Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkajsadlk

Alkohol w ciąży:(

Polecane posty

Gość jkajsadlk

Witam dowiedziałam się ze jestem w ciazy,a wczesniej piłam alkohol i to spora ilosc,mam teraz straszne wyrzuty sumienia,nie wiem jak mam sobie poradzic,jak bym wiedziala o ciazy to bym nie brala kropli alkoholu do buzi,prosze czy mialyscie podobne przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nic
Ktory tydzien od om?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w pierwszej ciąży. Nie wiedziałam, że jestem w ciąży i w 4tc był mój ślub a dwa tygodnie później byłam u koleżanki na imieninach. Odkąd się dowiedziałam to oczywiście alkoholu już nie tknęłam. Mała urodziła się zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nic
W poczatkowych tygodniach dziecko jest chronione, tak mowil lekarz, ja bralam silne leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkajsadlk
5 tydzien, niemialas wyrzutów sumienia,poinformowalas ginekologa o tym ze pilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma dowiedziała się, ze jest w ciąży w 7-8 tyg. Sprawy hormonalne, dłuższe cykle itd. gdzieś w okolicach 5-6 tygodnia była z mężem na wczasach, gdzie balowała do rana na suto zakrapianych imprezach, ćwiczyła na siłowni, palila. Jak się dowiedziała o ciązy to była przekonana, ze dziecko urodzi się chore. Dziś to dziecko ma 4 lata i zdrowszego okazu nie widziałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co miałam o tym informować ginekologa? Przecież i tak już by nic nie zmienił. Nie miałam wyrzutów sumienia bo przez następne 34 tygodnie dmuchałam i chuchałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkajsadlk
tez wlasnie slyszalam ze dziecko jest chronione na samym poczatku,mam nadzieje ze mojemu maluszkowi nic nie bedzie,ale jestem strasznie zdenerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam.mnostwo przypadkow gdzie kobiety nawet w 3 czy 4 mies sie dowiadywaly o ciazy wczesniej pily duze ilosci i dzieci zdrowe sa bylo tu mnostwo takich topikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkajsadlk
troche mnie uspokoilyscie,mam nadzieje ze moje niepokoje minal bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieksszosc kobiet na poczatku nie wie o ciazy i pije i inne zakazane rzeczy robi i dzieci zdrowe rodza wyluzuj !!! sama do 8 tyg nie wiedzialam i pilam kilkanascie razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dowiedzialam sie w 6 tyg wczesniej pilam kilka razy bo akurat mialam urodziny i kilka innych okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkajsadlk - spokojnie :) taki sam strach mnie obleciał. dowiedziałam się o ciąży na przełomie 5/6 tygodnia. Jeszcze 4 dni przed tym, jak zrobiłam test wypiłam naprawdę spore ilości alkoholu i wypaliłam paczkę papierosów. Nie spodziewałam się, że mogę być w ciązy, często miałam nieregularne cykle, więc wtedy (kiedy piłam i paliłam ostatni raz) myślałam, że pewnie znów miesiączka spóźni się 2-3 dni, więc szalałam na całego. Ale Twojej dzidzi na pewno nic nie będzie :) Najważniejsze, żeby teraz dbać o siebie. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkajsadlk
amando155 wlasnie czytam,widze ze tez mialas duze obawy, tak tez mysalam ze wiele kobiet pilo bo bylo nieswiadomych ze sa w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkajsadlk
ja nie chce przez cala ciaze plakac i zamartwiac sie,chce o tym zapomniec ,zyc i cieszyc sie ze bede miala bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i tak zrob nie popelniaj mojego bledu ;-) wszystko jest dobrze ;-) duuuzzzooo kobiet ma taka sytuacje ;-) powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkajsadlk
dzieki za wsparcie,naprawde sie uspokoilam,myslalam ze ja tylko jestem wyrodna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj na kafeterii ciagle sa takie tematy wystraszonych przyszlych matek to naprawde czesty problem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka brala pogulki i dowiedziala sie o ciazy w 4 miesiacu mieszkala w akademiku a tam imprezki mieli codziennie byla zalamana a jednak dziecko zdrowe jak rydz ;-) ma 2 latka a tez sie nastresowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesssiii ggg
Jejku poczytaj, kiedy wykształca się całkowicie łożysko (dobra, podpowiem - ok 12 tc); przecież na początku ciąży żadna z nas o niej nie wie, dlatego natura sama o to zadbała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×