Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Pewnie że się znamy :) Mój synek w listopadzie też skończył 11 :) Powtarzałam test i dzisiaj jest prawie identyczny jak wczoraj - czyli bladziocha . Wydaje mi się, że powinna ta kreska chyba być już mocniejsza - prawda? na bete na razie nie idę - to za wcześnie - powiedziała mi położna. Powiedziała też, że owszem przyrosty są bardzo ważne, ale na tak wczesnym etapie te przyrosty też nie są do końca miarodajne. nie wiem co o tym myśleć... W innym laboratorium musiałbym czekać na wynik ok. 5 dni , więc to chyba bez sensu.. Mój gin ma urlop do 14.2. Wizytę mam 15-tego o 13-tej . Zobaczymy, czy do tego czasu mnie nie zaleje. Na razie staram się żyć w miarę normalnie, o ile się tak da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mamą-no to mamy dzieci w tym samym wieku-moja Wiki jest z końcówki sierpnia:) to jest starsza hihi:) Tak mi się wydaje że beta dałaby ci już wynik prawie 100%.bo można już ja zrobić ok 6 dni od owulki z tego co wiem.Ale jeśli chcesz poczekac to ok.To pewnie po walentynkach będziesz już pewna albo w jedną albo w druga stronę.Ja i tak ci bardzo kibicuje i trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam 2 testy (wieczorem i rano) w pierszy dzien okresu i tez dwie kreski wyszly ale dosc blade i mi sie wydawalo ze ta z nastepnego dnia rano nawet bledsza. za tydzien powtorzylam, bo chcialam powiedziec mamie a chcialam byc pewna i druga kreska wyszla juz taka mocna i gruba. Co prawda uzylam innej firmy test, ale to chyba nie ma zanczenia. ja jutro pierwsza wizyta u lekarza i potem czekam na wizyte u poloznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciąża przestała się rozwijać, beta spadła do 1, niestety muszę Was opuścić. Mam już synka i ma 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emzoom:) to nas pocieszylas, hehe, ale tez tak mysle ze zawsze jest ciezko a potem sie to wszystko ogarnia bo trzeba. Moja dobra kolezanka ma dwie corki (roznica wieku pomiedzy nimi podobna jak u ciebie) i teraz rok temu urodzila chlopczyka, wiec ma w domu 11, 5 i roczne dziecko i jak tak na nia patrze i widze ze to wszystko ogarnia to jestem w szoku;) Aj juz tylko 8 miesiecy, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasetka :( zaczynam zalowac ze tu (w UK) nie robi sie bety kazdemu , bo ja tak naprawde poza testami to nie mam pojecia co z moja ciaza jest. A mialas jakies niepokojace objawy? Pozdrawiam i trzymaj sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych niepokojących objawów nie miałam, wszytko tak jak w pierwszej ciąży, dopiero teraz powoli zaczyna się krwawienie, ale już wiem że ciąża obumarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi beta wyszła negatywna. Ale w poniedziałek za tydzień powtórzę. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jest prawie 4 rano a ja spac nie mogę :)(; a to zaraz bedzie 6 tydzien ciazy super ;) niemoge sie doczekać widocznego brzusia ;)) a czuje sie ok u lekarza byłam teraz czekam na list od medway Polozna w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest -4 tc i 2 dni!!! Czyli będzie pazdziernik:):):) Potwierdzone dziś u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endo2013
witajcie, mam problem i nie wiem, co zrobic- mam juz 32 dzien cyklu i brak @. Cykle normalnie 28 dniowe.dwa tyg. temu miala rezonans, w ktorym wykluczono endometrioze. Wczoraj bylam u gina i powiedzial mi, ze mam jedno ognisko endometriozy w macicy na podstawie usg... test ciazowy robilam w 29 d.c i negatywny. czy to mozliwe, że bez zadnych objawow endometriozy ja sie ma - moze to po prostu wczesna ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endo2013
wlasnie zrobilam test, co prawda nie z porannego moczu- ale ponownie negatywny.... czy to moze byc wczesna ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej powtórz sobie test ale z rannego moczu.lub jedź na bhcg towwyjasni wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
Ja zrobiłam wczoraj test na 4 dni przed @ ale już nie mogłam wytrzymać bo tak mnie jajniki od kilku dni bolą i tył pleców i wyszła mi druga kreska, słabsza ale widoczna dzisiaj podjechałam prywatnie zrobić betę a wieczorem mam w internecie sprawdzić wynik. Już się nie mogę doczekac az się potwierdzi. Jeśli się uda to będę mieć termin porodu na 18 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Czy mogę do Was dołączyć? Termin mam na 7 października 2013r. Z sobą 2 testy na obu II . Przed sobą wizytę na 20 lutego, a obok siebie dwoje wesołych dzieciaczków : Maję (6lat) i Nataniela (3 lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziś testowałam i mam drugą kreskę. Jest jeszcze słaba ale u mnie to bardzo wcześnie. :) cieszę się ze oficjalnie mogę już tu być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
hej sprawdziłam wynik i mam 116 czyli jestem :) Kushion Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nas coraz więcej! Super! Gratulacje dla wszystkich wiedzących i powodzenia dla wszystkich oczekujących ;) Widzę, że sporo jest nas z terminem na 7.10 Jak tam Wasze samopoczucie dziewczęta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza ciąża333
cześć ja też jestem w ciąży to 4 tydzien byłam u mojej pani ginekolog mam pojawic sie za 3 tygodnie. troche sie martwie to moja pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza ciąża333 witaj! jak się czujesz? masz jakieś dolegliwości, że się martwisz czy to po prostu niepokój związany z nieznanym? Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie dobrze się czuje tylko miałam lekkie brązowe plamienia W poniedziałek idę do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza ciąża333
mam bole brzucha,ale nie wielkie poprostu je czuje. no i senna w dzien a w nocy czasami jeszcze o 2 w nocy nie spie:) chociaz dzisiaj wyjatkowo przespalam caala noc:) boje sie jak to będzie tzn opiekowałam sie juz maluszkiem ale wiecie porodu tego jak moje cialo sie zmieni chce zeby wszystko bylo w porzadku z moim dzidziusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluje :) u mnie też wczoraj potwiedzone przez gina 5t3d :) TP 7.10.2013 :D kolejna wizyta 15.02 już u mojego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×