Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lillianna magdaa

Lubicie jak ładna dziewczyna pali? czy was to odrzuca?

Polecane posty

Gość lillianna magdaa

proszę o opinię, bo zaliczam się do tej grupy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazyjnie czy jak smok dwie paczki dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torze
Zdecydowanie odrzuca. Niezależnie od urody. Trzeba jeszcze trochę rozumu mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocky raccoon
kobieta z papierosem wygląda bardzo seksownie, sam nie palę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillianna magdaa
palę rzadko, kilka papierosów na tydzień ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htr
Palę na imprezach i to nie zawsze. Wstydzę się gdy nikt nie pali, wtedy unikam. Nie znoszę widoku dziewczyny na ulicy, która idzie z papierosem. Wygląda to brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie cierpię tego
jak idę ulicą i nagle oblatuje mnie chmura dymu papierosowego bo ktoś przede mną idzie sobie z papieroskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujgkjgh
Mój chłopak lubi dziewczyny, które palą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie cierpię tego
jak idę ulicą i nagle oblatuje mnie chmura dymu papierosowego bo ktoś przede mną idzie sobie z papieroskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Bareja
Jestem za. Moja była dziewczyna była niepaląca i za każdym moim papierosem marudziła, że śmierdzi. Moja następna dziewczyna musi być palaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przeciw! nie cierpie jak calujac czuje zapach fajek! ;) to tak jakbym ci wtedy beknal... :P ;) sory ale ja tak uwazam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz z........
Już wielokrotnie tak miałem że chciałem podejść do seksownej dziewczyny i zagadać ale jak zobaczyłem że ona po chwili wyciąga papierosa i pali to rezygnowałem ponieważ moim zdaniem tylko puste i głupie dziewczyny palą a mnie takie nie interesują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzu
nienawidzę jak laski palą idąc ulicą i na przystankach- byle jak, byle szybko, A JESZCZE DO TEGO JAK SĄ ZMARZNIĘTE I TELEPIĄCE SIĘ Z ZIMNA ,TO JUŻ W OGÓLE. ale ogólnie podoba mi się kobieta paląca z wdziękiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz z........
Dziewczyny palą a potem się dziwią że mają zniszczone włosy skórę czy paznokcie albo że rodzą chore dziecko a to wszystko wina fajeczek więc paląca dziewczyna to pustak nad pustaki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widze to obciach jak ladna dziewczyna nie pali, bo to oznacza ze jest zdziadziala albo zdziecinniala, dewotka, dziwaczka i odludek i nie stac ja na fajki lub po prostu sknera.palenie to prestiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabbadooo
no coż, kojarzy się z patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widze to obciach jak ladna dziewczyna nie pali, bo to oznacza ze jest zdziadziala albo zdziecinniala, dewotka, dziwaczka i odludek i nie stac ja na fajki lub po prostu sknera.palenie to prestiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widze to obciach jak ladna dziewczyna nie pali, bo to oznacza ze jest zdziadziala albo zdziecinniala, dewotka, dziwaczka i odludek i nie stac ja na fajki lub po prostu sknera.palenie to prestiz ja na szczescie nie zaliczam sie do tej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabbadooo
no coż, kojarzy się z patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe123456
kobiety nie powinny palic, na pewno nie dodaje im to uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaddek
no chyba raczej nie potem capi popielniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza@22
Boże żal mi was ,co to za temat ,załóżcie jeszcze topik czy laski powinny pić albo sypiać z chłopakami przed ślubem ,żal mi was zaściankowe pokolenie które musi wymrzeć żeby było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza@22
Zapomniałam jeszcze o temacie laska za kierownicą he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niestety
skreslam taka od razu. :) zeby to palenie jeszcze cos dawalo, a to jest takie glupie przyzwyczajenie i ta fajeczka ci wmawia, ze jestes taka powazna, atrakcyjna i niby uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladysmerfettta
Załóżcie lepiej temat czy kolesie powinni pić ,prowadzić po pijaku ,ćpać ,bić dziewczyny a nie o paleniu.Jesteś autorko żąłosna skoro pytasz sie innych jak to wygląda ,zero własnego zdania,rozumku jak widać też za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghfgh
nie nie lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypalaczka
Moim zdaniem tylko tepi ludzie pala. Nie znam zadnego palacza, ktory bylby rozgarniety, z glowa na karku. Zwykle sa to glaby kapusciane, ktorzy uwazaja palenie za cos "cool", szpanerskiego. Poza tym palacze to z reguly egoisci, ktorzy maja w dupie innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu aż do świtu
antypalaczka - a ty masz jaki nałóg? nie oceniaj ludzi po okładce. to marny sposób, by poznawać ludzi. a poza tym ciekawa jestem, czy ty nie masz znajomych palaczy? ja nie palę już 11 dni, więc wg ciebie nie jestem już kapuścianym głąbem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym sie to podoba i a innch wrecz obrzydza. , I chodż osobiscie sam nie palę i jestem z niepalącą kobietą za co bardzo w niej to cenie. To jednak bardzo mnie krecilo kiedy moja była paliła przy mnie papierosa, i dmucha we mnie dymem zmieszanym z zapachem jej perfum. Po czym zaciagała sie znowu i w pocalunku wpuszczala dym w moje usta. . . . Dla mnie i pewnie wielu innych jest to bardzo sexowne . . . . Dlatego bardzo mi podoba widok palącej papierosa dziewczyny. . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor Wilczyński
nigdy w życiu nie paliłem ale mam taką sytuację że podoba mi się dziewczyna która pali dużo i jakoś mnie tym do siebie zniechęca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×