Ale ciast zdecydowanie więcej i nie wiem ile tego zamówić:( Może i ja zamówię ten welon? Jest na grzebieniu? Ale chyba przedtem musze zjawić się w salonie i zobaczyć jak długi mam tren... http://www.sanpatrick.com/foto-abito-sposa/clamor2011.html do tego trenu nie będzie za krótki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica standardowo bierze się blachę ciasta na 10 osób, więc musisz sobie wyliczyć w zależności od liczby gości plus jeszcze trochę na rozdanie. Myślę że w cukierni wam na pewno powiedzą ile :) Welon jest na grzebieniu, ale ciężko mi powiedzieć ile może mieć twój tren...widzę że na pewno jest dłuższy niż mój... Chociaż wydaje mi się że 280 cm tobie również wystarczy, ale lepiej upewnić się w salonie widząc suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii...- przymiarkę mam 16 lipca, i martwię się, że jeśli welon w salonie okaże się drogi to nie zdążę zamówić go na allegro, albo przesyłka się opóźni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja mam przymiarkę 5 sierpnia i zastanawiałam się nad zamówieniem wtedy, także spokojnie zdążysz :) Będziesz miała jeszcze prawie miesiąc na dostarczenie i zawsze możesz wziąć kuriera żeby było pewniej.Niestety welony w salonach mają bardzo wygórowane ceny...u mnie krzyczą 400 zł masakra...Dlatego zamawiam ten z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh ja mam przymiarke 17 lipca ;)) juz mam wszystko oprocz bielizny ;) W poniedziałek wybieram się na fryzurke probna a chce taka : http://pokazywarka.pl/zmxahp/ jestem jedynie jak wyjdzie fryzjerce na moich włosach ;)) pewnie bede miala fotke to sie pochwale jak wynik mnie zadowoli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - wiadomo, że tęsknimy i to bardzo, codziennie siedzimy po parę godzin na skypie, ale tak jak to powiedziała ...iii... - uwielbiam to uczucie po powrocie, mamy wtedy taki "miesiąc miodowy" ;) Dodatkowo przez 4 lata dojeżdżaliśmy do siebie, widzieliśmy się raz na miesiąc albo rzadziej. Kwestia przyzwyczajenia ;) Z ciastem Ci niestety nie pomogę, bo my mamy ciasta w cenie... Welon super, będzie Wam obu pasował :) Ja mam przymiarkę 15 lipca, może w końcu pochwalę się zdjęciem. Dziewczyny, mój chłop dzisiaj załatwił pieczątkę w poradni rodzinnej, jestem w szoku :D Został nam tylko USC i możemy spisywać protokół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Może faktycznie powroty są fajne, ale zanim powrót to ta tęsknota... jak dla mnie nie do wytrzymania:P Może dlatego, że mieszkamy ze sobą prawie 5 lat, więc jesteśmy ze sobą prawie cały czas i to już takie lekkie uzależnienie chyba hehe:P mój to nawet kawalerskiego nie chce mieć "no bo jak to mamy spędzić wieczór osobno?". Oczywiście czasem się rozstajemy ale to na chwilkę :P jak jesteśmy na uczelni albo w pracy itp:) Yenna - to super. Koniecznie musisz się pochwalić swoimi zdjęciami z przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - my mieszkamy razem ponad 3 lata i też w sumie, jak jesteśmy razem to nawet nie mamy ochoty nigdzie wychodzić. Ale to chyba kwestia indywidualna - ktoś potrafi wytrzymać rozłąkę, a ktoś nie. Gdyby każdy był taki sam to świat byłby nudny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do iii powiedz kochana, gdzie w Warszawie można dostać straplesa Ewy Michalak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh racja ze rozłąka działa potem na korzyść bo się ludzie stesknią za sobą bynajmniej my tak mamy ;) My niestety choc mieszkamy razem to widzimy sie jedna noc z soboty/niedziele ;( taka praca mojego kochanego wiec zawsze ciesze sie na ta noc ;D Nie wiem jak wy ale jestem w szoku że ten czas tak zleciał i juz niedługo bedziemy mężatkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ja bardzo się cieszę, właściwie doczekać się nie mogę. Będzie spokój bez tych przygotowań, będzie można spokojnie nacieszyć się mężusiem :) A w dniu ślubu nasza 5 rocznica będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica a my mamy Slub 17 sierpnia a 16 sierpnia mamy 4 lata ;D niestety szkoda ze ten 16 wypada w piątek ale cóż poradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
My specjalnie czekaliśmy tyle czasu żeby 10 wypadł w sobotę - i jest :) 10 sierpnia 3 lata temu się zaręczyliśmy także mamy połączoną jedną datę:) Oby w tym roku pogoda dopisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna my spisujemy protokół w poniedziałek, zdam relację :P Gosiu ja w ogóle zauważyłam że im bliżej ślubu tym czas szybciej leci... Ale tak samo jak annielica cieszę się, że skończą się już te wszystkie przygotowania no i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli :) Mamy ślub tego samego dnia, więc trzymam kciuki za pogodę! Z resztą za nas wszystkie, będzie pięknie :) Nasz rocznica wypadnie 20 sierpnia, także chwilę po ślubie - 4 lata razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Musi być pięknie :) Jutro jedziemy dać na zapowiedzi w parafii narzeczonego:) Kurcze jak to dziwnie w życiu się składa... pomyśleć, że 5 lat temu nie chciałam nigdy zakładać rodziny, wiązać się na stałe... a tutaj proszę strzała amora i wszystko się wywróciło do góry nogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica ja też miałam inne plany,akurat skończyłam długi związek i nie miałam ochoty na kolejne, ale co zrobić miłość nie wybiera :P Zamówiłam welon który pokazywałam, jak do mnie dotrze to napiszę jak się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ja mam tutaj chyba najdłuższy staż, chociaż jestem najmłodsza :P 12 sierpnia będzie 7 lat, a 3 jak się zaręczyliśmy. Chcieliśmy też ślub 12, ale się nie udało ;) ...iii... czekam na relację z protokołu i na zdjęcia welonu :) I powiem Wam, że mnie będzie brakować tych przygotowań... Czas strasznie szybko zleciał, to aż nie do pomyślenia. A mimo wszystko już nie mogę się doczekać! Myślałam, że będę panikować, a przepełnia mnie uczucie szczęścia, tylko i wyłącznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - ile masz lat? ja 23, myślałam że ja tu jestem najmłodsza:) Przygotowania cieszyły mnie na początku, teraz mam już ich dość, chciałabym żeby było po wszystkim :) też czuję, ze będę się denerwować, mam nadzieję, że w odpowiednim momencie wszystko mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - 22 ;) A ja właśnie martwię się, że już za niedługo będzie po wszystkim, bardzo mnie to wszystko wciągnęło... Zastanawiam się poważnie nad pójściem w takim "ślubnym" kierunku z własnym biznesem. Ale to jeszcze duuużo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Wcześniej tez byłam wciągnięta, siedziałam oglądałam, wymyślałam itp... a teraz jak każda wolną chwilę zamiast spędzić razem spędzamy na jeżdżeniu załatwianiu to mam dość:/ To jesteś w wieku Gosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dziewczyny jak przypomnę sobie te 3 miesiące rozstania w zeszłym roku, kiedy to mój był już w Anglii, a ja musiałam jeszcze "podomykać" sprawy w Polsce, tęskniłam okropnie bo nigdy wcześniej nie rozstawaliśmy się na tak długo, ale kiedy przyjechałam do niego zabrał mnie na baaardzo romantyczny weekend do Walii gdzie w pokoju z widokiem na morze czekało białe wino i czekoladki. To były najcudowniejsze 3 dni w moim życiu :) przynajmniej do tej pory heheh no a staż to chyba jednak ja mam najdłuższy, bo 6 listopada minie 9 lat :) ale i chyba jestem najstarsza bo w tym roku kończę 26 lat u nas przygotowania stoją w miejscu, cały czas czekam na zdjęcia stroiku :o w niedziele wybieramy się po buty dla M. a garnitur kupimy jednak w Polsce, bo ceny tutaj są kosmiczne plus ciężko było by go przetransportować w nienagannym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CoTyNiePowiesz - hehe, to zwracam honor ;) i zazdroszczę romantycznego weekendu, ach... garnitur rzeczywiście lepiej kupić w Polsce, teraz jest sezon ślubny to i może jakaś zniżka się trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna byłabyś w tej branży specjalistką bo super potrafisz doradzić :) annielica ja tak samo wcześniej siedziałam, szukałam i wymyślałam a teraz to już raczej na spokojnie wszystko, boję się tylko że bliżej ślubu dopadnie mnie stresior :) Może powinnam sobie zawczasu jakiś stoperan kupić hehe :P cotyniepowiesz piękne są takie wieczory o których piszesz...I niezły macie staż :) Ja jestem pośrodku was,niedługo będę miała 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Oj, dziękuję bardzo, to miłe, co mówisz :) Widziałyście wątek dziewczyn na sierpień 2014? Ładnie mają w głowach, już alkohol kupują xD Weszłam przez przypadek, bo myślałam, że to nasz wątek i aż się za głowę złapałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna ależ proszę :) Heh spojrzałam...przejdzie im zaraz... To my jeszcze nawet alkoholu nie kupujemy hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Masakra jakaś... a ja myślałam, że jestem taka hop do przodu, jak zamawiałam zaproszenia 4 miesiące przed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×