Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klątwa faraona

Szukam faceta. Oto którtki opis mojej osoby....

Polecane posty

Gość ence pence w której ręce
Powiedz mi jak może Cie tu ktoś oceniać. Zresztą to forum powinno nazywać się "sala szyderców" więc opinie ludzi z kompleksami są nic nie warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2323523
autorko, głupio że tu napisałaś, zaraz rzucą się na Ciebie - głównie kobiety (choć sama nią jestem). Lepiej zostaw maila i wyjdź stąd, bo jedyne co będziesz musiała robić to odpierać ataki. A jak jakiś facet będzie chciał się odezwać, to się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w której ręce
Zgadzam się z 2323523. Ale maila nie zostawiaj chyba ze jakiegoś na szybko założonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowykolega
Interesuje cie ocena osob ktore kompletnie cie nie znaja... Czyzby niska samoocena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to te niewygodne pytania, na które niby unikam odpowiedzi? bo nie odjrzałam chyba szczerze to mam w dupie ataki desperatów, w każdej chwili mogę opuścić forum, jak coś mi nie będzie pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w której ręce
na szybko założony: ence.pencePL@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowykolega
Ano pytania, jaki powinien byc ten poszukiwany. Piszesz, ze szukasz, nastepnie, ze nie szukasz. Jak to rozumiec, tak oznacza nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klątwa, daleko mi do czepiania się. Wyznaję zasadę, że im głupiej tym weselej :P Z dobrego serca ci radzę, nie odpisywać na zaczepki (moje również) i czekać na mail-a od wielbicieli. Każdy taki temat to równia pochyła... fikuśna, to twój topic, ty tam jesteś gospodarzem. Nie zwalaj teraz winy na mnie... jak typowa kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowykolega
autorko najlepsze jest to, ze nic nie musze. Nie musze byc nawet czescia tlumu(ale ty tego nie zrozumiesz) Z twoich wypowiedzi wylania sie obraz przeciwienstwa tego co deklarujesz na poczatku. W co ty grasz dziewczynko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimowykolega padłam,Twoja wypowiedz jes poprostu żenująca, rzeczywiście po kilku potach jestś w stanie stwierdzić czy to co napisałam jest prawdą czy nie, a tak na marginesie mam w dupie Twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lqqqqq
no anonimowykolega, jest dobry, poziom jego wypowiedzi bywa zaskakujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
Klatwa faraona , jesli tu zadko bywasz to Cie uswiadomie, ze jesli cos jest zbyt piekne zeby bylo prawdziwe to Cie wszyscy zgromadzeni pojada tak , ze popamietasz :) Tutaj nikt nie wierzy w pikene krolewny i pieknych krolewiczy. Szybko odechce Ci sie tutaj szukac. trust me.:) A wracajac do opisu to bardzo w moim typie. U mnie liczba nieudanych zwiazkow tez w liczbie 2. Myslisz , ze do 3 razy sztuka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w której ręce
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowykolega
Sadzac po reakcji musialo to polechtac twoje ego. Czyzby wĄtŁe ? Mozesz myslec, ze sie myle, ale to nie znaczy, ze masz przestac myslec. Placzesz sie i tyle dziewczynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
Klatwa faraona, masz ochote porozmawiac na czacie teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
Moj email to Pankrolewicz AT interia.pl Jesli masz ochote to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×