Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

a ja zjadłam zupę i do tego pół bułki z margaryną-zupa była zagęszczona bo stwierdziłam, że za mało zupy jest aby specjalnie odlewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię masła ani margaryny i od dłuższego czasu jem bez smarowania, herbaty ani kawy nie słodzę juz chyba 10 lat. Co gorsze to moja córka tez nie chce jeść masła, jak jej zrobię kanapkę z masłem to przynosi nietkniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam masło prawdziwe np. z chałką i mlekiem..mmm rozmarzyłam się,ale na diecie jest niewskazane, bo ma duuużo kcal. Ja idę zaraz ćwiczyć,bo w końcu mi córka zasnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masło pychotka ;) ja tez nic nie słodze. i jakis czas nie smarowałam chleba wgl ale nieraz nie moge sie oprzec takiej zwyklej kromce z samym masłem nawet :-P a jak chleb swiezy to juz wgl padam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zobaczyłam na wadze 68.3, więc jak zacisne pasa, to osiągnę I cel w terminie :) Juhu! Od wczoraj nie przekraczam 1000 kcal i wcale nie chodzę glodna! Wasz sposób z ciepła herbata skutkuje! Dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skalpel zaliczony-aż nie wierze, że go w ogóle robię i to cały-zakwasy jakby zelżały i było dużo lepiej niż wczoraj. Teraz wypiję resztę jogurtu naturalnego. Ile kalorii może mieć miska zupy lekko zagęszczonej? miska jak to brzmi hehe, ale my nie jemy w talerzach tylko w takich jakby miseczkach:) Może policzę z tą bułką już te 350 kcal. i jak ćwiczę to będę jadła 1200kcal,bo jak robi się te ćwiczenia i je się1000 kcal to spala się mięśnie. Nie wiem ogólnie ile w tym prawdy,ale moim zdaniem jakby dieta 1000kcal brała całą energię z mięśni, to by człowiek się całkiem tego układu pozbył. No i kiedyś nie zrzuciłam raczej 30kg mięśni i poza tym łydki jakie były takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolacja zaliczona. Kupiłam sobie dziś na chwile słabości ciasteczka zbożowe, 1 ma tylko 44 kcal; dziś duzo nie zjadłam więc wsunęłam 2 ciastka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 68!!! Chyba w likend będzie jakąś pyszna nagroda :) Jestem mega szczęśliwa i naladowana nowa energia do dalszej walki z tluszczykiem :) Chudsza-> taka bułka ma ok 250 kcal!!! Lepiej zjeść ja na śniadanie! Na kolacje, to za dużo weglowodanow! Ja na kolacje staram się jeść samo białko! Jak mam ochotę coś schrupać, to wybieram jedna kromke chrupkiego pieczywka :) Jej, muszę zmienić stopke- juhu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolly tak trzymac! Ale będziemy laski już niedługo:) A myślałam, że tylko ja tak grzeszę a tu proszę bułeczka, czekolada.... Zaraz mi lepiej jak przeczytałam, że wy też czasami ulegacie pokusom. U mnie dziś rano waga troszkę w górę, ale dalej mam @ (nie wiem dlaczego tak długo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla grahamka ;P gratulacje :) wiem ze to na sniadanie ale nie moglam sie oprzec ;/ i pewnie dla tego nic nie spadło dalej 65,2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ta wiosna wreszcie będzie,zimą tylko się siedzi w domu i myśli o jedzeniu,już bym sobie z chęcią rowerem pojeździła ,popracowała w ogródku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz śniadania ( 2 kromeczki słonecznikowego z szynką) to zjadłam teraz jabłko i pół pomarańczy. Jakos nie mogę się zebrać do ćwiczeń, ostatnio tylko 10 min rowerek ale za to rowerek jest codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię dziś kotlety z piersi, dla siebie miałam zrobić w papirusie ale z rozpędu wszystko obtoczyłam w jajku i bułce. Właściwie mogłabym zmyć panierkę ale... nie dajmy się zwariować:) Zjem najmniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie panierkę można zdjąć. A bułka to pamiętaj Chudsza nie na kolację hehe:) u mnie było rano 56,2 czyli coś się od nowa rusza. zjadłam na śniadanie kromkę chleba z serkiem twarogowym, na drugie jabłko i mandarynkę, na obiad zupę jarzynową i z 5 makaronów świderki takich podsmażanych na patelni z mięsem mielonym i serem żółtym-ale to było tylko na spróbowanie no i piję wiecznie kubek czerwonej herbaty. Idę też zaraz ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła Mama ty ćwiczysz skalpel? Ja dzisiaj się też zawziełam i zrobiłam 15 min aerobiku + ćwiczenia z mel na brzuch ale tylko połowę bo jak dla mnie ciężkie mam słaby brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MŻ (czyli do 1500 kcal dziennie) i Jillian Michaels (grzecznie level 1, 2, 3) plan 5 kg bez głodzenia się do wakacji - niby niewiele, ale walczę z nimi za długo i denerwują mnie koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobra nie krzyczcie juz, obiecuje ze nie zjem wiecej bulki na kolecje :-D słowo honoru :-P a poki co to tylko zupke o 12 zjadłam heh i poje sie czerwona hebata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam zjeść...bo mi się nie chce. chudsza,możesz w sumie jeść pieczywo na kolację, ale najlepiej z jakimś białkowym dodatkiem i 3-4h przed położeniem się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła Mama ty dajesz radę zrobić skalpel cały? I powtarzasz tyle samo co EWa? No to moje gratulacje, ja doszłam do 80%. Nigdy mi się nie udało wykonać całego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×