Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stanisławarydz

pomysł na wieczór panieński

Polecane posty

Gość stanisławarydz

Koleżanka bierze niedługo ślub i chciałabym zorganizować coś fajnego na wieczór panieński.macie jakieś sprawdzone pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnym pomyslem jest zabawa w miesice z kartami z zadaniami smiesznymi ;) a potem do jakiegos klubu ;) widzilam taki wieczor gdzie przyszla panna mloda miala rogi w welonem a rezszta towarzyszacych im panien miali same rogi i mieli zadanie jesli nie chciali go wykonac karniaka z kiliszka ;) zabawe mieli naprawde udana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"karniaka z kiliszka" xxx Yhy. Widzę, że niektórzy bez alkoholu nie umieją się bawić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanisławarydz
Tez właśnie myślałam o kartach z zadaniami.Zastanawiam się również nad filmem video jako prezent tzn pytania do panny młodej o panu młodym i na odwrót i to nagrane pokazać później na imprezie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenca a ty co jakas mega abstynentka jestes? dla tych co nie chcialy pewnie byl sok czy cos o matko rzycuilam pomyslem a tu juz sie burzysz. a tak naprawde komantarz twoj byl zbedny bo jesli osobki ktora zalozyla temat to nie interesuje to jakos tego nie komantuje na potege ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak kasy
a na tych wieczorach, na których byłyście, to jaką robiłyście składkę? bo ja mam z tym mega problem, bo składamy się po 100zł, bo powyżej byłoby przegięciem. i tak: będzie nas 10-11 osób, to daje jakieś 1000-1100zł. 400zł limuzyna 150-200zł alkohol jedzenie 100-150zł gadżety typu balony, słomki, różki dla nas, welona dla PM 150zł zostaje 100zł na prezenty dla PM najpierw robimy spotkanko w domu, tam konkursy, pijemy alkohol itd, potem limuzyna i do klubu, ale już rezerwacje i alkohol w klubie nie zostanie pieniędzy. jak rozwiązać tą sytuację? Czy może lepiej zrobić składkę po 100zł+jakiś seksowny drobny prezent dla PM ??? Doradźcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Damascenca a ty co jakas mega abstynentka jestes?" xxx Tak :) Nie lubię alkoholu, nie smakuje mi :) Masz z tym jakiś problem, niunia? Niektórzy umieją się bawić bez dopalaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny szlafrok
Mnie rowniez niedlugo czeka organizacja wieczoru panienskiego. Dogadalam sie juz z kolezankami PM i bedzie tak: skladka po 100zl kupujemy alkohol, chipsy, tort itp. oprocz tego kazda z dziewczyn robi jakas przekaske na impreze: 2 salatki, jakis dip do krakersow, 1 danie cieple itp. Jesli chodzi o prezent i dekoracje. JAko deoracje kupujemy kilka balonow, serpentyny itp. Prezentu tez nie robimy jakiegos super, bo nie o to w tym wszystkich chodzi. Bedzie kilka drobnostek z ktorych PM bedzie na 100% zadowolona. Rezygnujemy z limuzyny, bo stiwerdzilysmy, ze to niepotrzebny wydatek. Zamiast niej do zamowimy 2 taksowki i zamiast 400 zl wydamy 80 na podwozke w 2 strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- kręgle - zaprosić makijażystę, która zrobi pannie młodej makijaż próbny i być może pomaluje pozostałe uczestniczki imprezy, a później wyjście do klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
wynajęcie domku ,góry ,morze albo jezioro,i zabawa do samego rana,wyjście do klubu jest trochę niebezpieczne bo w klubach robią zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak kasy
czarny szlafrok nie uważam limuzyny za niepotrzebny wydatek. z niej nie zrezygnujemy. zawsze myślałam, że to wiocha jak widziałam jakąś na mieście, dopóki sama nie zobaczyłam jaka to super zabawa. i wszystkie doszłyśmy do wniosku, że limuzyna musi być ;) udało mi się znaleźć na 300zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś szukał ozdób, gadżetów lub prezentów na wieczór panieński/ kawalerki proponuje poszukać w internetowych sklepach z upominkami i prezentami. Tam jest zawsze większy wybór, niższe ceny i można trafić na ciekawe okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha 85
Tak niskie ceny i fajnie gażety można znaleźć tu www.szarfy.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz cieszyć się niezapomnianym wieczorem panieńskim ? Nic prostszego zaplanuj dzień z nami!! Przed huczną imprezą proponujemy Ci specjalny dzień urody z naszą ekipą. Pomyśl jak wspaniale możesz spędzić czas z przyjaciółkami sącząć wino, podczas kiedy nasi eksperci wykonają dla Was masaże, zabiegi na twarz i ciało, manicure, pedicure oraz usługi fryzjerskie. W tym dniu wyjdziecie na miasto w hollywoodzkim stylu. Nasi styliści fryzur wyczarują dla Was amerykańskie fale , uwodzicielskie loki oraz drapieżne upięcia! Całości dopełni seksowny makijaż i kuszące spojrzenie. Po spotkaniu z nami będziecie czuły się wyjątkowo, zadbamy o każdy szczegół .znajdz nas na feacbooku- beauty shot.Naszmeil beautyshot@wp.pl ,zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to bym zamówiła striptizera np..http://www.guardian-angels.pl/ bo są świetni, kupiła tort i cieszyła się ostatnimi podrygami "wolności", oczywiście kulturalnie i z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natrafiłam w necie na coś takiego : http://www.partybus.pl/ , mega spoczko opcja :D oryginaly pomysł i sporo mają opcji do wyboru :D ja bym się pokusiła... może w końcu będzie okazja , zeby cos takiego zorganizowac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertii
Polecam bardzo QUEST ROOM, w Warszawie, przy ul. Mazowieckiej 7. Fajne miejsce na imprezę. Zaczynacie od wspólnej zabawy w rozwiązywanie zagadek. My bawiliśmy się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawae pomysły znalazłam niedawano na jednym z blogów http://blackandyellow.blox.pl/2016/05/Wieczor-panienski-Co-Jak-Gdzie.html sama organizuję teraz wieczór, bo jestem druhna mojej siostry i pierwszy raz będę uczestniczyć w tego typu imprezie, dlatego wolałam zaczerpnąć pomysłów z kopalni wiedzy jaka jest internet :) życze powodzenia, nasz juz za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara24
ja siostrze zorganizowalam panienski; najpierw obiad w fajnej meksykanskiej knajpce, potem kurs salsy dla kobiet, a w limuzynie mialysmy drinki w parze od vaporti- czyli alkohol, ktory sie wdycha. Po przejazdzce limuzyna pojechalysmy do klubu i tam impreza trwala do rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka5555
dziewczyny wszystko zależy od tego co lubi młoda i jaki ma temperament. mysle,ze striptizer jest oklepany, moze cos bardziej takiego co kazda kobitka lubi. fajnie jak np jakas wspolna sesja w takim miejscu typowym dla wieczoru panieniskiego lub pokaz makijazy czy fryzur. wazne sa gadzety bo nadaja klimat. widzialam ostatnio fajne i tanie ozdoby tu: http://smart-deco.pl/sklep/wieczor-panienski-warszawa/ ogolnie to jakies jedzonko dobre, drinki, muzyka, fotki, pogaduchy, moze jakas wspolna gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaa25
zgadzam się z elką, każdy ma inny gust ale taka oprawa imprezy posiadówki z ozdobami jest spoko. tez akurat kupowalam ozdoby w tym sklepie internetowym. ja kupilam po szarfie dla kazdej dziewczyny http://smart-deco.pl/dekoracje/rozowa-szarfa-na-wieczor-panienski/ a mloda miala dodatkowo rozki diabelka. wszystkim sie podobalo i bylo smiesznie. to jedyna tego typu impreza zeby zalozyc jakie przebrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×