Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amatordominator

Dominacja uległej suczki

Polecane posty

Gość amatordominator

Witajcie, ostatnio dowiedziałem się, że moja partnerka chce być uległa w łóżku a ja mam dominować. Nie mam jej bić prócz klapsów, ściskania piersi i łapania za szyję ale za to mam używać werbalnej dominacji. Nie mam o tym pojęcia, jakich słów i zdań mógłbym używać żeby nie wyjść na psychola lub jej nie obrazić ale jednocześnie było seksownie i dominująco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest normalne ?
nie nadajesz się do tego:O jesteś uległy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbkkll
powiedz jej :jestes moja kurwa i szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatordominator
powiedziałem:( wyczytałem z karteczki, którą mi dała. nie byłbym w stanie się tak odezwać do Żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
jakiej do cholery karteczki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie mam o tym pojęcia, jakich słów i zdań mógłbym używać żeby nie wyjść na psychola lub jej nie obrazić ale jednocześnie było seksownie i dominująco?" Obrazić? :D :D :D To nie mów do niej "Moja Pani". :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
moja partnerka , ściślej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatordominatorr
ten wyżej to podszyw To jest dziewczyna, nie wiadomo czy może przyszła żona. Może i racja że się nie nadaję ale chcę się nauczyć. Na necie są takie odzwyki w języku angielskim ale w tłumaczeniu na polski nie brzmią wcale seksownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatordominatorr
najlepiej jakby kobiety tutaj napisały jakie słowa ich zdaniem są "bez przegięcia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
jaja sobie robisz ? nie wierzę, że ktoś może być tak............................. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jej zapytaj jakie są bez przegięcia, ale takich raczej nie ma, jeśli ona naprawdę to czuje. A jak nie czuje, a chce tylko się pobawić to koniecznie zapytaj. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 🖐️😘 A wiesz, że według Ludzkiego jesteś pantoflarzem? :classic_cool: Tylko dlaczego to ja gotuję? 😭 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przystało na dobrze wychowanego chama po domu chodzę w pantoflach cobyś jeszcze do zajęć gotowania nie musiałaś dorzucać cerowania 🖐️ :classic_cool: P.S. Ty gotujesz, bo mi się nie chce...i robisz to lepiej niż mła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatordominatorr
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×