Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość miki mak miki myk

depilacja laserowa

Polecane posty

I to i to jest laserem diodowym. Vectus jest trochę droższy bo to nowsza technologia i urządzenie moze dopasować wiązkę lasera do rodzaju włosa. Jeśli jednak kupujesz w pakietach to wychodzi na jedno i to samo. Chodziłam na vectusa na pachy i efekt naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego gabinetu chodziłaś? Sama kiedyś chodziłam na wąsik na ipl ale nie byłam zadowolona z efektu. Kilka włosków wypadło ale reszta siedziała na miejscu. Kosmetyczka jaka wykonywała zabieg twierdziła,ze jest to wina moich włosków oraz że są zbyt jasne (chociaż jasne nie były).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziłam do clinica cosmetologica w Gdańsku na Wrzeszczu. Nie wiem czy jakakolwiek inna klinika w Gdańsku ma ten laser, musiałabyś się zorientować w temacie. Ipl to nie laser, tak wiec nie usunąłby Ci włosów na zawsze bez znaczenia czy byłyby jasne czy ciemne.Rozumiem kupic sobie urządzenie do domu ale ni wiem czy jest sensowne płacenie za nie w gabinecie. Sama nie miałam jakichś mega grubych i ciemnych włosków ale pomimo to laser poradził sobie z nimi wszystkimi. Za pół roku wybieram sie na zabieg przypominający chociaż i tak zastanawiam się czy na niego iść czy nie bo nic mi nie odrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to słyszałam dobre opinie o tej klinice... kiedys chciałam tam iść ze swoimi problemami, ale staram się jeszcze jakoś załagodzić innymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z bólem? Boli? Wcześniej chodziłam na wosk na bikini to boli niemiłosiernie i zastanawiam się jak to jest z laserem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wytrzymałaś wosk to wytrzymasz również i depilację laserową. Depilacja laserowa nie powinna Cię aż tak boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×