Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to mozliwe????????????

Czy to możliwe, że bardzo przystojny facet siedzi na portalu randkowym ?

Polecane posty

Gość czy to mozliwe????????????

Opis świetny, twarz cudowna, cialo tez, fotki ,wszystko. Jedyna jego ''wada'' wzrost, dla wiekszosci za niski (178) gdyby byl wyzszy moglby byc modelem. Jak sprawdzic czy to nie psychopata, zboczeniec albo oszust? fajnie sie nam rozmawia, jest troche malomowny i niesmialy ale czuje, ze to moja zyciowa szansa. Na takiego faceta czekalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin szmit skacze wysoko
bardzo przystojni faceci też bywają psychopatami, zboczeńcami albo oszustami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adame małysze
Popros o rozmowe na Skype wtedy sprawdzisz czy on to on... no i spotkajcie sie, byle nie dawal dupy na pierwszej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znałem kiedyś faceta, który wykorzystywał fakt iż był w oczach wielu kobiet bardzo przystojny, a Internet służył mu tylko do wyłapywania łatwych i szybkich okazji.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juvfhy
Może przez tą jego "wadę" żadna go nie chce i dlatego jest sam. Wiele kobiet dziś uważa, że facet zaczyna się od 190 cm a czasem od 195cm więc bardzo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1j001ju1001
taa tylko ze 1 na 10 facetow ma wiecej niz 185 cm wzrostu , a jesli patrzymy na wyglad , kase ,charakter etc to wychodzi 1 fajny na 100 nie starczy dla kazdej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie od razu psychopata, wzrost tez OK, ale pewnie jakis zakompleksiony co w necie robi sobie podrasowana na photoshopie reklame, tez takiego raz spotkalam i podobnie bylam zdziwiona ze taki super gosc nikogo nie ma i zadaje sie z takim pasztetem jak ja. w rzeczywistosci jest niezwykle fotogeniczny, o ile na fotce w skali od 1 do 10 dac by 7, to w realu 2, do tego nawrzucal pare sciemnionych faktow o sobie (miedzynarodowa firma informatyczna, DJ w wolnym czasie, zajebisty tancerz), a tak naprawde ta firma zajmuje sie instalacją rur, uważa sie za didzeja bo lazi na dyskoteki i na kurs tanca przedpotopowego, ubiera sie jak najgorszy wiesniak i do tego ma szope na glowie, nie dlugie wlosy, po prostu bezksztaltne siano roznej dlugosci i koloru, a fotki byly sprzed lat jak z jakiejs okazji sie umyl i uczesal, do tego byl nizszy ode mnie a mowil ze ma 1,75, chyba w kapeluszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×