Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loea :)

Ślub wrzesień 2013

Polecane posty

Gość gość
My mamy 21 września w Usc .Obrączki mamy a poza tym nic jeszcze...No i kilka osób zaproszonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jeszcze większość zaproszeń do rozdania a wesele 14 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) A ja myślałam ze jestem w tyle, ale widze ze nie jest tak źle:) Ślub 13 w piątek a już zaproszenia bez 2 wszystkie rozdane:) A kiedy wybieracie się do księdza spisywac protokół? My wybieramy się na początku sierpnia bo Mój Przyszły Mąż dopiero wraca.. boję się że to za późno. Ale z drugiej strony zostanie 1,5 miesiąca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie dowiadywałam to najpóźniej 5 tyg przed slubem trzeba zrobić w urzędzie i w kosciele,to my pójdziemy w pierwszych dniach sierpnia,w jednym dniu ,najpierw do urzędu a zaraz do księdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a na ile wcześniej macie przymiarkę Waszych sukni? Ja swoją suknię zamówiłam już w lutym i miała być szyta przez około 3-4 miesięcy. W umowie jest napisane, że owszem szyją tyle czasu ale to nie oznacza że po upływie tego czasu pojawi sie już w salonie.....w każdym razie jest napisane że najpóźniej przymiarka będzie 9 września. Kurcze a ja tak mam nadzieję, że już jest bo nie mogę się jej doczekać. Byłam dzisiaj w salonie, ale jest zakmnięty bo kobitka na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My slub 7 wrzesnia, protokol spisany, zaproszenie jeszcze jedno do rozdania, bo osoba, ktora zapraszamy jest na wczasach. Wiec sila rzeczy dostanie w sierpniu.. troche lipa, bo zaraz jest termin potwierdzenia i dostanie je bardzo późno. Ale wie, bo dzwonilismy wiec moze nie bedzie pretensji. Przymiarkę mam 25 sierpnia (pierwszą) i przed obiorem jakoś na początku września druga jak będzie ok to zabieram do domu, jak źle to beda jeszcze do samego slubu poprawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, my też 7 września. Zaproszenia prawie prawie rozdane, zostali nam znajomi z mojej strony i dwie ciotki. Wczoraj zamówiliśmy obrączki, będą w pierwszym tygodniu sierpnia. Zostały nam jeszcze spotkania w poradni ale już jesteśmy umówieni i parę formalności w kościele i urzędzie. Przymiarkę mam 19 sierpnia pierwszą i boję się strasznie, że z miejsca gdzie szyją przysłali do salonu zupełnie nie ten model i w złym rozmiarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
My protokół spisujemy 20 lipca, teraz w poniedziałek załatwiamy poradnię rodzinną. 29 mam korektę miary w salonie, 16 sierpnia przymiarkę sukni i 11 września ma być do odbioru ale trochę sie boje b tylko jedna przymiaka to jakoś mało mi się wydaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
A obrączki leżą już od trzech miesięcy w szafce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już mamy obrączki od dłuższego czasu. Jest jedna rzecz nad jaką się zastanawiam. Otóż, będę miała dosyć prostą i skromną suknię na jedno ramiączko. Zresztą to nie jest tajemnica OREASPOSA L637 jak ktoś jest zainteresowany. Do tego taki dłuuuuugaśny welon do kolan chyba mniej więcej. No i tak sobie myślę, chyba nie pasuje już bolerko prawda, jak myślicie? A jeśli tak to jakie? No a z drugiej strony tak w kościele z gołymi plecami? Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my slub 14.09, protokol juz spisany, zaproszenia juz wszystkie rozdane(nawet wiekszosc gosci juz sie okreslila czy beda czy nie beda), obraczki sa, przymiarka sukni juz byla(jeszcze jedna bedzie przed samym slubem) wszystko juz zalatwione, reszta przed samym slubem tj. winietki, ustawieni gosci, dekoracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona89
A nam wczoraj zupełnie przypadkiem udało się zakupić prawie cały strój dla Pana Młodego. Jeszcze tylko buty i jakaś koszula na poprawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co planujecie ubrać pod suknie ślubna???Chodzi mi o bieliznę konkretnie... Zakładacie same pończochy czy lepiej mieć jeszcze pasy do pończoch żeby się nic się nie zsuneło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam mieć pończochy samonośne bez żadnego pasa. Wypróbowałam niedawno takie same (tylko cieliste) na weselu i całą noc nic się nie działo, ładnie się trzymały ;) I jeszcze figi bezszwowe....żadne stringi bo ich nie znoszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam tylko jedną przymiarkę 5-ego września i odrazu zabieram suknię do domu:) Pod suknię pończochy samonośne, ale w cielistym kolorze.. nie biale. Jakoś nie mogę się zmusic do nałożenia bialych mimo, że ich nikt nie będzie widział to wolę cieliste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Ja jeszcze o bieliźnie nie myślałam ale chyba zdecyduje się na samonośne pończochy ale w cielistym kolorze bo białe mi się nie podobają :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja przesadzam z tą przymiarką, że powinna być wcześniej ;) Niemniej jednak chciałam jechać do salonu i zapytać jak tam sprawy ;) **** a mi właśnie baaaaaardzo podobają się białe pończochy i takie też kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Mnie z kolei bardziej stresuje to ze mam tylko jedną jedyną przymiarkę i 11 września suknia jest do odbioru....ale mam nadzieję, że jak coś będzie nie tak to jeszcze mi ją ewewntualnie poprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona89
A macie może jakieś ciekawe propozycje białych ozdób do włosów zamiast welonu???? Przetrzepałam na razie allegro ale jakoś nic mnie nie urzekło :/ a welonu raczej mieć nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
My jesteśmy już po spotkaniu w poradni i po spisaniu protokołu. Nie było źle :) Zapowiedzi u mnie w parafii już poszły, u narzeczonego wychodzą w tą niedzielę. Miałam korektę miary, razem już z butami i ze stanikiem który będę mieć w dni ślubu. Na suknię muszę czekać do 23 sierpnia wtedy będę mogła ją przymierzyć :) Już nie mogę się doczekać. Do rozdania zostały nam 2 zaproszenia i jakoś nie możemy się do tego zebrać. Jutro chyba pójde się umówić na próbną fryzurę i makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już mamy załatwione wszystko z księdzem a zaproszenia tak naprawdę dopiero zaczęliśmy rozdawać. Jest jedna sprawa, która nas niepokoi. Otóż na ślubie wraz z organistą będzie nam grała jedna znajoma na flecie. Wybraliśmy trzy piękne utwory, w tym Hallelujah Leonarda Cohena. No i wyobraźcie sobie, że organista nie chce się zgodzić na ten kawałek, dlatego że nie jest on liturgiczny. Ma być oczywiście sama muzyka, bez słów. My już wcześniej SŁYSZELIŚMY go na ślubie naszych znajomych i bardzo ładnie to wyglądało, akurat ta melodia jak wszyscy szli do komuni. Ech....idziemy w przyszłym tygodniu pogadać z proboszczem i poprosić go....jak on się zgodzi to pewnie organista tez, ale wiecie co Wam powiem - do głowy by mi nie przyszło że można robić takie problemy :O *** Co do sukni to też mam miec przymiarkę w sierpniu i pani z salonu ma do mnie dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my juz jestesmy wszystkie po slubie weselniczka vel kryptoreklama portalu slubnego tylko nadal tu bladzi i chrzani. pewnie jest stara panna i tak jak zia srywa sie a tak naprawde reklamuje. weselniczka weź juz przestac sie blaznic znajdz se chlopa i niech cie wyruha bo cos nie dodmuchana jestes kissssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bride forever
Weselniczka reklamowała portal ślubny, a nie dom weselny. To nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×