Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madgalena

Gdzie na rodzinne ferie zimowe?

Polecane posty

Gość gość
Polecam Jałowcówkę w Beskidzie Żywieckim. Byliśmy rodziną w wakacje i jedziemy na ferie. Mają pięknie położony ośrodek i dużo pomysłów na aktywne spędzenie zimy z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Zakopane lub też Beskid Sądecki i Muszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybraliśmy bardzo ładne, nie za wysokie góry Opawskie. Zdecydowaliśmy się na hotel przyjazny dzieciom, czyli Gorzelanny w Pokrzywnej. Jeśli szukasz luksusowego miejsca w przystępnej cenie, który oferuje atrakcje i dla dzieci, i dla dorosłych, to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczyrku ur******ają nowe atrakcje Beskid Arena Sport -warto zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Zakopane i okolice? Myślę, że to świetny wybór jeśli chodzi o zimowe ferie, zawsze jest dużo atrakcji dla maluchów;) w zeszłym roku byliśmy w http://www.uborowego.pl/ i świetnie się bawiliśmy. Narty, spacery to to co uwielbiamy:) do tego hotel jest tani, wiec warto jak ktoś szuka oszczędności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianka88
My z mężem upolowaliśmy super okazję na rodzinne ferie zimowe! W hotelu Grand Lubicz w Ustce jest bardzo fajna oferta. Oferują dużo atrakcji, naprawdę mega się to zapowiada, nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałabym na Twoim miejscu Zakopane. Strasznie ładne i urokliwe miejsce. Jest tam dużo miejsc do zwiedzania i wspólnego wypoczynku. W zeszłym roku byłam w www.excelsior.com.pl i bardzo mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaandyyy
Zakopane, w sumie już zastanawiamy się nad zarezerwowaniem jakiegoś apartamentu na bookaparcie, bo niedługo mogą być problemy z noclegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już drugi raz jedziemy w góry do http://www.mercurewisla.pl/ Szczególnie pozytywnie wspominamy atmosferę panującą w hotelu oraz cudowną restaurację ze stekami z przepysznej wołowiny. Dzieci tez mają swoje menu i atrakcje na terenie hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminaaa
my jedziemy do Białki Tatrzańskiej, zarezerwowaliśmy już apartament na bookaparcie :) na pewno będzie tam sporo atrakcji, nie będziemy sie tam nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni098
Jeśli jednak ktoś woli spedzic ferie w miescie to niech zajrzy na stronke reposti, tam wiele propozycji by spedzic zime w miescie, ja chyba udam sie do szczecina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni098
Jeśli jednak ktoś woli spedzic ferie w miescie to niech zajrzy na stronke respoti, tam wiele propozycji by spedzic zime w miescie, ja chyba udam sie do szczecina usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jak co roku góry! Tym razem Szklarska Poręba. Sprawdziła się kilka lat temu i teraz znowu nam się zamarzyła. Mamy już miejscówkę zaklepaną, w http://dompodkoziolkami.com.pl/ Fajne miejsce bo blisko stamtąd bo centrum miasta i do wyciągu na Szrenicę. Bliskość dworców też ma dla nas znaczenie, bo jedziemy pociągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaPannaAnna
Można spędzić miło ferie zimowe w Bukowinie Tatrzańskiej :) My tam się wybieramy w lutym, mąż już szykuje sprzęt narciarski bo jest tam niedaleko zjazd narciarski, co bardzo nas cieszy. Do tego świeże górskie powietrze, już nie mogę się doczekać kiedy poczuje je raz jeszcze. To co ja wymieniam to tylko naparstek atrakcji, zajrzyj do http://www.podmiedza.pl/ . Domek nazywany jest Willą Pod Miedzą, bardzo przyjemna nazwa, podobnie jak i jej obsługa - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często jeździłam z rodzicami na ferie do Austrii. Cała moja rodzina jeździ na nartach, ja naturalnie od dziecka jeżdżę i w zasadzie nie wyobrażam sobie ferii bez nart. Najbardziej podobało mi się zawsze w Austrii bo regiony narciarskie mają tam swój niespotykany klimat i jest tam wielu miłośników jazdy. Jeśli ktoś dopiero chce się uczyć jest tam też mnóstwo tras dla amatorów i wielu miłych ludzi, którzy pomogą i pokażą jak jeździć. Ceny hoteli można znaleźć tutaj http://www.volare.pl/austria.html . Warto zobaczyć też w jakiej cenie są skipassy i czy nie załapiemy się na jakieś zniżki i oferty specjalne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjnie jest nad morzem. Najzdrowsze dla dzieci powietrze o tej porze roku z największą zawartością jodu. Ileż można jeździć w góry ? Super miejscówka, przesympatyczni właściciele. http://www.kankan-apartament.i-noclegi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giuliettea
może do Wisły? my już zarezerwowaliśmy noclegi na bookaparcie i jedziemy w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Wisła to piękne miejsce, ale ja mimo wszystko wolę przebywać w większych miejscowościach niż ta ;) Najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla mnie jest to, by wybrać ten hotel w Zakopanem http://www.kasprowy.pl/ i mieć pewność, że wszystko odbędzie się tak, jak tego chcę. Jednak jak się jedzie rodziną, to lepiej mieć pewność, że nie spotkają Wam jakieś nieprzewidziane niespodzianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Hotel Klimek to idealne miejsce na rodzinne ferie zimowe. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety na pobyt dla rodziców z dziećmi. Zapraszamy na stronę www.hotelklimek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollendraa
Jak dla mnie to swietnym pomysłem na ferie jest wyjazd do jakiegos fajnego hotelu, który oferuje takie specjalne pakiety. My w tym roku zdecydowaliśmy się na Ustkę i hotel Grand Lubicz. Dzieciaki już się nie moga doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest taka zasada że nie jeździmy w zatłoczone miejsca tylko w takie gdzie można faktycznie wypocząć i się zrelaksować. Często jednak blisko jakiegoś większego miasta żeby można było do niego podskoczyć i zapewnić atrakcje dla dzieci. Miejsce które nas ostatnio urzekło to domki Tajgołka www.tajgolka.pl które są na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Są one w różnych stylach więc można sobie wybrać czy chce się być np. w Regionalnym czy Amerykańskim. Każdy z nich jest bardzo komfortowy i są udogodnienia dla dzieci. Oprócz tego mają tam strefę SPA i zdrowe dobre jedzenie. Jak coś to w okolicy jest Zakopane czyli właśnie to większe miasto o którym pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vittoria4
my zawahamy sie nad Szczyrkiem, a Zakopanem, już w sumie rozglądaliśmy sie za noclegami na bookaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze polecam sanatorium Medical Sensus w Polanicy - Zdrój, w tamtym roku spędziłam tam ferie z całą rodziną , super miejsce, pyszne jedzenie, wspaniała obsługa zawsze uśmiechnięta :) blisko do stoku Narciarskiego w Zieleńcu, możliwość skorzystania a z sali zabaw dla dzieci i sali fitness, po zimowym szaleństwie na stoku narciarskim polecam skorzystanie z zabiegów, mnożna się zrelaksować :) Polecam to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaKa1989
Świetne warunki dla rodziny znaleźć w Itace przy wypadach narciarskich. Czasem są nawet specjalne animacji i to po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×