Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosmetykumitrzeba

dobry podklad kryjacy

Polecane posty

Gość kosmetykumitrzeba

prosze o polecenie dobrego podkladu matujacego-kryjacego w przedziale cenowym do 50zl. podklad ma zakryc kilka pieprzykow i zmatowic strefe T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z avonu na pierwszej stronie 18 zl w roznych odcieniach szklane opakowanie tylko w nowym katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewyeyeeyewey
Unigrunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abra makabra
max factor lasting performance dostaniesz polowe taniej np. na allegro, z dostepnych w drogeriach podkladów polecam marke kobo lub podkład kryjacy z eris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetykumitrzeba
po affintone sie baardzo blyszcze, bardziej niz bez czego kolwiek na twarzy. kobi zas kojarze z brzydkich odcieni. chetnie bym sprobowala tego avonu, tylko nie chce mi sie czekac i szukac konsultantek:/ wolalabym cos na miejscu w drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega kryjący jest Dermacol, dostępny dość trudno, mało drogerii go ma, prędzej w internecie. Polecam również Dermablend z Vichy, Toleriane La Roche Posay. Dwa ostatnie do kupienia w aptece. Typowo drogeryjny Color Stay Revlona (dostepny w wersji dla cery tłustej, oraz suchej) oraz Lancome Teint Idole Ultra 24 (jest matujący). Podkłady, o których pisały poprzedniczki nie są w żadnym wypadku kryjące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sądzicie
vichy dermablend, dermika albo pharmaceris - skora jest po nim piękna ale trzeba wykonczyc pudrem w kamieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliaaaaaz jasnymi dodatkami
rimmel lasting finish dobry jest, buzia nie swieci sie, koszt okolo 22 zl po affinition masakra swieci sie a sam puder sie walkuje na buzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetykumitrzeba
mam ten pharmaceris, mam revlona color stay, mialam dernacol. pharmaceris sie najlepiej z tej trojki naklada. jednak swiece sie po nima bylby super. revlon zapycha mi skore mimo ze nie swiece sie po nim. dernacol ciezko nalozyc. ciezko z dostepnoscia ale wiem gdzie mozna go w moim miescie kupic. chcialabym taki, ktory sie naklada nie pozostawiajac smug, stapia sue ze skora, daje matowe wykonczenie ale nie plaskie. pharmaceris bylby fajny gdyby nie to ze sie po nim swiece i mam wrazenie ze ciemnieje. dermacol kupowalam w ciemno bo nie bylo nawet probek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetykumitrzeba
ten avon nie wiem jak z krycuem ale wydaje sie byc fajny. odcien drugi od lewej by mi odpowiadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetykumitrzeba
ktos cos jeszcze poleci? albo np jak nakladac dermacol zeby mial on lepszy poslizg, pedzlem? na jakis krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×