Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pannamłoda2014:))))))))))))))0

ZESPÓŁ NOWY FOLDER Kraków

Polecane posty

Gość FiFi_Brzesko
Nie wiem jak nowy folder gra bo na żywo ich nie słyszałem. Pana Wojtka (założyciela) poznałem w tamtym roku jak grał w Maks Bandzie - mamy ich zarezerwowanych na 22.06.2013. (za miesiąc wesele). Wtedy będę mógł coś więcej napisać na temat ich zespołu - na temat Maks Bandu. Może jakiś filmik uda mi się wrzucić. Ale to dopiero za ponad miesiąc czasu.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukratywna
a jak u nich z kanapkami,trzeba im zrobić kanapki czy sami sobie przynoszą,bo troche ich dużo żebym sama miała im kanapki dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebrzmiały Henryk
worek kartofli powróć do swojego właściwego nicka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhjhjkf
oczywiście zespół jest bardzo słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr (FiFi) i Małgorzata
Witam, Chcieliśmy serdecznie podziękować zespołowi Maks Band z Krakowa. Prowadzili nasze wesele 2 dni temu w Brzesku, tj. 22.06.2013 r. Wesele bardzo udane, 98% gości chwaliło zespół - szczególnie Pana Krzysztofa - saksofonistę. Jego solówki . . . . . było pięknie - świadkowa na pewno dobrze będzie wspominać tańce:). Mamy nadzieje, że Państwo też zadowoleni, z jedzenia, obsługi – Pawilon w Brzesku oraz kelnerki tan pracujące są chyba nie do pobicia :) Zalety: - Super muzyka - Ładny wokal - Jeśli ktoś ma zagranicznych gości, to będą naprawdę zadowoleni - piosenki w języku angielskim na najwyższym poziomie. - Dobra organizacja - zaplanowany cały wieczór - Repertuar - nam zależało na nowszej muzyce, dlatego jesteśmy zadowoleni - Długie bloki muzyczne Minusy: - Słaby repertuar jeśli chodzi o muzykę typowo biesiadną - duże lepiej wychodzą orkiestrze kawałki nowsze – nam to nie przeszkadzało. PODSUMOWANIE:) Jeżeli ktoś chcę DOBRĄ, PROFESJONALNĄ orkiestrę/zespół na wesele który zagra na wysokim poziome muzykę zagraniczną oraz polskie kawałki to jak najbardziej POLECAM. Jeżeli ktoś chciałby typowe wiejskie wesele, z muzyką a’la góralską, biesiadną – to może być nie do końca zadowolony . . . wszystko zależy od tego lepiej Jeśli miałbym dać ocenę punktową od 0-10 to było by to 9,5:) Pozdrowienia dla Pani Magdy, Pana Michała oraz dla całego zespołu. Piotr i Małgorzata L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A i M
Witam wszystkich, może dla odmiany zainteresuje Was opinia kogoś, kto miał stycznośc z zespołem Nowy Folder a nie wypowiada się nie wiem z jakiej racji. Nowy Folder zadbał o muzykę podczas naszego wesela i sprawdził się FENOMENALNIE! :) Z tego co usłyszeliśmy nie wyobrażam sobie innego zespołu. Nieziemska zabawa, dziękujemy bardzo!!! Żeby nie było kuknijcie sobie na fejsie na fanpage zespołu. Jest tam mój wpis z podziękowaniami a także kilka innych osób, może to utnie wszelkie spekulacje :) Potwierdzam obiegową opinię, że to chyba najlepszy zespół w Polsce. A czy playbacki wykorzystują czy nie lub inne techniczne aspekty to nas nie interesuje, robią świetną imprezę i nikt nie miał się do czego przyczepić, wszyscy goście pytali skąd taki niesamowity zespół :):) Tyle w tej kwestii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile oni biorą za wesele? Bo z tego co widzę, to ich tam sporo w tym zespole, czyli kosztować też muszą słono....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FiFi, czy mógłbyś się ze mną skontaktować w sprawie zespołu MaksBand? Zagrają na moim weselu, ale przyznam, że zaniepokoiła mnie Twoja wypowiedź na temat repertuaru. mloda17_14@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamana11
Kurcze, nowy folder jest zajefajny!!! coś takiego bardzo bym chciała lecz niestety poza naszym zasięgiem finansowym... Zazdroszczę wszystkim którzy mogą sobie pozwolić na taki zespól. Zawsze jak jest coś fajnego to kosztuje za dużo odwrotnie to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz zespołu weselnego w Krakowie? Na jednej stronie znajdziesz zespoły z Krakowa www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespol-DJ/ dzięki opinią klientów znajdziesz najlepszy zespół na wesele. W naszym katalogu są jedynie te najlepsze zespoły, które poprowadziły już niejedno wyjątkowe wesele. Znalezienie zespołu na wesele w Krakowie nie musi być trudne, dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Zespoły na wesele, Dj na wesele tylko na www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespol-DJ/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół BroMaBand Wieliczka
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://www.bromaband.pl/ Zespół występuje zawsze i wyłącznie w 100% na żywo nie korzystając z gotowych aranżacji, podkładów, dysków, loopów itp. W 6-osobowym składzie mamy dwa wokale kobiece i trzy męskie co pozwala na lepsze aranżacje oraz wykonanie granych utworów i nie stwarza imprezowej monotonii. Pełne zaangażowanie całego zespołu w każdy występ oraz energia płynąca ze sceny to niezaprzeczalny atut, który wraz z bardzo zróżnicowanym repertuarem sięgającym przedwojennych szlagierów, aż po najnowsze hity, pozwala na świetną zabawę tak starszemu jak i młodszemu pokoleniu uczestników zabawy. Świadczymy pełny zakres usług muzycznych: na studniówkach, przyjęciach, zabawach sylwestrowych oraz weselach + (oprawa muzyczno wokalna w kościele). Prowadzimy również konferansjerkę w jęz. angielskim. Dysponujemy bardzo dobrej klasy sprzętem nagłośnieniowym (6500W mocy) i oświetleniowym (typu ledy, lasery)+ wytwornica do dymu. W składzie zespołu instr: skrzypce, akordeon, instr. klawiszowe, git. elektryczna, git. basowa, perkusja akustyczna (dodatkowo nagłaśniana), instr. perkusyjne typu chimesy, shakery, marakasy itp. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową www.bromaband.pl Tel. 691437096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamot
<3 <3 Nowy folder jest super!! <3 <3 jak bym miala kiedys wychodzic za maz to wesele w jakims bajkowym miejscu i ten zespol :) Tylko kiedy to bedzie ??nawet chlopaka nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zespół już masz a to też coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E i G
Znakomici! Nasze wesele odbyło się 26.04 w Mogilanach. Nie było osoby, która nie powiedziałaby, że zespół Nowy Folder zapewnił doskonałą zabawę. Pan Wojciech zadbał o wszystko i wszystkich. Jego rzutkość i zdolność szybkiego reagowania oraz niesamowita dbałość o szczegóły pozwoliły i nam spokojnie się bawić. Co ważne, zespół uwzględnił wszystkie nasze prośby i życzenia. Muzycy nauczyli się kilku kawałków specjalnie dla nas. Mimo tego że wesele zaczynało się dosyć wcześnie, od początku była to doskonała impreza. Każdy z gości znalazł kawałki dla siebie. Parkiet był wypełniony po brzegi dokładnie do 4:00, a najwytrwalsi i najlepsi tancerze bawili się z nami do końca imprezy mimo bólu nóg. Z czystym sercem polecamy absolutnie każdej parze młodej, zaś samej kapeli życzymy wielu sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam wiekszosc skladu zespolu... nikt z nich nie umie śpiewac, playback i glosy nie są ich... żałość i żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plus
Zgadzam sie, słabe to bardzo, jak wyżej, nie umia spiewac tylko tancuja jak głupki i mysla ze to jest fajne. najlepszy zespol to zespol PULS z legnicy, reszta wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZESPOLU NOWY FOLDER
Jestescie banda diotow i wiele osob was naprawdę nie lubi. Psujecie rynek zespolow,pogrzalo was żeby grac na weselu za 3900 i to w tyle osob. sami sobie kopiecie dolek. Jak maja wystepowac zespoly cztero piecio osobowe których nie stać na taki sprzet? za 1500? wezcie dajcie kretyni normalne ceny jak normalny zwykly zespol bo mnie i jak widać innych szlag trafia. popieram wszystkie negatywne opinie na wasz temat bo gran i tak jest coraz mniej a wy po prostu rynek dobijacie a sami mało co na ty,m zarobicie. won stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie na niniejszy forum! Od początku śledzimy ten wątek z wielką przyjemnością czytając coraz to ciekawsze komentarze. Ilość bzdur jakie się tutaj już zdążyły pojawić jest szokująca ale absolutnie nie mamy nic przeciwko, zapraszamy do dalszego komentowania i aktywnego udzielania się :) Na markę i opinię pracujemy na szczęście osobiście na scenie, anonimowe komentarze w sieci nie mają najmniejszego wpływu na naszą działalność, robimy i będziemy nadal robić swoje, zupełnie nam to w niczym nie przeszkadza :) Przykro nam, że kolega powyżej jak jemu podobni z innych zespołów narzekacie na brak zleceń lecz nie my jesteśmy tego przyczyną. Nie występujemy wraz z Wami, nie mamy wpływu na Wasze zespoły dlatego pretensje raczej kierujcie do siebie. Może warto coś poprawić? Może warto się spotkać z kolegami z zespołu i przedyskutować dalszą działalność? Istotnie rynek się skurczył i nasycił lecz głowa do góry! Czasem wystarczy usiąść i zastanowić się nad tym co robimy źle a gdzie są nasze mocne strony. Wystarczy z reguły wybrać odpowiedni kierunek rozwoju. Czasem najlepszym kierunkiem rozwoju jest zmiana o 180 stopni i zajęcie się czymś zupełnie innym aby odnaleźć nowe pokłady energii. Polecam co niektórym bliżej przyjrzeć się tej właśnie opcji :P To tak tytułem wstępu. Od razu zaznaczam, że nie będziemy wchodzić tutaj jakiekolwiek publiczne dyskusje i polemiki choćby nie wiem co tam ktoś mądrego napisał, proszę również nie oczekiwać komentarza z naszej strony. Wątek ten jest coraz wyżej indeksowany w wyszukiwarce Google dlatego też oficjalnie pojawiamy się na nim aby promować nasz zespół i naszą działalność. Zakładamy tutaj niniejszym takiego swojego mini-bloga. Będzie można poczytać od czasu do czasu o nowościach jakie planujemy wprowadzić, gdzie występowaliśmy a czasem niekiedy subiektywne recenzje odwiedzonych lokali. Pierwszym wpisem chcielibyśmy serdecznie podziękować za niezwykłą atmosferę podczas Balu Sylwestrowego w hotelu "Górski Raj" w Koninkach. Jest to niezwykłe miejsce z niezwykle miłą obsługą. Do późnych dni września nie mogliśmy się zdecydować, którą ofertę sylwestrową wybrać lecz po wszystkim jestem pewien, że wybraliśmy najwłaściwszą. Znakomita atmosfera i niezwykle sympatyczny management hotelu sprawił, że i my bawiliśmy się świetnie. Polecam każdemu wizytę w "Górskim Raju"! Z innej beczki: Już niebawem będziecie świadkami prawdziwej BOMBY! Doczekaliśmy się bowiem własnej linii napojów energetycznych, które w lutym powinny być już dostępne w ponad 100 sklepach na terenie małopolski! Napoje nazywają się oczywiście NOWY FOLDER i sami skomponowaliśmy odpowiedni smak i zaprojektowaliśmy puszkę - mamy nadzieję, że trafimy w Wasze gusta! Niebawem także ukaże się klip promocyjny reklamujący nasz napój. Scenariusz przewiduje masę atrakcji, będzie się działo! Śledźcie nas na facebook'u, zapraszamy do polubienia naszego składu! Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Właśnie pojawił się nasz najnowszy klip promocyjny - trzeba obejrzeć i posłuchać koniecznie gdyż jest to klip z naszą autorską muzyką, przygotowaną specjalnie na tą okazję. Klip to niespodzianka dla naszych klientów spod Wrocławia przygotowana przez nas oraz pana Jacka Kościańskiego, który przygotował materiał wideo. Niezwykłe przyjęcie, zorganizowane w najlepszym guście. Zabawa trwała do samego rana. Zapraszamy pary, u których mieliśmy przyjemność wystąpić do podesłania nam swoich materiałów wideo! Jak tylko natchnienie i wena się pojawi z wielką przyjemnością stworzymy również dla Was taki klip :) Miłego oglądania i słuchania: https://www.youtube.com/watch?v=o3jm6FyDAlE Jak zawsze zapraszamy na nasz fanpage na facebook'u. Niebawem kolejne nowości, bądźcie z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziś zapraszamy do obejrzenia krótkiego klipu z wesela w super lokalu Biała Wilczyca. Ponieważ niniejszy wątek śledzi sporo zespołów, drodzy koledzy muzycy - polecam Wam gorąco utwór, przy którym na klipie trwa zabawa. To Real McCoy - Another night. Dorzućcie go do repertuaru, nie jest trudny a robi niesamowitą robotę - parkiet momentalnie się zapełnia! https://www.youtube.com/watch?v=LLR-nQ1c9dg Tutaj z kolei zapraszamy w dalszym ciągu do posłuchania naszego autorskiego przeboju! W dalszym ciągu go promujemy, rzućcie okiem i uchem ;P https://www.youtube.com/watch?v=o3jm6FyDAlE&list=TLnKmGmx-9-sU Dzięki za wszystko! Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem Marta i pomogę Wam w organizacji przyjęcia weselnego. Swoje doświadczenie nabyłam organizując nie tylko dla siebie przyjęcia (przyjęcie z okazji ślubu cywilnego i kościelnego), ale również dla bliskich i osobom poleconym. Dzięki temu posiadam rozeznanie na rynku krakowskim i podkrakowskim w sprawie sal, kapeli muzycznych, firm cateringowych, zaproszeń, a także ciast, ciasteczek i tortów. Oprócz tego mogę dla Was zorganizować samochód retro lub luksusowy. Jeżeli nie stać Ciebie droga Panno Młodo na suknie ślubną prosto z salonu, mogę Tobie polecić krawcową lub wypożyczalnie gdzie nabędziesz sukienkę za połowę ceny. Nie wierzysz? Przekonaj się! Zapraszam do współpracy. (zapewnienie w formie umowy) pomoc.slubna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWY FOLDER debiutuje w radiu! Utwór "Swetr" zainteresował już kilka rozgłośni radiowych, premiera niebawem w szczecińskim radiu DUCH! Zapraszamy do odwiedzin, 25 czerwca godzina 20.00! www.radioduch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w Nowym Roku, wszystkiego najlepszego! Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego klipu, wyłącznie na serwisie YouTube! Po raz kolejny pierwszoplanową rolę gra nasza gwiazda LookRecja, zaprosiliśmy na plan również wielu znajomych z branży weselnej/ślubnej. Jest czego posłuchać i jest na co popatrzeć, polecamy: https://www.youtube.com/watch?v=rtBonkcv3c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedig
nie polecam zespołu nowy folder ,po ustaleniu wstępnej rezerwacji i na 100% zapewnień że gdyby ktoś też zapytał o ten termin to mam pierwszeństwo(gość baaaaaardzo grzeczny) , ktoś jednak przyszedł machnął kasą i mamy was w d***e , w rozmowie telefonicznej ironiczny ton tłumaczenia ( tu już gość wyśmiewny) , pokrótce cieszę się że wyszło to przed imprezą, a nie w jej trakcie bo to ma być piękna chwila a nie pełna nerwów , wyszło że tak samo mili jaki mają talent . NIE POLECAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAŻNE! PROSZĘ PRZECZYTAĆ! Witam serdecznie! Nieprawdziwych postów komentować nie będę. Ten powyższy natomiast jest prawdziwy. Tak, to prawda, współpraca z Tedigiem nie doszła do skutku. Mimo najlepszych chęci również i ja popełniam błędy, na śmierć zapomniałem, że Tedig pierwszy zgłaszał się wstępnie na wybrany termin. Przepraszałem, przepraszam publicznie raz jeszcze. Staram się zawsze nie popełniać tego samego błędu dwa razy. Dlatego warto wyciągnąć wnioski i nieco zrewidować procedury angażu naszego zespołu. Przede wszystkim pamiętajmy o jednym: USTNA REZERWACJA NIE JEST WIĄŻĄCA. Powiem wam, że nie jest to niestety odosobniony przypadek (p. Tedig akurat działał sprawnie, wyłącznie mój błąd). Rekordzista zgłosił się do nas po 10 miesiącach od pierwszego kontaktu z chęcią sformalizowania angażu. Na dwa tygodnie (sic!) przed weselem. Naturalnie były olbrzymie pretensje, że termin przepadł i wysłuchałem jaki to nasz zespół jest beznadziejny. Ciężko nam sprawnie organizować kalendarz występów w takich warunkach. Dlatego też, nauczony przygodą z p. Tedigiem oraz kilkoma innymi osobami, WYCOFUJEMY SIĘ Z JAKICHKOLWIEK WSTĘPNYCH REZERWACJI. Odchodzimy w tym roku od tego i będziemy sprawdzać jak takie rozwiązanie funkcjonuje. Lubicie NOWY FOLDER? Podoba Wam się to co robimy? Chcielibyście abyśmy wystąpili u Was na przyjęciu? Dopilnujmy tego formalizując czym prędzej angaż. My dopilnujemy za to aby Wasi goście wybawili się na Waszym przyjęciu jak nigdy w życiu. Myślę, że taki układ jest przejrzysty i uproszczony do granic możliwości. Wstępne rezerwacje robią straszny bałagan, ktoś tak jak Tedig, może bez przyczyny po prostu na tym ucierpieć. Otrzymujemy średnio 3 telefony dziennie, podobnie z kontaktami mailowymi. Po miesiącu czasu robi się blisko dwieście osób, które w jakiś sposób są zainteresowane zespołem. Niektórzy pytają ogólnie o zespół, niektórzy mają już konkretny termin, niektórzy zgłaszają się ponownie po miesiącu, dwóch z kolejnymi pytaniami. Staram się jak mogę aby każdy był zadowolony lecz w takich okolicznościach łatwo o błąd, wolę chuchać na zimne. Dlatego wszelkie rezerwacje jakie do tego czasu zostały zgłoszone funkcjonują normalnie lecz NIE PRZYJMUJEMY JUŻ NOWYCH, WSTĘPNYCH REZERWACJI. Wiążące są dla nas wyłącznie sformalizowane terminy. W trosce o Państwa i o nas chciałbym to wyraźnie podkreślić. Mam nadzieję, że pomoże to uniknąć podobnych problemów w przyszłości. Skoro już tutaj piszę, może kilka informacji bieżących. Zapraszamy wszystkich na TARGI ŚLUBNE 31 stycznia w Chemobudowa Kraków! Zespół NOWY FOLDER jest jednym ze sponsorów i partnerów tego wydarzenia. Polecam wizytę na Targach Ślubnych organizowanych przez Sufler Młodej Pary, to największe targi ślubne w Krakowie z najdłuższą historią i największym przekrojem usług. Zbierajmy ulotki, wiele firm oferuje swoje usługi z dużymi rabatami w tym dniu! Z nowości dotyczących wyłącznie zespołu: cały czas trwa promocja naszego klipu "Disco wzywa mnie" https://www.youtube.com/watch?v=rtBonkcv3c0 W klipie, prócz naszej gwiazdy LookRecji, można zobaczyć kilka innych firm z branży ślubno-weselnej, może coś akurat przypadnie Państwo do gustu :) Pracujemy aktualnie nad nowościami na zbliżający się sezon, będzie bigger, better and faster :) Szykujcie powoli dobre, taneczne obuwie! Pracujemy także nad kolejnymi teledyskami, do dwóch muzyka już została zarejestrowana, dopieszczamy i pięknie miksujemy nagrania :) Mam nadzieję, że kolejne nasze propozycje także przypadną Wam do gustu, stay tuned! Pozdrawiam Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×