Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lil24

niskie amh

Polecane posty

Gość lil24

dziś odebrałam wyniki amh - 1,3 porażka, mam dopiero 24 lata, lekarz podejrzewa endometriozę, do tego nie pękają mi pęcherzyki, nasienie męża na razie ok. Jak dzwoniłam do lekarza wspomniał o bardziej zaawansowanych metodach, podejrzewam, że chodziło o in vitro, ponieważ stymulację i inseminację już miałam. Jeśli któraś z was miała podobną historię i udało się jej, niech pisze w wolnej chwili. każda historia zakończona sukcesem jest dla mnie w tej chwili na wagę złota. Może obudzi się we mnie płomyk nadziei. jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Przecież taki wynik amh jest idealny !! ja mam 0,2 i to jest tragedia a mam 29 lat oczywiście moje amh jest spowodowane operacjach na jajnikach z powodu endometriozy , pewnie że masz szanse na potomstwo ja zaszłam naturalnie przy tak tragicznym amh czekając na kolejny program ivf ale niestety poroniłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil24
dziękuję za odp. zmieniliśmy lekarza w tym pokładmy duże nadzieje. Terri twoja historia dodała mi dużo siły i nadziei jednocześnie przykro mi że poronilaś wyobrażam sobie co czułaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×