Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiii

zaproszenia ślubne - gdzie w Radomiu

Polecane posty

orientuje się ktoś gdzie w Radomiu mogę kupić zaproszenia ślubne. nie znam kompletnie miasta - pracuje tu tylko, a potrzebuje się chociaż wstępnie rozejrzeć za czymś. tylko nie wiem gdzie się wybrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaWszędobylska
Najlepiej zamówić przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wstępnie zamówiłam dwa na allegro ale jeszcze chciałam pochodzić i na żywo zobaczyć a nie wszystko zamawiac z allegro po sztuce żeby zobaczyć jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największy wybór to jednak w internecie. Na allegro uważaj i dokładnie czytaj opisy produktów, sporo oferowanych zaproszeń jest drukowanych na cienkich papierach bądź są bardzo małe i dlatego takie tanie. Ja osobiście zapraszam na moją stronę www.kolaczasu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chbzr
zapytaj chytrej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate1234
Ja polecam radomski Ważny Moment - www.waznymoment.pl Mają zaproszenia od 1zł do 1,99 zł Ja kupilam tez winietki i zawieszki :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaPR25
Polecam radomski sklep internetowy pasjonata-zaproszenia. Wybraliśmy wzór z różyczkami, cudowne zaproszenia, bardzo starannie wykonane. Goście byli oczarowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida201
Ja wprawdzie nie mieszkam Radomiu, ale bez względu na miejsce zamieszkania warto skorzystać z oferty sklepów internetowych. Sama zamówiłam swoje zaproszenia w http://www.extrema.com.pl/o,6,2,zaproszenia-slubne-extrema.html, takie cięte laserem i wszystkim bardzo się podobały. Wzorów mają bardzo dużo i naprawdę jest w czym wybierać:) a ceny też nie z kosmosu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piskułka
Najlepsze zaproszenia widziałam w probitus.pl jak szukałam na swój ślub. Ale ze względu za duży wybór wszystkich przepięknych zrezygnowaliśmy. Nie umiem się zdecydować więc kupowaliśmy w innych sklepie. Już nie były tak ładne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980Agnieszka
Bardzo ciekawe propozycje zaproszeń, wienietek i innych ma firma CMS http://laserwradomiu.pl/ mieszczą się pod Radomiem. Może nie mają rozbudowanej oferty gotowych szablonów, ale dzięki temu nie spotkasz u znajomych tego samego zaproszenia. Chłopaki są bardzo pomysłowi. Wykonali dla nas zaproszenia cięte laserem od podstaw i powiem szczerze byliśmy bardzo zaskoczeni efektem (zdjęcia to nie to samo). Ogólnie bardzo miła i przyjemna "transakcja" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna3
Może lepiej zamówić online? Ja polecam probitus.pl sama u nich zamawiałam. W rzeczywistości prezentują się o wiele ładniej jeszcze niż na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli78
Sprawdź może w probitus.pl Ci się jakieś spodobają, mają dość duży wybór. Naprawdę warto i cenowo i jakościowo. W ręku są o wiele ładniejsze niż też na zdjęciach. Ja preferuje eleganckie i klasyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne zaproszenia ślubne robi fabryka zaproszeń http://fabrykazaproszen.pl/ . Firma początkowo działała w Warszawie a teraz przenieśli się do Radomia, firma zarejestrowana jest na Gołębiowie 1, na piwnika. To są okolice Urzędu Skarbowego na Gołębiowie. Tylko żeby tam obejrzeć zaproszenia trzeba się wcześniej umówić. Z tego co się orientuje ekspozycja zaproszeń dostępna jest na słowackiego 25. To jest tuż przy skrzyżowaniu 25 czerwca i Słowackiego, po tej co stronie co foto wajzer, kwiaciarnia. Na google maps nie widać, ale oni mają szyld Zaproszenia Ślubne więc łatwo trafić, ale są trochę wciśnięci pomiędzy dwie inne firmy. http://fabrykazaproszen.pl/zaproszenia-weselne Mam nadzieję, że pomogłem. Ogólnie poznałem ich na targach ślubnych w Radomiu i jestem zachwycony jakością zaproszeń, które mają. Jestem zachwycony zarówno ceną, sposobem wykonania oraz ogólnym wrażeniem. Ze swojej strony osobiście polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa28
Ja także zamawiałam przez internet - ale to juz jak kto woli, ubrań np. nie kupię, ale takie rzeczy o wiele lepiej kupuje mi sie przez internet - na spokojnie wszystko przeglądam po kilka razy gdy mam wolną chwilę. ;) Ja zamawiałam na amelia-wedding.pl i też mogę ciepło polecić. Miałam śliczne i delikatne zaproszenia, do tego skompletowałam papaterię na stół, wszystko wyglądało cudnie i cena była przystępna. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×