Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zazdrosnażona

Jak wejść na pocztę męża znając login i kod weryfikacyjny?

Polecane posty

Gość zazdrosnażona

Chodzi o to, ze muszę koniecznie coś sprawdzić. Mamy za sobą zdradę i podejrzewam, że on znów kontaktuje się z tamtą kobietą. A wtedy mu przyrzekłam, że jeżeli to się powtórzy to już nie ma powrotu. Nie dawno utworzył nowe konto email niby przeznaczone do spraw służbowych. Wiem jak jest login jaki jest kod weryfikacyjny w razie problemów z logowaniem. Czy mogę skorzystać z tego kodu nie pozostawiając śladów na poczcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum plum plum
kontrola najlepszą formą zaufania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa program na allegro
szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnażona
no właśnie nie ma zaufania:( próbuję od dłuższego czasu znów zaufać, ale to nie takie łatwe, a mąż znów zachowuje się tak jak wtedy. Oczywiście mogę zapytać, ale jeśli jest coś na rzeczy to raczej się nie przyzna. Potrzebuję dowodów bo jeśli moje przepuszczenia się sprawdzą to nie daruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnażona
sprawdzałam na alegro, ale chyba tego typu usługi czy programy są zaszyfrowane bo nie wiem czego szukać, a przy wpisaniu "łamanie haseł" w wyszukiwarce alegro nic nie wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnażona
wchodzę z innego kompa tutaj nie ma problemów, tylko obawiam się, że po wpisniu kodu weryfikacyjnego otrzyma wiadomość na telefon z np nowym hasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
a jaka to poczta?? wp, onet, etc?? na niektorych jest opcja sprawdzenia z jakiego IP i o ktorej godzinie ktos sie logowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfdffsdfdsfdfsfsdfsfdsf
Za to grożą 2 lata więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty głupia baabo
ch łop jak zdradza to już zawsze zdradza, tak samo z kobietami, to sie bierze z mózgu i jest na to tylko jeden sposób: solidny pas cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnażona
do TheExpendables znasz się na tym? loginu tu nie podam podpowiedz gdzie mogę znaleźć taką usługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfbdshgfjsldghs
A nie łatwiej zainstalować na mężowskim komputerze keylogger i w odpowiednich ustawieniach ustawić, aby wszystko co napisze keylogger wysyłał na twojego maila i jak uzyskasz dowody, odinstalować keylogger i voila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnażona
wiedziałam, że jak ktoś szuka ten znajdzie:) dzięki za podpowiedź z tym przekierunkowaniem na własną pocztę. Sory TheExpendables, ale mam opory. Kurcze na alegro czy innym portalu to co innego płacę za usługę, mniej więcej widzę komu i jest ok, a tak tutaj to ....mam obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoim miejscu bym mu wg pierwszej zdrady nie wybaczył a jak zdradził raz to będzie to robił cały czas źle zrobiłas powinnłaś go kopnąc w dupe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnażona
pewnie bym to samo radziła każdemu, ale kiedy samemu się przeżywa takie sprawy to już nie jest to takie proste. Każdemu nalezy się druga szansa, ale tylko druga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
TheExpendables na wacebooka umiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
facebooka **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfbdshgfjsldghs
Tylko nie zapomnij odinstalować keylogger z jego komputera, zanim mu dowody pokażesz :) Tak będzie lepiej :) Jak odinstalujesz, usuń też odnośnik do instalowania (nie wiem jak to dokładnie po polsku), ale wiesz, taką małą ikonkę z dysku, na którym zapiszesz program, potem sprawdź kosz, aby widocznego gołym okiem śladu nie zostawić. Tak czy inaczej ślady zostaną, ale te widoczne pousuwaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
TheExpendables daj maila napisze do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
TheExpendables podaj maila napisze do Ciebie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfbdshgfjsldghs
Jest całe mnóstwo programów przez które można się włamywać, a wystarczy znać tylko login i portal na którym jet zarejestrowany login. Programy te obliczają szybciutko algorytmy i odkodowują hasła, ale w przypadku >Zazdrosnejżony, spokojnie wystarczy jej keylogger jeśli ma dostęp do mężowskiego komputera. Ja kiedyś miałam taki, że wysyłał mi na maila nie tylko wszystko, co było nakliknięte na klawiaturze, ale robił też zrzuty z monitora i mi je wysyłał. No i zdradom stało się zadość :D dziś jestem wtórną mężatką, ale nie mam powodów, aby myśleć o keyloggerach :D Mój obecny mąż po prostu tych obaw mi nie daje :) Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnażona
kontakt zapisany:) a swoją drogą możesz mieć teraz sporo zleceń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×