Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loea :)

Ślub wrzesień 2013

Polecane posty

Gość Mała Mi2
Witam, ja slubuje jak Weselniczka, 21-09-2013r. Załatwiona: sala, suknia, kamerzysta i fotograf i grajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
14.09.2013 widze ze wszystkie dziewczyny maja juz duzo zalatwione, my tez juz mamy wiekszosc rzeczy, reszta to juz przed samym slubem, Macie dziewczyny druhny, swiadkow, starostow itp? My bedziemy miec tylko swiadkow, tak sabie mysle ze za stara juz jestem na druhny:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
My tylko świadków. Nie chciałabym mieć druhen. jakoś to do mnie nie przemawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi2
U mnie też tylko świadkowie :) Khadi ja to z pewnością jestem za stara na druhny ;) Obecnie jestem na etapie poszukiwania butów, co nie jest takie proste jak się okazuje. W salonach ceny kosmiczne, a w zwykłych sklepach wybór kiepski. Suknia Gali, model Zasta. Na dodatki pomysłu brak. Pochwalcie sie dziewczyny, jakie wybrałyście suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 wrzesnia 2013
U nas teraz tylko czekać do czerwca. W czerwcu zamierzamy rozdać zaproszenia, które już mamy w domku, bardzo mi się podobają. W czerwcu idziemy spisać protokół, dokumenty załatwiać i w czerwcu mam pierwszą przymiarkę sukni:) Buty do mnie idą. Zamówiłam ze strony bialebuty i czekam na przesyłkę. Będą kolorowe:) fioletowe dokładnie. Teraz muszę zacząć rozglądać się za bielizną, bo stanik powinnam zabrać na pierwszą przymiarkę już. A po za tym... jak zrobimy to w czerwcu co mamy zrobić to chyba tylko już czekać do września, bo wszystko jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megalomania
ZAPRASZAM NA MAKIJAŻ ŚLUBNY W CENIE MAKIJAŻU : użycie rzęs kępek, utrwalenie makijażu specjalnym fixerem firmy KRYOLAN oraz dojazd na makijaż w dniu ślubu na terenie Warszawy i okolic : Mińska Maz./Otwocka-Wiązowny/Wołomina/Pruszkowa/legionowa itd...! Makijaże dla dodatkowych osób w dniu ślubu W CENIE PROMOCYJNEJ! Zapraszam do zapoznania sie do mojej całej oferty, odnowionej na rok 2013 na stronie FB: http://facebook.com/MegalomaniaMakeUp Makijaże wykonuję na profesjonalnych i sprawdzonych kosmetykach: KRYOLAN, BIKOR, MAX FACTOR, INGLOT, ART DECO,i inne. KONTAKT: http://facebook.com/MegalomaniaMakeUp *****Magda Domańska *****530 898 303 *****magda_domanska@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
ja buty odrazu zakupiłam przy wyborze sukienki, wybrałam jakis tam wzor z katalogu, palce zakryte,zapinane wokol kostki, biale:) jakies tam maja ozdoby ale juz nie pamietam bo wybieralam wszystko w lutym. Bielizne tez juz zakupilam a pierwsza przymiarke bede miec dopiero we wrzesniu:) Zaproszenia juz prawie rozdane, rozeslane, my wczesniej to zrobilsmy bo na stale nie mieszkamy w polsce i jak bylismy to osobiscie rozdalismy w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ale Wam dziewczyny zazdroszczę :) ja miałam ślub 1 września 2012 i było na prawdę wspaniale :) Nieraz oglądam zdjęcia i mi się buzia cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorretta
Mała Mi2 Ja też jako wrześniowa panna młoda mam suknię Zasta firmy Gala :) :) :) Buty już mam :) Jaki będziesz mieć welon? bo ja nie umiem się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi2
Nie, nie bedę miała :) jakiegos kwiatka tylko ładnego. Idę do cywilnego, więc welon mi jakoś nie pasuje. Jakie kupiłaś buty do Zasty? A halkę do niej masz? Bo właśnie zastanawiam się nad wyższością koła nad tiulem samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiopinezka
www.studiopinezka.pl zapraszam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soretta
Mała Mi2 Suknię mam śmietankową więc szukałam butów w takim bardzo jasnym ecru http://butyslubne.com.pl/buty-slubne-buty-slubne-ecru-buty-slubne-70-31ea/p,234526 W rzeczywistości te buty wyglądają ładniej bo ten fleczek na szpilce jest znacznie jaśniejszy niż na zdjęciu...i kształt noska też mi się bardziej podoba w rzeczywistości (jest znacznie smuklejszy) bo to zdjęcie jest zrobione pod dziwnym kontem...aaa i do wysokości obcasów podawanych na tej stronie to trzeba dodać tak 1cm, natomiast rozmiar buta wychodzi trochę większy. Nad halką się zastanawiam i debatuję na innym forum i przypuszczam, że właśnie z Tobą ;) ...chcę podczas przymiarki wypróbować tę halkę od rybki, ale bez koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi2
Pewnie tak ;)) moja suknia jest biała, więc buciki tez będą białe, chociaż podoba mi się że dziewczyny biorą kolorowe buty, ale chyba jestem za nowoczesna ;) Obcas max 5-6 cm, bo nogi spuchną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi2
Za mało nowoczesna miało być ;) Obejrzałam buty na podanej przez Ciebie stronie, całkiem spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalaaaa
hej dziewczyny, ja ślubuję 14 wrzesnia i mam załatwione wszystko oprócz fryzjera (nie moge sie zdecydować gdzie, ale w sumie planuje mało nieskomplikowany kok), skrzypka do koscioła, obrączek i dekoracji kościelno samochodowo domowych i jestem na etapie zamawiania zaproszeń. Mam pytanie co do sukienki co o niej myślicie? nie bede miała pasa ale bolerko koronkowe z dekoltem w łódeczkę do niej http://ksymena.com.pl/suknie-slubne.php/sincerity-kolekcja-2013#z6519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up upsalala
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesłysząca88
Witajcie dziewczyny :) Do ślubu i wesela zostało nam już 3 miesiące, jak ten czas bardzo szybko leci ;) Już prawie wszystko mamy pozałatwiane. W tym tygodniu jedziemy do makro i kupujemy wódki Pana Tadeusza i też będziemy kupować w sklepie weselnym takie pierdołki, np. krawaciki na alkohol. Oczywiście kupujemy też wina i do tego damy fajne muszki :) W tym miesiącu będziemy jeżdzić i prosić na ślub :) Będziemy mieli dwóch świadków. Będzie to nawet fajnie wyglądało na zdjęciu, panna młoda wśród mężczyzn ;) Moja suknia z salonu się szyje, tylko muszę jeszcze kupić buty, pończoszki i bielizny. No i też będę miała drugą sukienkę na przebranie się po oczepinach. Też biała, ale z akctentem koloru lilii, bo nasz przewodni kolor to lilia. A mój narzeczony ma już w szafie swój ślubny garnitur i nie może się doczekać do tego dnia :) A za tydzień pojedziemy do sklepu jubilerskiego Apartu i będziemy wybierać obrączki. Gorąco Was pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wrześniowe co tam u was?U mnie jeszcze sporo roboty,połowa zaproszeń do rozdania,akt urodzenia do odebrania a właściwie musze napisać zeby mi przysłali bo za daleko zeby jechać,prtokół przedślubny jeszcze nie zrobiony,nauki przedmałżeńskie jeszcze nie skończone,nie mamy obrączek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie. Zaproszenia rozdane w 3/4. Nie mamy żadnych formalności dopiętych, nie mamy alkoholu i tortu, nie mamy obrączek, nie mamy upominków dla gości i rodziców, brakuje elementów stroju Pana Młodego. Ale nie panikuję jeszcze, powinniśmy zdążyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz myślałam ze tylko my jesteśmy tacy do tyłu,ślub 14.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukacie dobrgo fotografa na Wasz dzień? Zapraszam do kontaktu z całego województwa lubelskiego. Nie będziecie żałować wyboru ! lublinfotograf@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz myślałam ze tylko my jesteśmy tacy do tyłu,ślub 14.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu Aga
Podnoszę temat. Nasz ślub 28 września, strasznie szybko zleciało od stycznia jak zaczęliśmy wszystko planować, wtedy wydawało mi się to jeszcze że szmat czasu przed nami. Dzisiaj zamówiliśmy zaproszenia i od sierpnia zaczynamy zapraszać. Niedługo zaczynamu kurs pierwszego tańca....większość rzeczy już jest....stres powoli zaczyna się odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu aga to ja - tylko nie mogłam się zalogować;) Chętnie pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muślinowapannamłoda:)
...a jaki macie taniec i do jakiej piosenki? My ślubujemy 14.09.2013 i mamy już rozdane wszystkie zaproszenia, poza jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam 14 września,my musimy jeszcze spisać protokół i iść do urzędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona89
My mamy 28.09, do rozwiezienia jeszcze 4 zaproszenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 28.09, do rozwiezienia jeszcze 4 zaproszenia :/ kurcze to szybko, my zamierzamy zacząć dopiero na początku sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×