Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juz32

Czy wolne kobiety po 30-tce maja jeszcze szanse na milosc?

Polecane posty

Gość napisze tak............
no tak bo taki stary ruchacz jak ty to musi miec 10 lat mlodszą i najlepiej dziewicę bo przeciez 30paro latka dla ciebie za stara ruchaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam zaraz ruchacz. ­ Kwestia bilogii. Kobieta 30 letnia po roku znajomości chce deklaracji, ślubu i Bog wie czego... Mężczyzna zaś (przynajmniej ja) chce się spotykać na luzie, pobawić razem, pobyć razem kilka lat nim powie ostatecznie tak. Kwestia 5, 7miu lat zanim się pozna kobietę na tyle by powiedzieć: tak chcę z nią spędzić resztę życia", "tak, chcę mieć z nią dzieci". Kobieta lat 32 + 7 lat = kobieta 39letnia = problem z zajściem w ciążę i większa szansa na dziecko z wadami genetycznymi. ­ Kwestia ładniejszego ciała to kwestia poboczna, choć ni tak znowu mało ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malapo30
dlatego powinno się szukać w podobnym wieku, wtedy jest podobny sposób patrzenia na świat, podobny apetyt na życie. Fakt nie należy być w desperacji, nie planować, żyć dniem dzisiejszym. Nie oczekiwać zbyt wiele...a osoby samotne powinny wierzyć , że spotkają tego właściwego...potęga podświadomości działa cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocsiaa Samosiaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy facet w podobnym wieku to dobry wybór,ponieważ mężczyźni dorastają później(bez obrazy Panowie) ;).Często jest tak,że kobieta na przykład 25-cio letnia chce być żoną i matką.Płacze i robi zadymy jeśli nie ma pierścionka na palcu.Mężczyzna 25-cio letni to jeszcze imprezy,kumple i związek partnerski(jak z tą nie wyjdzie to łatwiej odejść). Jeśli chodzi o samotność kobiet po 30-ce.Według mnie nie ma znaczenia ile kobieta ma lat.Miłość można znaleźć i w wieku lat siedemdziesięciu.nie powiem,że jest super łatwo bo mężczyźni 35-40 lat bez żon,partnerek u boku,narzeczonych najczęściej mają za przeproszeniem coś z głową i dlatego są sami.Wolni w tym wieku są głównie ciamajdy,wampiry energetyczne albo maminsynki...Jeśli są "fajni"to najczęściej są po rozwodzie albo do tego jeszcze są dzieciaki z poprzednich związków co nie każdej Pani odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelisia1978
moze tylko czy sie chce?szukac ja juz lenoiwa i wole spac niz randkowac taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łahahaha
to ja sporo starsza i ma to samo:P spać,czytać,oglądac ciekawe filmy,bywa ze pichcić,jezdzic na rowerze daleko,,dalekoo poplotkowac z przyjaciółkami,spotkac z kumpealami na winku czy piwku poza tym,chyba mi jeszcze nie minęło[love[ a ja minie to będę na emeryturze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylish29
Demani okresil to idealnie. dodam tylko ze dla milosci nie ma ograniczen wiekowych. przykladem moze byc moja starsza kolezanka-ma 33lata od ponad roku spotyka sie z 25latkiem- swoja droga chlopak madry, dobry i dojrzaly. i on niedosc ze chce z nia zamieszkac to rowniez chce sie z nia ożenić i ciagle pyta kiedy zareczyny. ale ona potrzebuje jeszcze czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam z młodszym ale szybko go pogoniłam bo tylko chciał kasy ode mnie,gotowania,sprzątania a od siebie nic bo jeszcze studiuje..Wiecznie bez kasy,wiecznie chciał spać i pomieszkiwać u mnie.Pogoniłam dziada!Następnie próbowałam z facetem 35-cio letnim,szybko się jednak okazało,że tylko imprezki mu w głowie,koledzy oraz mamusia..Nie wytrzymałam.Następny był facet 9 lat starszy ode mnie(on 39 lat).Kolejna porażka.Typowy psychol dlatego nie umiał stworzyć związku(chociaż walczyłam o to prawie 3 lata)bo ciągle marudził lub się obrażał,robił głupie jazdy o wszystko prawie.Pogoniłam go.Teraz jestem sama,nie śpieszy mi się do kolejnego związku.Mam mnóstwo czasu na podróże,swoje pasje i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra84
Moim zdaniem mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 30 są kwintesencją kobiecości.Mają już jakąś pozycję,jakiś dorobek,wiedzą co lubią i ile są warte.Teraz przezywam swój najlepszy czas.Miłość i sex są właśnie teraz najsmaczniejsze:)Mam 37 lat,nikt by mi tyle nie dał-to wynik zakochania,szczęścia,otwartośc***ewności,spełnienia.Wszystkim życzę,bez względu czy w wieku 30 czy 60 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam, bo tez sie nad tym zastanawiam, 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolllinnkaa
wydaje sie ze tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikolaj 007
maja tylko gdzie wy sie chowacie, ze was znalezc nie mozna ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ksiecia z bajki i czekasz biernie na jego ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolllinnkaa
to nie tak, zauważyłam ze faceci szukaja tylko zabawy a nie takich kobiet z ktorymi stworzyliby zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz szans starucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak zganiaj wszystko na facetów nieudacznico :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak jest kilka lat młodszy, wiec radze rozgladac się wśród młodszych mężczyzn - znacznie lepszy wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Mój chłopak jest kilka lat młodszy, wiec radze rozgladac się wśród młodszych mężczyzn - znacznie lepszy wyborusmiech.gif x prowo kobiety lecą na starszych od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopak i tak pozostanie, chciał sobie pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
każdy ma :),mnie nie obchodzą ale wielu je doceni (czego im życzę ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolllinnkaa
tak bo dzisiejsi faceci nie potrafia zachowac sie po mesku, ale moze rzeczywiscie warto spojrzec na mlodszych, moze nie sa tak zepsuci jak c**** 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starej piczy młody chooj sie cwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli myślicie, że młodszy chłopak będzie traktował starszą od siebie kobietę jako kogoś do związku to gratuluje optymizmu. Pobawić sie tak, ale coś więcej tylko z młodszą albo rówieśnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci zachowuja sie po mesku ale wy i tak innych wybierzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolllinnkaa
zależy jakie kobiety, prawdziwe wybieraja prawdziwych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma juz prawdziwych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet jest mlodszy ode mnie i jest nam cudownie ze soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet jest bardzo powaznego usposobienia i jest bardzo dojrzaly. To ja, niby starsza, jestem mnie powazna od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×