Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość phoebefenix

Imię Julia czy Wiktoria

Polecane posty

Gość phoebefenix

Wiem że były już takie tematy ale stoją przed dylematem nadania imienia córce a tylko te dwa imiona wchodzą w grę bo tylko te podobają się mężowi (synowi nadawałam ja a kolejnemu dziecku miał nadać mąż). Tłumaczę mężowi że córka będzie kolejną Julią z tysiąca jak i Wiktorią i nasuwałam mu kilka innych imion ale on uparł się że jak coś to mam wybrać spośród tych dwóch (to dla mnie i tak wielka możliwość ;D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reichalll45
kazde jedne oby nie julja i oliwia plissssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phoebefenix
piszcie piszcie a ja na końcu zaciągnę swojego chłopa i dam mu lekturę do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie jedno i drugie bardzo ale to bardzo oklepane i powiem że bardziej oryginalnie brzmi imię Wiktoria którego posiadaczka ma 30 lub 40 lat niż obecne młode pokolenie które załapało się na to imię w wyniku pewnego trendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asffsa
kurde to solidny problem, wspolczuje cie tego ze musisz wybierac w imionach ktore nosi pol Polski. ladne nieladne-ale powtarzalne. wkolo Julie.mdlą mnie Julie.rzygam nimi. mam ich dosyc. w piaskownicy, w szmateksie jakby ludzie zapomnieli ze sa inne piekne imiona. no daruj. a ta wiktoria? czy wiecie ze w 2001-2003-4-5 bylo pelno wiktorii?i odzywa te imie od roku znowu. -kornelia -amelia-chociaz ich duzo a moze chociaz julita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obydwa sa oklepane, chociaz Julia mnie bardziej sie podoba- kojarzy mi sie z taka madra, sliczna dziewczynka. Ale ja bym nadala dziecku jakies inne imie, mniej pospolite, ale napewno nie zadna Dżesika, Dżoana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegeg
A wcześniej już nie zdarzało ci się podejrzewać męża o lekkie upośledzenie czy jakąś nerwicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asffsa
juz lepiej ta wiktoria. mniej ich. wiesz jak moj syn mial przyjsc na swiat wzielismy kalendarz:mi sie podoba, tobie sie podoba, imiona kompromisowe. on wybral klarę, ja kostka. chyba dziewczynka będzie klara. i nie ma odwolania. chociaz wiem ze napewno byloby imie kompromisowe:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asffsa
a olivier i allan? nie. nie sa ladne. moze we francji albo anglii, ale nie polskie nowak czy deptula olivier:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
mi się osobiście nie podobają, Julkę odradzam-znam jedną i nie jest fajna a tak przyuważyliśmy z mężem, że jakie imię taki charakter. Wiktorii nie znam ale Wikusia już lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhndsfedfes
Pociesze cie: ktorymkolwiek imieniem z tych dwoch byś córki nie nazwała to i tak będzie miała CH U JOWE imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirkappp
Wnet w polsce będą same julki wiktorie oklepane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asffsa
litosci. nie nazywajcie kolejnego kubusia i julii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ja was nie rozumiem! Co z tego że Julka czy Wiktoria to oklepane imię? Jeśli się komuś podoba, to niech da takie dziecku! A to że komuś podoba się imie Julka to nie znaczy że kieruje się trendami, po prostu uważa że to imie ładnie brzmi i tyle. Mi sie podobają obydwa imiona, bo są proste i łatwe do zapamiętania. Nie ma sensu patrzeć na to co jest oklepane a co nie. Jak chcecie nieoklepane imie to proponuję Kunegunda - na pewno nie będzie oklepane ale dziecko będzie cierpieć całe życie bo ma dziwne imie. Ja wolałabym Julkę albo Wiktorię no ale to już jest wybór rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo słabe te imiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria lepsze, jest ładne oryginalniejsze od Julki ma fajne znaczenie, jest urocze a zarazem konkretne a nie Julcia taka pipcia-cipcia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musi być z Na dobre i na złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani jedno ani drugie oby dwa oklepane jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego ze oklepane? jak ci się imię podoba a jest popularne to już go dziecku nie nadasz? Brunhilda może lepsze bo ''nieoklepane'' :D nie wydziwiajcie bo z cudacznym imieniem dziecko będzie musialo żyć całe życie. Co do pytania autorki-Wiktoria!! przepiękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia i Wiktoria są oklepane... To w takim razie jakie są wg was nieoklepane imiona? Mieczysława? Kunegunda? No ludzie... A może Julka czy Wiktoria są tak często nadawane bo są po prostu ładne? Jeżeli chcecie sie na siłę wyróżnić to nazwijcie nawet Patologia ale weźcie pod uwagę że Wasze dziecko w przyszłości będzie sie wstydzić swojego dziwnego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani Julia ani Wiktoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WJ
Ja mam Wiktoria-Julia ,więc obydwa ładne: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.25 i tyle czasu przeżyłaś z takimi oklepanymi imionami? nie no jak to zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z tego ze oklepane? jak sie rodzicom podoba to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paskudne i oklepane już mocno te imiona. Podobnie jak Maje, Lenki, Zuzie, Amelki i inne badziewia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakie niby imiona polecacie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klasie mojej córki są cztery Wiktorie i pięć Julii. W sąsiednich podobnie. W klatce trzy Julie. Obok w klatce pies o imieniu Julka. Wnioski wyciągnij sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×