Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pannamłoda2014:))))))))))))))0

ZESPÓŁ NOWY FOLDER Kraków

Polecane posty

Gość pannamłoda2014:))))))))))))))0

Hej! Czy słyszeliście o zespole Nowy Folder z Krakowa? Oglądałam ich filmiki na yt i nawet mi się podoba:) młody i świeży skład! ale troche się boje tej świeżości, zwłaszcza, że to nowy zespół... bez doświadczenia? Powiedzcie co myślicie? : http://www.youtube.com/watch?v=zPLt1UvtjoE http://www.youtube.com/watch?v=VfbtE97A7eU http://www.youtube.com/watch?v=-NfPLq10Nu0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffrfvrf
ale to nawet nie jest klip z wesela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsio rawno. Wokal jest studyjny i mocno podrasowany. Autorka tematu powinna się wstydzić robiąc taką nieudolną kryptoreklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w ostatnim linku
Koles zapomina tekstu:) I polplayback na chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenairafał
rewelacja! cos innego i NOWOCZESNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do milenairafał
Jasne :D Co, nie podobały się oceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaa85
Troszkę zostałam wywołana do odpowiedzi, choć z zespołem nie mam nic wspólnego, aczkolwiek znam jego założyciela. Jeżeli jesteście z Krakowa, na pewno znany jest Wam zespół Maks Band... To właśnie Wojciech Klimczak jest założycielem pierwszego i drugiego zespołu. O ile nie jestem w stanie wypowiedzieć się o Nowym Folderze, tak z Maks Bandem miałam okazję współpracować, zresztą nie tylko ja, gdyż grał na moim weselu. I jednego nie jestem w stanie Maks Bandowi zarzucić, mówię tutaj o braku profesjonalizmu. Jest to zdecydowanie najlepszy zespół coverowy w Małopolsce. Można na nich polegać w każdej sytuacji. Świetne prowadzenie imprezy, rewelacyjne podejście do gości i przede wszystkim muzyka na żywo, a nie z playbecku. Natomiast Nowy Folder to zupełnie inny projekt. Pozwolę sobie zacytować wypowiedź Wojtka z innego forum ślubnego "Nowy Folder posiłkuje się utworami i samplami przygotowanymi wcześniej w studiu, rozwijając natomiast do granic swych możliwości całą resztę czyli piorunującą oprawę w każdym momencie występu". Nie ukrywa, że część rzeczy przygotowywana jest wcześniej, ale nie zgodzę się również ze stwierdzeniem, że piosenki wykonywane są z playbecu. Myślę, że nie ma sensu porównywać zarówno Maks Bandu, jak i Nowego Folderu do typowych kapel weselnych, bo takimi nie są. Każdy ma prawo wybrać zespół jaki mu odpowiada. Mogą to być muzycy, którzy po pierwsze nie mają żadnego wykształcenia muzycznego, a ich doświadczenie w tej kwestii jest znikome... ma takie prawo. Ale pisząc o Nowym Folderze (czy chociażby o Maks Bandzie), że "panna śpiewa z playbacu" są z playbacu, mijacie się z prawdą. Zresztą, zawsze można umówić się na próbę zespołu. Myślę, że wtedy oby dwa zespoły same się obronią :) A ja ze swojej strony, życzę Wam tak udanego wesela, jakie miałam ja ;) W bardzo dużym stopniu to właśnie zasługa Maks Bandu oraz Dworku przy Lesie, który w tym miejscu również polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_krakowianka
Maks Band bardzo wysoki poziom, tylko denerwawała nas taka maniera konferansjera że wszystko powtarzał dwa razy, ale muzycznie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale nie zgodzę się również ze stwierdzeniem, że piosenki wykonywane są z playbecu. " xxx Ależ są :) NA YT jest czysty playback :) Ale wokalnie (przynajmniej na video) jest nieźle. Ciekawe, czy tak samo śpiewają na żywo. Do tej pory tylko trzy wokalistki na świecie mogły się tym pochwalić: - Barbra Streisand - Christina Aguillera - Lady Gaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej inne od wiejskich
kapel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaa85
Damascenka, nie rozumiem dlaczego tak zależy Ci na podsycaniu złej opinii na temat zespołu Nowy Folder... tak jak napisałam, każdy ma inne wymagania co do zespołu, co innego mu się podoba... ale żeby móc oceniać, że zespół jest dobry, czy nie trzeba posłuchać go na żywo, a nie opierać się na nagraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zła opinia? Gdzie zła opinia? Zacytuj, proszę :) Jak sama piszesz, każdemu podoba się coś innego, prawda? Na YT są filmiki, tak? Tak. Ale na tych filmikach nikt nie śpiewa na żywo. Dźwięk jest podłożony pod obraz. xxx "ale żeby móc oceniać, że zespół jest dobry, czy nie trzeba posłuchać go na żywo, a nie opierać się na nagraniach" xxx A gdzie oceniłam zespół Nowy Folder? Oceniłam wykonanie a nie zespół. Nie wiem, jak brzmią na żywo (nie pokazali). Nie wiem, jak bawią gości (na filmikach skaczą, jak...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jest moja opinia. Bardzo proszę, zacytuję: "Ale wokalnie (przynajmniej na video) jest nieźle". xxx Zatem..? Justynko, gdzie jest to moje podsycanie złej opinii o zespole Nowy Folder, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakerzysta Parys
Dla mnie Nowy folder to podobnie jak Capri New Beat czy Omen przerost formy nad treścią, dużo ludzi (po 8-10 osób), dużo zamieszania na scenie laski się przebierają tańczą i po co to? Dobra muzyka by wystarczyłai to na żywo co im się też nie zawsze zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japcok
O matko, bardziej idiotycznej opinii wyrazic sie juz nie da... Przeciez to teledysk, jak sam autor napisal "klip promocyjny"! Nie ogladacie teledyskow do piosenek? Na calym swiecie od dziesiecioleci kreci sie do muzyki teledyski. A gangnam style to powinien do teledysku spiewac tak? Grac to mial PSY na fortepianie czy jak i nie tykac tego bron boze w studiu? zenua maksymalna i umyslowa porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa,lipa
i jeszcze raz lipa ! Nachalny playback,nieznajomość tekstu...dramat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japcok
AHA! Wlasnie znalazlem wideo nowego foldera z imprezy jest na youtube... Caly czas mam opad szczeny czegos takiego nie slyszalem i nie wiedzialem jeszcze nigdy. Miazga, az mi sie odechciewa rzempolic z moim biednym zespolikiem jak widze cos takiego. O tym zespole bedzie glosno, absolutna rewelacja. wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia gienia z monachium
strasznie są śmieszni w tych cekiniastych kubrakach;) Chyba bym padła gdybym zobaczyła na weselu TAKI zespół;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemkowski
Super zespoł przezabawnie wyglądaja w tych garniakach haha :) Maja nasz termin wolny co najwazniejsze dzięki wszystkim za namiary w koncu zespół załatwiony! uff pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co mówie..
hahahahahhaaha nawet ten playback jest słaby po co sie brac za numery kotrych sie nie da udzwignąc warunkami głosowymi .... faktycznie jak to było posiłkuja sie playbackiem zeby co pewnie bujac sie w rytm w prawo w lewo no jest czad !! tego jeszcze nie widziałem no i w sumie po co sie ucyzc tekstu na pamięć.. w lewo.. teraz w prawo. w lewo teraz w prawo ta choreografia wymaga skupienia... i w sumie jeski mam płacic za nieudolny playback i bujanie to juz choc jestem zwolennikiem zespołów wolałbym zamówic dj ktory mi pusic pania Houston w oryginale niz nieudolna podróbkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba,że:)...zabawa w ekskluzywną i kosztowną przygodę.Oktet to już dość sporo i związane z tym ułatwienia,bo którz nie unika ciężkiej pracy,gdy tego czynić po prostu nie musi.Odczucia estetyczne??pozytywne,to przecież góna półka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łupie mnie w krzyżu
widzę,że kolesie z kapeli piszą na wlasny temat aż miło :-p co,nie ma roboty? I nie będzie :-p Pusty smiech mnie ogarnia jak widze pluton ludzi na weselu na scenie,udających że graja,ubranych jak do cyrku z mizernymi wokalami ! Dramat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siekba, przesadzasz z tą górną półką :) Górną półkę słyszałam. U nich za jakość robi ilość. I, rzecz jasna, zamieszanie. Naprawdę jestem ciekawa, jak brzmią i wyglądają na żywo. Wiesz... Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __-Mare-k__
Moim zdaniem, patrząc na video które są zamieszczone na YT to wygląda to całkiem fajnie :) Coś nowego, ciekawego, świeżego, a nie 5 buców którzy coś tam rzępolą jak to jest w większości kapeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwór w Tomaszowicach
dwa dni temu wlasnie nowy folder wystepowal u nas na imprezie jakichs lekarzy. gadalem chwile z nimi i szukalem ich strony. co wy tutaj wypisujecie to smiac mi sie chce :) zajebisty zespol i zrobili dobra impreze przynajmniej sie nam milo pracowalo na kuchni.mam juz po dziurki w nosie tych halturnikow wasatych ciagle te same piosenki zalosne i belkot po wodce po kilku paru piosenkach. folder jest spoko tylko pewnie drogi jak fiks. no ale cos za cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
słaby zespół i to jest najbardziej słowo jakie mi sie nasuwa gdy słucham tej kapeli... bardzo słaby,nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×