Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfafsafsa

niemowle, 4 miesiace a starte wloski na glowie

Polecane posty

Gość sfafsafsa

w jednym miejscu moj michalek ma starte wloski, co dalej?cos sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznie iskrzyć a potem nastąpi samozapłon :P a na powaznie: co się niby ma stać? albo mu się wytrze więcej - a potem przecież odrosną. albo tak zostanie i potem odrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfafsafsa
chodzi mi o to czy zatem powinien byc wiecej na rekach, czy na brzuszku spac? dodam ze lezy po 2-3 godziny w czasie snu, ale potem ja ide spac i maly nie moze dluzej lezec. jak np teraz pojde i nie moze spac sam na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zas
odrosną przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfafsafsa
odrosną,ale wiecie jak to wygląda.starte wloski, łyso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma 11 miesięcy i niedawno zaczęły odrastać jej włoski wytarte. Nic nie sób same odrosną jak zacznie więcej leżeć na brzuszku i siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasofija
Prawie każdemu małemu smrodkowi wycierają się włosy, to normalne. Odrosną potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfafsafsa
boje sie tekstów ze dziecko caly czas lezy. cóz. mam skolioze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też coś
Nie martw się!!! To jest normalne! I w żadnym wypadku to nie Twoja wina.... Mam bliźniaczki i jedna z nich zgubiła włoski na samym czubku głowy i odrosły. Teraz ma piękne,grube włosy. A ta co jej nie wypadły,ma cieńsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjefahf
Mój synek miał wytarty cały tył głowy i boki a od urodzenia śpi na brzuchu, miał tylko włoski na czubku głowy, taki "pędzel" :) a teraz ma ponad rok i ma włosy grube, sztywne i do łopatek bo żal mi je ścinać (kręcone są i po rozprostowaniu są do łopatek). Także nie martw się, dziecku mogą włoski się wycierać nie tylko od leżenia, ale też od czapki, od pocierania rączką, od leżenia na macie/w łóżeczku/leżaczku, ale odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfafsafsa
no wlasnie. mam nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Mojemu się wycierały, ale zaczesywałam mu irokeza i długo chodził z takim czubem, reszta łysa :) Wyglądał tak pociesznie że ludzie go sobie palcami pokazywali jak wychodziliśmy. Jak zaczął siadać i w ogóle przemieszczać się, to reszta szybko odrosła, przed roczkiem już je obcinałam. Nie ma dwóch latek, a już włosy miał kilka razy obcinane, bo ma gęste i mocne jak dorosły. I nie wiem po co się przejmujesz- "jak wygląda"- normalnie wygląda, jak niemowlak, niektóre do roczku są całkiem łyse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wiem czym sie tak
przejmujesz? Tym co ludzie powiedza? No blagam. To przeciez tylko niemowle! Nic nie powiedza, a znakomita wiekszosc nawet nie zwroci uwagi, bo nie kazdemu w glowie czyjes dzieci. Uspokuj sie i nie wydziwiaj. Teraz cie zaskocze: jak moj syn mial 1,5 roku chodzilismy na plac zabaw gdzie przychodzilo 2 starszych chlopcow mniejszych od niego, szczuplejszych, z normalymi wlosami i juz gadajacych troche, a moj byl od nich prawie o glowe wyzszy, bardziej przy kosci, nie mowil tylko pokazywal palcem i do tego prawie totalnie lysy (mial troche wlosow, ale prawie nie bylo ich widac, bo byly rzadkie i bialawe). No i co z tego? Nic. Dzieci rozwijaja sie w roznym tepie i tylko bardzo zacofane osoby sie temu dziwia, o ile w ogole zwracaja uwage, bo wiekszosc ma gdzies czyjes dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnaaa jestem
jak czytam te tematyna kafe to myślę że niektórzy nie powinni miec dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ma 5miesięcy i
wytarte włoski z tyłu i na bokach, została krecona czuprynka u góry, wygląda jak z kreskówki :) A w przychodni widziałam chłopczyka w tym samym wieku, który miał tylko mała kępkę włosków u góry tak bardziej z tyłu głowy, jeszcze smieszniej wyglądał :) Odrosną przecież, rób fotki, kiedys powspominacie i pośmiejecie się razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli z tyłu, na potylicy, dziecko ma wytarte włoski, oznacza to, że cierpi ono na niedobór witaminy D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś mój syn nie miał braku witaminy D a miał wytarte. Większości dzieci z tyłu i po bokach się wycierają włoski. Mojemu do tego dłuższe powypadały z czubka głowy i grzywki. Pediatra powiedział że to w pełni naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×