Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość annielica
Yenna - gratulacje, u nie było dokładnie tak samo. Też inaczej go sobie wyobrażałam, ale mojego szczęścia nie było w stanie nic przebić.Do tej pory nie mogę zapomnieć zeszklonych oczu mojego męża podczas składania przysięgi :) A szczęście jakie odczuwałam przy ślubie to mały pikuś do szczęścia które odczuwam już po :) A kogo nie spotkamy to jest zachwycony weselem i mówi, że w życiu nie był na tak eleganckim weselu i jeszcze nigdy się tak dobrze nie bawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cieszę się waszym szczęściem :) Mam nadzieję ze u mnie będzie równie pięknie i wzruszająco :) Do usłyszenia niebawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, mam nadzieję, że jak już wszystkie będziemy szczęśliwymi mężatkami, to podzielimy się zdjęciami, hm? Czekam na to z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - ok ale Ty pierwsza :D jak wrzucisz daj znać :D u mnie minął dziś tydzień od ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ja też wysłałam kilka fotek. Yenna - ale z Ciebie ślicznotka !!! Wyglądałaś cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dołączam w końcu do naszego szanownego grona mężatek! :) Wszystko się pięknie udało, żadnych niespodzianek, jedzenie przepyszne, cudny tort i pogoda jak na zamówienie :) Nie będę teraz skromna ale ślub jak marzenie :) Tylko w kościele dopadł mnie taki stres, że praktycznie nic nie pamiętam, ale potem już było tylko lepiej... Spojrzałam na pocztę i wyglądałyście olśniewająco, piękne kobiety z was :) Ja niestety jeszcze nie mam żadnych zdjęć, wysłałam prośby do ludzi którzy robili i może jakieś uda mi się zdobyć. Mam jedno jedyne z przygotowań, ale na nim niewiele widać... Wrzucam na naszą pocztę. Jutro wyruszam na swój wymarzony plener, trzymajcie kciuki za pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku biore slub
kochane, życzę Wam pieknego życia w małżeństwie, oby Wasze życie było tak szczęśliwe jak ten ten dzien na ktory czeklayscie:) u nas jest tak srednio... mielismy jechac jutro wybrac ciasta i tort, no ale narzeczony ma zawsze wazniejsze sprawy.... bylam na przymiarkach, suknia pieknie lezy, troche trzeba zwezic i w poniedzialek do odbioru:) Yenna - prosze o rade - nie wybralam jeszcze bukietu, zastanawiam sie nad bialymi rozami, eustomami ze storczykiem bialym albo nad bordowymi rozami i bialym storczykiem, bardzo chcialabym miec storczyka bialego we wlosach i do butonierki, ale nie wiem czy takie polaczenie bordo i bialy bedzie ladne... co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii - pogoda nam też dopisała, było idealnie :) I wszyscy piszą, że to jedno z najlepszych wesel, na jakim byli :D jejku - dzięki wielkie, Tobie życzę takiego ślubu, wesela i osób w otoczeniu jakich ja miałam, bo lepszych już się nie da! :D Miałam eustomy w bukiecie, mogę polecić z całego serca - trzymają się do teraz. Róże szybko padają. A połączenie bieli i bordo mnie pasuje :) Co myślisz o czymś takim? http://i49.tinypic.com/x3xvr4.jpg Jeśli rzeczywiście marzy Ci się biały storczyk, a w bukiecie go nie widzisz to nie problem, nikt nie zwróci na to uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii - przecudowna z Was para! I krawat widzę ten szeroki :D Bukiet piękny, kolczyki idealne, fryzurka twarzowa. Cudo :) Dziewczyny, wybieracie się w podróż poślubną? My dostaliśmy od teścia dwa tygodnie na Maderze, wyjeżdżamy 27.08, już się nie mogę doczekać i od tygodnia się pakuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
My w poniedziałek lecimy na Wyspy Kanaryjskie a konkretnie na Fuerteventurę na tydzień :) Też nie mogę się doczekać. Madera piękna, ale nie do plażowania bo jest bardzo skalista. A my chcieliśmy poleniuchować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna dziękuję za miłe słowa :) My niestety przesuwany naszą podróż poślubną na wiosnę, teraz mamy zbyt dużo na głowie a nie chcę jechać gdzieś w pośpiechu... Madera jest cudowna, zazdroszczę :) annielica Fuertaventura też jest skalista i niestety wieje tam mocno... Z Kanarów mnie najbardziej podoba się Gran Canaria, ale dla każdego coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Furteventura skalista? To wyspa z dużą ilością długich i piaszczystych plaż.W biurze podróży pytaliśmy się o Maderę to babka powiedziała wprost, że jeśli chodzi o wypoczynek i plażowanie to niestety na Maderze prawie nie ma plaż. Jak ktoś chce poleniuchować to lepsza jest fuerta. No i fakt wietrznie jest ale jak dla mnie to plus bo nie czuje się takiego upału. Aczkolwiek jeśli chodzi o widoki to Madera jest piękna. ...iii... - świetnie wyglądała ta Twoja fryzurka. Strzał w 10 do sukni, wszystko razem super się prezentowało. My chcieliśmy koniecznie jechać tuż po ślubie, kiedy euforia jest największa. A ja dodatkowo lubię takie spontaniczne wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teść nas zna, bo my najlepiej odpoczywamy zwiedzając :) Już nawet buty trekkingowe kupiłam, będziemy śmigać po górach i chłonąć widoki :) A że plaże kamieniste... W Turcji też większość to kamulce, wystarczą dobre buty do wody ;) Na Fuerteventurę też bym chciała kiedyś pojechać, tak samo jak na Malediwy czy Cejlon. Ale przecież całe życie przed nami, trzeba coś robić z naszymi kochanymi mężami ;) Jak się czujecie po zmianie stanu cywilnego? Mój o dziwo nosi obrączkę, ostatnio jak zapomniał do sklepu to przeżywał całą drogę :D No i upajamy się mówieniem do siebie "mężu" i "żonko" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
U nas jest podobnie :) Po ślubie jest milion razy lepiej :) Zachowujemy się jak zakochane nastolatki :P oby ta sielanka trwała wiecznie :) Mój obrączki pilnuje najbardziej na świecie:) A na Maderę tez mamy kiedyś się wybrać. Tak jak mówisz Yenna całe życie przed nami :) Trzeba zobaczyć jak najwięcej świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica faktycznie pomyliło mi się...Lanzarote jest skalista, a Fuerta ma piaszczyste plaże... Wiatr aż tak tam nie przeszkadza, gorszy jest taki piasek/pyłek unoszący się w powietrzu który napływa z pustyni, no ale do przeżycia :) Yenna my też uwielbiamy zwiedzać, ale najczęściej staramy się na wyjazdach łączyć jedno i drugie czyli np tydzień zwiedzamy a potem kilka dni się lenimy na plaży :) Zazdroszczę wam tych podróży teraz, ale my choćbyśmy nie wiem jak się spinali to przez sprawy zawodowe nie da rady... Wyskoczymy gdzieś w Polsce na kilka dni, a na wiosnę może do Stanów.. Mnie się marzą Hawaje, ale to musielibyśmy upolować tanie bilety bo tak byśmy z torbami poszli :P A co do zmiany stanu cywilnego, to ja nie zauważyłam żadnej zmiany. Jest dokładnie tak samo jak przed ślubem. Chociaż mój też chodzi wytrwale w obrączce a ja dużo rzadziej :) Dziewczyny kiedy fotografowie mają wam oddać zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii - nasz fotograf mówił, żebyśmy dali mu czas tak do miesiąca. I jak rozmawiałam z ludźmi po ślubach to tak wszędzie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
U nas czas oczekiwania to minimum 2 miesiące. Akurat sezon ślubny więc mają dużo roboty. A my wolimy też żeby film był dobrze zmontowany niż byle jak w pośpiechu więc nie przeszkadza nam to :) Ze zdjęciami tak samo bo to ta sama firma. We wtorek mieliśmy dopiero plener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie mezatki ;D Ja takze podeslalam na e-maila moje zdjecia ;) Ja juz po podrozy poslubnej ;)) jestem taaaaka szczesliwa ;) w dniu slubu zero stresu ;) wszysycy chwalili ze jestem piekna usmiuechnieta panna mloda ;D a przysiegi doczekac sie nie moglam ;D Ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam akurat szczęśliwie udało się złapać termin rok wcześniej. Może dlatego, że to była środa. A że nasi goście przyjezdzali z daleka, to i tak nie robiło im różnicy, kiedy wezmą wolne. Ja salą jestem zachwycona, o nic nie musiałam się martwić. Profesjonaliści:-) Dziewczyny widzę tak zajęte podróżami, że o nas zapomniały;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku biore slub
dziewczyny jestem:D bylo super:D ale ten tydzien przed to bylo szalenstwo nerwow;) jak narazie dochodze do siebie, a raczej moje stopy po 2 dniach tancow na 10 cm obcasach;) my nigdzie nie jedziemy, bo blokuje nas sesja w plenerze a to znowu blokuje pogoda... Szczęscia dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny melduję się. "Jejku" gratulacje! :) Jako że my mamy już zdjęcia od naszego fotografa (udało się po znajomości nie czekać miesiąca na obrobienie), więc wrzucam je na naszą pocztę. Niestety to tylko kropla w morzu tego co mam, bo dostaliśmy ich 400 i ciężko coś wybrać... Jednak jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku - gratulacje :) podziwiam Cię, bo ja miałam obcas 6,5 cm, a o 4 nad ranem nogi już mi do tyłka wchodziły od tego ciągłego biegania ;) iii - zdjęcia cudowne! Piękna z Was para :) Nam trochę to zajmie, bo jeszcze nie mieliśmy sesji, która wypadnie jakoś pod koniec września ( mam nadzieję, że pogoda dopisze!), więc fotograf już wszystko razem nam odda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Hejo dziewczyny:) My już wróciliśmy z podróży poślubnej - było cudownie :) Dziewczyny wyglądałyście przepięknie :) My na zdjęcia i film jeszcze sporo musimy poczekać:( Może za 2 miesiące będą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darynte
Dziewczyny, ja wybieram się na ślub pod koniec miesiąca, będzie to skromna uroczystość. Ale tak się zastanawiam, czy zamiast kwiatów wypada dać parze młodej wino i czekoladki? (Panna Młoda, jest moją przyjaciółką i wiem, że ponad wszystkim uwielbia Wedlowskie Ptasie Mleczko, a ostatnio pojawiło się w sklepach w wersji Biało-białej) Moim zdaniem, to lepsze od kwiatów, których i tak nie mają gdzie trzymać, bo póki co będą mieszkać z rodzicami i mają do dyspozycji jeden mały pokoik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×