Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliwierkaaaazna

czy to jest normalne?

Polecane posty

Gość Oliwierkaaaazna

czy to normalne ze moje dziecko juz 16 dni jest chore,w tym 5 dni szpital,zastrzyki,poznej antybiotyk w zawiesinie do dzisiejszego dnia,kaszel jest raz mokry a raz szczekajacy,do tego co jakis czas pokazuje sie temp ok 38 stopni i katar.Mam juz dosyc.W szpitalu stiwerdzono zapalenie krtani a lekarz w przychodni ze zapalenie tchawicy.Od ponad dwoch tygodni siedzimy w domu,dziecko zmierzle ma 16 miesiecy.Chyba oszaleje :( Tesknie za czasami jak mozna bylo wyjsc na spacer,napawde sie pobawic z dzieckiem a teraz kazda zabawka na 30 sekund ryk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilutkaMila
16 dni to dużo, skonsultuj stan zdrowia dziecka z innym pediatrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwierkaaaazna
w szpitalu przy wypisie mowil ze dziecku sie poprawia,lekarz prowadzacy ogladal dziecko we wigilie powiedzial to samo,w piatek bylismy prywatnie u innego rowniez nie widzial nic zlego w tym.A dziecko co chile kaszle czasami z dusznosciami.Wszedzie kolejki mam wrazenie ze takjkby sie zbywali pacjentow.wizyta trwa maks 4 minuty,nawet prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smokowaaq
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxz
a skąd jesteś? nie jest to normalne , a przeciwzapalnego coś dostawało dziecko? bo antybiotyk to na bakterie a przeciwzapalne na wirusówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy normalne u twojego dziecka czy nie, ale u nas jak zaczęło się zapalenie krtani pod koniec listopada to młody dopiero w zeszłym tygodniu przestał kaszleć. Taki właśnie szczekajacy kaszel, czasami mokro zakaszlał. Nie miał temp, bo to była wirusówka (4 dni tylko). Jak gorączkuje ciągle to przeszłabym się do kolejnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×