Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IzabelaPolanka

Malediwy Podróż poślubna

Polecane posty

Gość IzabelaPolanka

Witam wszystkich. Poczytałam komentarze i się zdziwiłam, że mnóstwo jest kłopotów z podróżami. Mój mąż jest ze Sri Lanki, i właśnie tam mieliśmy podróż poślubną, oraz kilka dni na Malediwach. Było niesamowicie! Kilka tylko lat póżniej postanowiliśmy otworzyć biuro podróży do tych 2 miejsc, Sri Lanka i Malediwy, ponieważ jesteśmy oczarowani ich pięknem. Tylko, że my nie robimy tak jak inne biura podróży, nie oszukujemy, nie wymyślamy niestworzonuch historyjek, i na pewno nie zbankrutujemy! My organizujemy wycieczki szyte na miarę, a nie jak inni wycieczki churtowe, gdzie nie dba sie o klienta indywidualnie, tylko jako członka grupy, jednedo z 1000 tys. Oprócz tego, jako, że mieszkamy we Wielkiej Brytani, która jest jednym z najbardziej regulowany państw, jest niemożliwe aby można było oszukiwać klientów. Ok, te dwa kraje nie są najtańsze, ale za to bardzo egzotyczne. Możemy zorganizować wycieczkę objazdowa przez kilka dni a resztę na plaży. Albo tylko na plaży. Znamy tam większość hoteli i we większości sami bylismy. Więc nie sprzedajamy kota w worku Zobacz więcej informacji na http://www.polankatravel.com A to taka krótka reklama : Podróże poślubne Urok Sri Lanki oraz Malediwów sprawią, że tu doznasz nizapomnianych wrażeń oraz przeżyjesz cudowne chiwile z Twoja ukochaną osobą. Na Sri Lance możesz doznać wiele ciekawych przeżyć, gdyż jest tu niezliczona ilość atrakcji. Mogą państwo przylecieć sie balonem, lub przejechać na słoniu przy zachodzie słońca. Lekcje nurkowania, serfowania oraz nauka gotowania przepysznych curry to tylko kilka z propozycji, które Polanka Travel zorganizuje dle pary młodej. Jeśli szukają państwo przygód to oferujemy luksusowe chatki hotelowe znajdujące sie w sercu dżungli! Możemy również zorganizowac pokoje na drzewie, nad oceanem, lub w górach. Z nami wszyskie opcje są możliwe. Polecamy również masaże oraz spa dla nowożeńców. Malediwy są z kolei miejscem na 100% odpoczynek. Idealna opcja na podróż poślubną. Luksus, białe piaski, słońce i Ocean Indyjsk i Wy. Możemy bez jakichkolwiek problemów zorganizować Waszą podróż poślubną w obu krajach. Polanka travel oferuje podróże poślubne ktore zaprojektuhemy wyłącznie dla Was. Wejdź na naszą stronę, Polanki Travel , aby zobaczyc jedna z naszych propzycji. Mozemy zmienic I dopasowac wszystko do Panstwa zainteresowan. Współpracujemy z wieloma hotelami od super luksusowych I ekskluzywnymi do małych chatek. Prosimy pytać i sugerować czym państwo są zainteresowani a my doradzimy wam najlepszą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka24

ja na Malediwach i Sri Lance byłam z biurem podróży Konsorcjum i wcale nie zostałam oszukana, wręcz przeciwnie wszystko było zorganizowane na tip top, nie musiałam się niczym martwić 😉 a co więcej razem z mężem spaliśmy w bungalowach czyli takich domkach na wodzie, co uważam za spełnienie marzeń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×