Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lilly1234

Sztuczna biżuteria

Polecane posty

Zachęcamy do śledzenia nowości! Zapraszam do odwiedzania i polubienia strony. Już niedługo konkurs a do wygrania sliczna torebka www.facebook.com/stylove.lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do nowego facebookowego sklepu z biżuterią i dodatkami! https://www.facebook.com/srebrnaszkatulka/ Biżuteria, zegarki i inne dodatki dla każdej kobiety lubiącej wyglądać modnie i stylowo. Przystępne ceny i dobra jakość gwarantowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do nowego facebookowego sklepu z biżuterią i dodatkami! https://www.facebook.com/srebrnaszkatulka/ Biżuteria, zegarki i inne dodatki dla każdej kobiety lubiącej wyglądać modnie i stylowo. Przystępne ceny i dobra jakość gwarantowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Gdynia
Pewnie, że biżuteria sztuczna jest idealna dla każdej kobiety, ponieważ jest niedroga i jest dostępna w wielu modelach i kolorach. Ja ostatnio znalazłam fajny i tani sklep z biżuterią sztuczną Polecam Wam kobietki, będziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze sztuczna jest fajniejsza, nie mowię tu o podrobach złota czy diamentów, bo oryginał wiadomo ze zawsze jest lepszy ale pisze o totalnie dizajnerskiej biżuterii , szkło , drewno plastik żywica plexi .. Wszystko! Jak jest super zaprojektowana to zdobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami rzeczywiście sztuczna może mieć ciekawy wzór i materiał, z którego jest wykonana, ale ja już chyba z tego wyrosłam i wolę oryginał. Kupuje sobie srebrną biżuterię na jubilea.pl sprawdzałam, jest oryginalna i też nie kosztuje zbyt drogo, próba srebra 925 no i można znaleźć sporo naprawdę ciekawych wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacksDaughter
Ja niestety nie mogę nosić sztucznej bo mnie uczula :( Nie mówię tutaj o biżuterii np. z drewna, bo wtedy nic się nie dzieje, ale każda metaliczna sprawia, że dostaję wysypki :( Zatem pozostaje srebro i złoto. Zazwyczaj korzystam z www.meamoore.com bo mają spory wybór i piękne rzeczy ze srebra <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam ostatnio, że mnie też uczula. Muszę w takim razie kompletnie z niej zrezygnować, a szkoda. Mam jej całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie biżuteria sztuczna może śmiało konkurować z tą ze szlachetnych kruszców. Duży, bogato zdobiony naszyjnik to według mnie świetne uzupełnienie wieczorowej kreacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie stać byłoby na kupowanie biżuterii wyłącznie ze srebra czy złota. Zresztą często sztuczne kolczyki etc. mi się po prostu podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ostatnio całkiem ładna sztuczną biżuterię w Rossmannie. W dodatku była przecena -50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można znaleźć naprawdę fajną i elegancką sztuczną biżuterie, jak np w sklepie internetowym www.lavaii.pl z damskimi dodatkami. Ostatnio zamówiłam świetny naszyjnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. często zmieniam sztuczną biżuterię i lubie mieć dużo dodatków, dlatego kupuje tanio i dobrze w sklepie, polecam Wam drogie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumballss
Jak ktoś szuka biżuterii bardziej w stylu Casual to ja polecam sklep Lewanowicz w Warszawie na pl. Grzybowskim. Mają taką serię jak Day&Night. Można sobie też modele podejrzeć na stronie online – lewanowicz.com. Jeśli chodzi o sprzedaż online to na tle konkurencji wysyłkę robią wręcz ekspresem – 2 do 3 dni, nie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama noszę również sztuczną biżuterię. Tak jak ktoś wyżej wspominał - jeżeli jest dobrze wykonana to praktycznie nie ma różnicy! :) A w dodatku można zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1234
Cenię sobie oryginalną biżuterię. Ciekawe projekty zawsze zwracają moją uwagę. Ostatnio zakochałam się w biżuterii Jubilea (http://www.jubilea.pl/). Na stronie internetowej jest bardzo duży wybór i to w całkiem przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz zrobić dobry uczynek, a jednocześnie uzyskać ciekawą biżuterię to polecam zainteresować się zestawem „Kluczyki do Szczęścia” od marki Savicki. Po zakupie biżuterii zysk idzie na fundacje rodzin adopcyjnych. Jakość zawieszek jest znakomita, ponieważ pochodzą bezpośrednio od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramona_383
Ja uwielbiam zakupy w Yvon - mają masę pięknej biżuterii, a już ta jesienna jest naprawdę szałowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym juz sobie sztucznej nie kupiła, kiedyś mnie to kręciło, ale miałam wtedy może z 10-12 lat, a teraz już raczej wolę coś eleganckiego, srebrnego, kupuje biżuterię na topsilver bo mi się najbardziej podoba, też nie jest droga, a jest bardzo elegancka, srebro próby 925, niektóre rzeczy sa z kryształkami Swarovskiego, z szafirami i innymi kamieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sztucznej biżuterii najgorsze jest to, że szybko robi się ona czarna i traci swój blask przez co nie możemy się nią długo nacieszyć. Srebro czy złoto wystarczy wyczyścić i znów jest piękne. Jednak jeśli chodzi o sztuczną biżuterię jest w znacznie bardziej przystępnej cenie a niektóre modele są naprawdę piękne, czy ktoś powiedziałby że takie kolczyki https://lovrin.pl/dlugie-kolczyki-lazurowe-biale-cyrkonie-p-573.html?cPath=46_47 są sztuczne czy kiczowate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Sztuczna biżuteria to bardzo fajny i elegancki dodatek o ile jest dobrze wykonana. Ja zawsze kupuję w Internecie. Polecam Ci serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Serwis wskazuje, gdzie daną rzecz można kupić najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę tak... Chyba każda kobieta chce wyróżnić się w tłumie strojem ale też biżuterią,która pozwoli jej poczuć się wyjątkowo,czy w przypadku takiej sztucznej biżuterii jest to możliwe...? Zdecydowanie wole taką https://braccatta.com/pl/KOLEKCJE_Party! Jak Wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczna biżuteria potrafi być naprawdę piękna. Ja ostatnio zakochałam się w projektach Pandory i ciągle poluję na jakieś przeceny. Ostatnio znalazłam sklep, który udziela rabatu przy zakupie i mam już od nich jedną bransoletkę modułową :) https://www.ekokarat.pl/pl/pandora_bransoletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×