Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klątwa faraona

Szukam faceta. Oto którtki opis mojej osoby....

Polecane posty

Gość hahaha co to jest
Ależ Ty jesteś zdesperowana i obłudna.Masakra.Raz piszesz że interesuje Cie ocena innych,a za chwile masz to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w
pozostaje miec nadzieje, ze sie nie pogubi w tym wszystkim.:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu wy zawsze musicie sie czegoś doszukiwać i węszyć podstęp, nie mogę tego zrozumieć. Jeszcze kobieta to jak cie mogę, ale faceci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
Wystarczy pisac to co chce uslyszec druga strona ciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w której ręce
Jeszcze się nie pogubiłem. Ale cos ciekawego zauwazyłem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w której ręce
Która ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i uważa się za osobę o ciepłych cechach charakteru. W rzeczywistości irytuje się rzeczami bardzo przyziemnymi na tak bardzo szyderczym forum. W rzeczywistości mam wrażenie że jest to osoba: Mam 27 lat za sobą 2 nieudane związki. Panna, bezdzietna, posiadam w miarę dobrą i stałąpracę, jestem po studiach. Cechy zewnętrzne: - 169 cm, 55 kg, 75C -długie włosy- do łopatek, kręcone,koloru kasztanowego, piwne oczy. Charakter: - cierpliwa ( oczywiście do czasu i wszystko ma swoje granice) - wyrozumiała, tolerancyjna. - ambitna - wierna - wrażliwa - chyba mało romantyczna jak na kobiete ( może zależy to od partnera) - realistka, twardo stąpam po ziemi. - szczera - kocham zwierzęta, mam 2 psy Z wad to: - bywam wybuchowa, roztargniona, chyba zbyt często upieram się przy swoim ale staram się dążyć do kompromisu. Jeśli cos ominęłam to pytajcie. !!!Odczytajcie tylko ostatni odnośnik. To jest prawdziwy opis tej osoby !!! Mogę się mylić choć w to nie wierzę. Kobieto zacznij pracować nad sobą bo za kilka lat będziesz miała nadal tylko te 2 psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w której ręce
Sory musisz wydzielić z całej wypowiedzi twój opis i wtedy go ladnie przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W rzeczywistości irytuje się rzeczami bardzo przyziemnymi na tak bardzo SZYDERCZYM forum." a tak szczerze to nawet przez moment nie byłam zirytowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w której ręce
Załóżmy. Ale na pewno nie jesteś: -cierpiwa- bo zarasz starasz sie odbić piłeczkę i znokałtować kogoś- nieskutecznie -ambitna- nie wypowiadam się- ale momentami twoje wypowiedzi nie wygladały jak wypowiedzi dorosłej absolwentki szkoły wyższej tylko 15 latki -wierna- nie wiem -wrażliwa- być moze jesteś skoro tak błahe wypowiedzi tak mocno ciebie dotykają -mało romantyczna- nie wiem -realistka,twardo stąpająca po ziemi- raczej nie bo już wcześniej kilka osób próbowało Cie uprzedzić ze to nie jest portal do szukania opini na swój temat ani tym bardziej faceta -szczera- może i szczera jesteś ale za to kłamiesz jak już się po tych kilku zdaniach pewnie domyślasz. -kocham zwierzęta- nie wiem, moge tylko napisać że ja również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podkarpacie.Uwielbiam kasztanowe (brązowe) włosy u kobiet. Jakim cudem jesteś sama co to wyginęły samce w twoim rejonie zamieszkania? Przecież to nie mamuty? Żaden nie ma odwagi cię adorować, straszysz ich czymś czy co? Charakterek to ty masz sądząc po tym co wcześniej pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w której ręce
jak chcesz sie czegoś więcej dowiedzieć to napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka...
Byłaś i to nie raz kłamliwa żmijo nic dziwnego, że nie potrafisz stworzyć udanego związku.Nie cierpie takich kłamliwych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
nic nie przyszlo cos zle zapisalas, mail jest bez zadnych odstepow.] pankrolewiczATinteria.pl sprobuj jeszcze raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
do obserwatorka... zapomnialem, ze 99,9% osob na ziemi tworzy dozgonne zwiazki z druga osoba od wieku szkolenego. Tylko Ciekawe czemu tyle jest samotnych matek z dziecmi, i tak duza fala rozwodow? 2 zwiazki na 27 lat, ja oceniajac na podstawie siebie to byly pewnie dlugo terminowe zwiazki, no chyba ze sie myle. Zreszta po co tutaj dyskutowac, porozmawiajmy prywatnie autorko :) Dewa Mata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czego u mężczyzn - potencjalnych partnerów szukasz, nie wierze że jeśli wyglądem nie odstraszasz to nie ma chętnych na amory. Coś kręcisz. A trolli z forum ignoruj, dyskusja z nimi nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szybko
Sądzę że dość mocno kręci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytali ją
czego szuka to ona nie wie. A cholera ją wie o co jej chodzi. Głowe daje, że to manipulantka sądząc po wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Ariusz..
Pisz na ariusz@vp.pl :classic_cool: Nie zapomnij załączyć foty, może być akt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siusiaczek
czesc lubisz jazde kona ja mam dla ciebie konia ciekawe jak sobie z nim poradzisz mysle ze dobry kon to udany zwiazek tylko musisz go najpierw dosiasc jesli chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×