Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pannamłoda2014:))))))))))))))0

ZESPÓŁ NOWY FOLDER Kraków

Polecane posty

Gość alibabka1986
niestety głosy nagrywane w studio. w dodatku nie są to ich głosy, kto zna tę załogę osobiście może to potwierdzić. Żenujące jest zatem udawanie śpiewu i kupowanie piosenkę od kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badziewie odrawdzam.na weselu kuzynki ten zespol byli wszyscy nawaleni jak dzialo o 21ej alkoholicy i wystepowac nie mogli po polnocy, slabo. podobno tak maja zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha widzialem to ich disco disco wzywa slabe strasznie juz lepszy ten SWETR ale i tak calosc tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam Opla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiiarek
bylismy na probie zespolu nowy folder. super jest to wszystko, dziekujemy za zaproszenie i za przytrzymanie terminu 18.02 ;) zespol wart kazdej zlotowki, to juz drugie wesele z tym zespoolem w naszej rodzinie,straszne glupoty tu ludzie piszą :) nie moge sie juz doczekać naszego weselicha :):) Pozdrawiamy! Gabi i Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) To my dziękujemy za miłą wizytę, pozdrowienia dla pana Klaudiusza! Żałujemy bardzo, że nie mógł przyjechać ale te towarzyskie zaległości z pewnością nadrobimy - chociażby na weselu :) A jak się uda to i wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do du*y jestescie wy i ci wasi klienci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka_Kraków
Jeśli nie masz jeszcze fotografa to polecam p. Marcina Romańskiego. Był on na moim weselu oraz weselu kuzynki i każdy jest zadowolony. Nie istnieje u niego pojęcie zdjęcia takiego jak ma każdy :-) Lubi się bawić ujęciami. Jego strona: http://www.marcinromanski.com zdjęcia możesz zobaczyć na http://www.marcinromanski.com/galerie/ Wiem tylko że jest krucho z terminami, ale warto spróbować. życzę wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M and M
Gusta są różne i niby wszyscy wiedzą, że sie nie dyskutuje o nich ale każdy musi swoje 3gr wrzucić. Tylko dziwie sie wypowiedziom: "nie widzialem/słyszałem na żywo, ALE ..." . Jak nie widzialeś/aś i nie slyszałeś/aś to opinia jest mało warta. Ja teraz wyraże swoją: grali u nas 26.11.2016, wesele na 140 osób, parkiet pełny od początku do końca! Umówcie się na próbę jak macie możliwość, posluchajcie, porozmawiajcie i zdecydujcie. Niech to będzie Wasza decyzja. PS. Nasi goście poświadczą, polecamy w 100%. PS. saksfonista grający pomiędzy bawiącymi sie gośćmi zmiażdzył !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol3k

nie słyszałam ich, ale wiem, że Siwy Dym jest najlepszy na świecie i nikt ani nic ich nie przebije 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

ja mogę polecić od siebie "Siwy Dym" mają przeogromne doświadczenie i wiele lat doświadczenia na scenie. Można spać spokojnie, a oni zajmą się całą oprawą muzyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

zgadzam się z komentarzem powyżej - Siwy Dym nie ma sobie równych, nie tylko w okolicy, ale również na całym świecie. Mieć ich na swoim weselu to zaszczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

polecam zespół siwy dym to najlepszy zespół super energia!! polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

O tak zespół siwy dym to najlepszy zespół również go polecam widać ze wkładają całe serce w prowadzenie imprezy. Nagłośnienie które posiadają jest super. A oświetlenie wprowadza w bardzo fajny klimat do zabawy. Polecam ten zespół z całego serca super!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak siwy dym to zdecydowanie najlepszy zespół którego również mogę polecić z całego serca są świetni w tym co robią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Tak również bawiłam się przy zespole siwy dym jest on świetny! Polecam również!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Jak zespół na wesele to tylko Siwy dym super zespół nie mają sobie równych super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

też polecam zespół siwy dym są świetni ich repertuar wymiata!! Zabawa z nimi jest najlpesza poleca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

siwy dym to zdecydowanie najelpszy zespół współpraca z nimi była bardzo przyjemna  polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośść

Potwierdzam. Zespół Siwy Dym jest super na każdą imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×