Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koaala

Pierwszy taniec szkoła KRAKÓW

Polecane posty

Cześć. Poszukuję szkoły tańca w Krakowie na lekcje indywidualne w Krakowie. Kogoś kto wymysli choreografię, bez żadnego sztywniactwa. Znacie kogoś? Proszę o szkoły ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówka w 36 garnizonie
zapraszam do Poloneza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić szkołę dancefloor :) chodziłam tam z narzeczonym na taki specjalny kurs, a potem wykupiliśmy sobie kilka lekcji indywidualnych już do wybranego utworu ;) trafił nam się naprawdę fajny instruktor, doradził prosty i ładny układ bez żadnych udziwnień bo nie chcieliśmy żeby to wszystko tak sztucznie wyglądało ;) instruktora poleciła mi koleżanka bo chodziła do tej szkoły na kurs towarzyskiego więc jest to raczej sprawdzona osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczysta tradycja i klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja chodziłam z narzeczonym do szkoły tańca Great Dance kolo galerii krakowskiej, wzięliśmy 4 lekcje indywidualne i moge śmiało powiedzieć, gorąco polecam!!! Pan Łukasz ułożył nam choreografie do naszej piosenki. Prostą, skromną bez zadnego wydziwianiania, naprawde z gustem i w przyzwoitej cenie. Do tego młody i przystojny, jak coś ze mną pokazywał to mój Kamil był zazdrosny, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakakanka
a czy masz moze jakiś nr telefonu? bo nie moge znaleźć na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwonik
Kwestia tego ile chcecie wydać na ten cel pieniędzy, ale też umiejętności. West Coast Swing wam coś mówi? U nich się uczyliśmy - http://skalskidance.pl/ Trwało to kilka tygodni, ale efekt był na prawdę oryginalny i ciekawy. I przynajmniej to był kolejny walc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataKwiatkowska

Z całego serca polecam Perfect Dance https://www.facebook.com/Kursy-Tańca-Perfect-Dance-Elżbieta-Sarna-1513597828955887/ Pani Instruktor wymyśliła nam przepiękną choreografię, dostosowaną do naszych umiejętności  Zajęcia w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×