Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny Nataniel

W ten sniezny poranek ponioslo mnie

Polecane posty

Gość Smutny Nataniel

I zrobilem to co bardzo chcialem czyli POCALOWALEM ja. Zaczelo sie o 9;00 zobaczylem ja na facebooku porozmawialismy chwile i powiedzialem, ze ide do sklepu sie przejsc. Ona rowniez miala ochote wyjsc i zaproponowalem czy nie chcialaby sie ze mna przejsc; zgodzila sie. Mieszkamy od siebie 10 minut spacerkiem jednak poznalismy sie dopiero na studiach, ona na 1szym roku a ja na 4tym. Wydawala sie cichutka jednak od razu mi wpadla w oko, zaprzyjaznilismy sie. Poznalem ja z 2 miesiace temu jednak widzielismy sie tylko raz poza szkola; sporo bylo wyjazdow, nauki itd. Sporo rozmawialismy na facebooku i troche smsowalismy. Dzisiaj juz nie moglem sie powstrzymac i pocalowalem ja pierwszy raz. Nie byla zadowolona ALE nie wygladala rowniez na jakas niezadowolona, wiec jaka byla? speszona, zaskoczona to chyba najlepsze slowa odnoszace sie do jej reakcji. I teraz co ja mam zrobic? to wszystko wydarzylo sie 25 minut temu a ja poprostu nie mam pojecia co robic?!!? wyslac do niej smsa? przeprosic ja? nie przepraszac? zupelnie jestem zagubiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz25
Jak na 4 rok to Ty zbyt rozgarniętym mężczyzną nie jesteś :)... Pocałowałeś ją i uciekłeś ? Było ją zaprosić do siebie na śniadanie ...najlepiej z kolacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny Nataniel
Nie ucieklem Stalismy przed jej brama i powiedziala "czesc" i jakos wyszlo:( Nie wiedzialem co mam robic, byla taka zszokowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz25
Ona mogła nie wiedzieć, Ty powinieneś, nie rób z igły wideł, pocałunek to coś normalnego, nie rozpamiętuj tego, 1000-ce ludzi w tej chwili właśnie się całuje :). No chyba ze to był Twój pierwszy pocałunek, jeśli tak to możesz spokojnie zmasturbować się w zaciszu swojego pokoiku ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny Nataniel
Czego mogla nie wiedziec? I co mam teraz robic? napisac do niej? co napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz25
Nic nie pisz dzisiaj, ustaw się z nią jutro na piwo, kręgle, bilard czy tam spacer i na powitanie ją pocałuj lekko w usta, tak jakby to było dla Ciebie naturalne, stary kurwa nie wiem na ile Ty jesteś bezpośredni i odważny z kobietami :). Jak ucieknie to niech ucieka, będzie inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinnnnkkkaa
napisz jej ,ze myślisz o tym słodkim pocałunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×