Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leander

Kocham cię

Polecane posty

Gość struspedziwiatr
wszystko komplikuje .... może wystarczy zupełnie odciąć się od tej osoby, portale społecznościowe również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struspedziwiatr
leander bardzo ci współczuję, trochę cię rozumiem, w miłości tylko na początku są motyle, potem wszystko się pieprzy i zostają tylko same paskudne uczucia tak sobie myślę, że lepiej nie kochać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież napisałem, że ona tak zrobiła. Odcięła się ode mnie całkowicie. Bellissima, dzięki za zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
struspedziwiatr - Dzięki. Chociaż jedna osoba na tym forum mnie nie potępia bardziej, niż ja sam siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn,lllp;;;;;on sie ..
NIE - niech zyje swoim zyciem i juz nie wraca do tego co było ..i niech ona ma swoje i tak najlepiej dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znachor__
gdyby ta, której kosztem się zabawiłeś dała ci szansę, to odszedłbyś od żony i dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie odszedłbym. Przede wszystkim ona szansy mi nie da. Za bardzo ją skrzywdziłem, zraniłem, upokorzyłem. Odbiło się to na jej zdrowiu (ma chore serce). Przeze mnie trafiła do szpitala. Nie dałaby mi szansy. Nawet o tym nie myślę. Poza tym jest szczęśliwa i ma faceta, który ją kocha. Nie zniszczyłbym jej tego. Nie odebrałbym. Tylko nie mogę pogodzić się z tym, ze ona zapomniała, rozumiesz? Chciałbym od czasu do czasu z nią porozmawiać, spędzić z nią trochę czasu. Tylko tyle i aż tyle. Więcej nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bez sensu!
nie chcesz odejsc od zony ok, ale jej tez daj spokój, zasługuje na kogoś wolnego. Nie mieszaj jej w zyciu na nowo. Uszanuj jej decyzję, moze tez chce miec meza i dziecko, normalny dom a nie znajomosc z doskoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktspecjalny
gówno prawda a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktspecjalny
nigdy nikogo tak nie kochałam nic więcej nie napiszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aania 23
piekne, wow, podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×