Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Oho budzą się fajansiarze 💤 Zabolało? :P Już myślałem, że miękki chuujek z podkulonym ogonem wzniesie swój ryj ku górze wyjąc do księżyca w nadziei, że ktoś mu odda w depozyt swój mocz ;) Tu jednak zamiast arii operowej słyszę jęki dożynanej trzody chlewnej :O W odróżnieniu od Was, ja niczego tu nie szukam, to Wy skamlecie o spust, gdy tylko zakręcę betoniarką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz pomarańczowy gównojadzie tzo to znaczy pacyfikacja? Liczyłem przynajmniej na wypierrd Zawiodłem się słysząc już tylko popiskiwanie niedojeebanego onanisty :D Tzo mogłem się spodziewać po pryszczu, który jedynie przechodził koło filharmonii 💤 że od razu zostanie tam zaajebany. :P Na to trzeba zasłużyć i mieć czysty pysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mommentoo
od ruchania z ruchaczami kobiety chorują na miesniaki, inne choroby kobiece wycinają im macice:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piertolę pomarańczo baby :D Piertolę ich problemy :P Ruchanie to transakcja z obustronnym ryzykiem, my też możemy się zarazić, mocząc pędzel w worku na spermę :O I tzo wtedy? O kant chuuja rozbić takie wyliczenia 💤 Albo się żyje, albo zdycha zajeebanym przez życie :) Życie to nie zabawa dla leszczyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam Messi
:D hehehehhe wali mnie, że ja jej nigdy nie dostane :D wystarczy mi że Ty też nie :D Wiosennie wyruszyła na poszukiwanie mężczyzny nie forumowego walikonika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam Messi
Oj Messi, Messi nic tak nie cieszy faceta jak porażka innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futbolowe 💤 Te Messi? :O Tzo Ty do mnie szczekasz? :D Nawąchałeś się asfaltu, czy najadłeś cementu z betoniarki?:D Ja swoje tzipy trzymam na smyczy, krótko i na temate :P Żadna pomarańczowa futbolowa spierrtolina nie zrobi na mnie wrażenia :D Wydaje Ci się, że maczałeś paltza w tzipie, w rzeczywistości było to gniazdo elektryczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzo tam futbolówka? :D Pole karne zaliczone, duupowlaz przyjęty:P Sędzia wskazał na wapno :O możesz sobie spuścić płyny ustrojowe w chusteczkę ;) Na drugi raz nie wąchaj asfaltu przed zakończeniem meczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co....:O
masz poryte pod czachą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futbolowy :D Mecz się skończył, Twoje Messi nawet strzeliło bramkę :D Powinieneś walić pod to wydarzenie, jak rasowy koniojeebca :P Tzo robisz? Walisz, ale paltzami w klawiaturę :O Zawiodłem się, myślałem, że byłeś w filharmonii jak ją zarzynali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawie tu, nie ma co
G3r3k jeśli jesteś projektem kolezki11, to tak do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzo Wy z tym koleżką? Ochuujeliście głupie baby? Koleżka pewnie już dorósł do roli szarej eminencji tego pierrtolnika :P Nie ma tzo, kto w szambie się tarza, jest częścią gówna :D Ludowa prawda, sprawdza się jak penetracja tzipy fiutem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by było na tyle pomarańczowe gówienka :P Zgadujcie teraz, po co i dla czego ;) Ważne, że mordy obite, jajzta urwane, miny spiertolone :P Do znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G3r3k jakieś problemy ze snem? Noc gorzkich żali:D Straszysz Milaczki o 3:00 w nocy :D Mimo wszystko, niedługo będzie ciepło, życzę owocnej znajomości z realną kobietą :D Dla wszystkich Milaczków niedzielne całusy 😘 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goncur
Jeśli masz problemy z podrywaniem, to polecam szkolenie z flirtowania, które odbędzie się w dniach 9-10, listopada w Warszawie gdzie gościem specjalnym będzie znany uwodziciel Kalibabka, zwany Tulipanem, który uwiódł w swoim życiu ponad 3 tys. kobiet - http://www.szkolaflirtu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
Dnia 23.01.2013 o 01:23, Gość gość napisał:

dany oczywiscie, bo skradziony to bardziej pasuje do wyglodnialego 😉

Moze i tak Radku Zdradku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×