Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
motyleczek2788

termometr bezdotykowy

Polecane posty

dziewczyny chce kupic termometr bezdotykowy ale nie znam sie na tym a na allegro jest przekroj takich lepszych od 70zl do 200zl i nie wiele sie roznia niewiem czym sie kierowac jestem sklonna zaplacic te 200zl ale nie wiem czy jest lepszy od tych tanszych czy to tylko kwestia producenta co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zastrzeżeń do pomiarów przez nonContact, wyniki podaje uczciwie, nie wymyśla sobie tych badań, czy mierzę temp na ciele czy na przykład wody w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawił mi się ostatnio gdzieś jak przeglądałam internet ten zestaw BabyTemp + kompres i chyba kupię. Jedno pytanie – czy taki kompres można stosować też na ciepło czy tylko na zimno? Jakie macie doświadczenia? Jeśli na ciepło to w jaki sposób to podgrzać? Nie pęka, nie stopi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ten żel z zestawu BabyTemp + kompres robi się też na ciepło. Ja podgrzewam w mikrofali i nic się nie dzieje złego. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mi się właśnie szczególnie podoba w BabyTemp i ogólnie bezdotykowych że mierzą nie tylko gorączkę. Przykładowo jak chcę dziecku zrobić kąpiel to sobie sprawdzam temperaturę wody w wanience czy jest w porządku. Już wiem, że 20 stopni to jednak za mało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa33
Ja mam włoski isiofocus Smart i też ma taką opcje jak mierzenie temperaturę powietrza, wody czy mleczka. Dobre jest z nim to, że ma precyzyjny pomiar co się rzadko zdarza w termometrach bezdotykowych. Na https://medyczny-rzeszow.pl/p/78/1173/termometr-visiofocus-smart-bezdotykowy-elektroniczny--termometry.html jest za 249 zł i darmową wysłyła i cena jest o 20 % niższa niż na Ceneo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że akurat NonContact jest wyjątkowo nieskomplikowany w działaniu. Wystarczy wycelować w skroń i po chwili wyskakuje na wyświetlaczu gotowy wynik. Tak samo szybko zresztą termometr działa jak sprawdzam wodę w wanience przed kąpielom córki czy jak mierzę mleko w butelce czy aby nie jest za gorące dla bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często mi się przydaje w domu zestaw termometr BabyTemp + kompres. Nawet częściej niż sądziłam. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych termometrów IR które mieliśmy BabyTemp jest zdecydowanie najlepszy. Najszybszy i najbardziej precyzyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zapisów wstecz ma ten termometr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Klasyczny termometr szklany, do jakiego zawsze byłam przyzwyczajona, dla mnie najlepsza opcja i cieszę się, że udało mi się taki znaleźć. W środki bezpieczna substancja więc nie ma już problemu z ewentualną rtęcią. Dobra opcja jak ktoś szuka dobrego termometru to warto wybrać classic xl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Nasz pierwszy termometr nonContact do tej pory znajduje się w użytku i po tym sprzęcie już wiem, żę do tradycyjnych termometrów już nie chcę wracać. Komfort i szybkość dokonania pomiarów sprawia, że szklany termometr po prostu był męczący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
Dnia 23.09.2019 o 14:33, Gość anna napisał:

Nasz pierwszy termometr nonContact do tej pory znajduje się w użytku i po tym sprzęcie już wiem, żę do tradycyjnych termometrów już nie chcę wracać. Komfort i szybkość dokonania pomiarów sprawia, że szklany termometr po prostu był męczący.

Świetny termometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DIagnostic NC 300 to bardzo dobry model, na pewno nie pożałujesz 🙂 Używam od dawna i polecam go wszystkim koleżankom. Zwłaszcza tym, które mają małe dzieci, bo wiadomo jak to z dziećmi bywa... lepiej ich czasami nie dotykać, zwłaszcza gdy chorują i są nerwowe 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2020 o 20:32, klaxx napisał:

DIagnostic NC 300 to bardzo dobry model, na pewno nie pożałujesz 🙂 Używam od dawna i polecam go wszystkim koleżankom. Zwłaszcza tym, które mają małe dzieci, bo wiadomo jak to z dziećmi bywa... lepiej ich czasami nie dotykać, zwłaszcza gdy chorują i są nerwowe 😕 

oooo jak ja to znam! płacz za płaczem. nie dość, że boli wszystko, gorączka męczy to jeszcze te termometry... model besstykowy jest absolutnie musem przy dzieciach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×