Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfddfdffds

Panowie, czy mieliście kiedyś do czynienia z BRZYDKĄ cipką?

Polecane posty

Gość fdfddfdffds

Czy mieliście dziewczynę, której cipka was w ogóle nie kręciła, a nawet zniechęcała? Jak wyglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdffds
Pirat, a wiele miałeś dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piersiolubny
Ja miałem, jak kiedyś ze szwagrami zapładnialiśmy krowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rozumiesz
pod pojęciem brzydka cipka? Nie rozumiem, miałem ,,kilka" partnerek i młody nie jestem, ale nie rozumiem co cię tak naprawdę martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdffds
Ok, więc martwi mnie wygląd mojej cipy, jak i to, że facet nigdy nie mówił, że jest fajna itd. Powiedział to raz, zanim jeszcze ją zobaczył (włożył rękę), więc się nie liczy. Poza tym mimo, że on był moim jedynym partnerem, i jestem drobna i szczupła obawiam się, że nie jest wystarczająco ciasna. Mam też wrażenie, że nie rwał się do minety... W każdym razie mam "bułkę", wargi zewnętrzne dość duże, jak dla mnie za dużo "mięsiwa" (jak siedzę to się marszczą :O). Wargi mniejsze małe, a wiem, że faceci lubią mieć co possać... poza tym ma nieładny kolor. I ogólnie mi się nie podoba, jest według mnie nieapetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdffds
Tnie się Kafeteria :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rozumiesz
dziewczyno, to co piszesz, to nie ma nic wspólnego z brzydką cipką lecz z Twoim partnerem... nie chce minetki jak ty chcesz? Każda cipka ma w sobie to coś... brzydka to ewentualnie taka ze zmianami chorobowymi, a ,,bułeczka" czy ,,motylek" KAŻDA jest super i powiem ci jako facet który nie z ,,jednego pieca chleb jadł" że faceta podnieca każda cipka, uwielbiamy to, że każda jest inna i inaczej smakuje. Jeszcze raz powtarzam nie szukaj u siebie problemu tylko coś nie tak z tym twoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdffds
Tzn on mi robi minetę, i robi to dobrze, ale zakodowałam sobie w głowie, że MOJA go nie kręci. Tak jak u większości dziewczyn to jest coś, czym faceta nęcą, tak u mnie nic specjalnego, a może nawet odpychającego. Widziałam na zdjęciach wiele cipek, i wiele z nich jest bardzo ładnych, apetycznych itd. A moja jak u starej baby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rozumiesz
kinga daj spokój już z tą reklamą...p r o s z ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem skad ty sie urwales ty wyzej, ale jakos moj facet mi powiedzial, ze zdarzaja sie naprawde brzydkie cipki i takie ktore mu sie nie podobaja. a to ze sie nie podobaja, to nie znaczy, ze facet by jej nie przelecial. xxx a ty autorko chyba nie masz co robic, moze on nie lubi minety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ze jestes luzna to pewnie wynika z tego, ze nie odczuwasz jeszcze az takiej satysfakcji/euforii podczas seksu, kobieta zeby byc naprawde ciasna przez caly stosunek musi sie niezle podjarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to peszek...
Wiesz o czym swiadczy taka cipak ? Ze kobieta sie szybko rozwijala i jest bardzo madra wiec daj sobie spokoj z robieniem z siebie blazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdffds
Nie napisałam, że jestem luźna, tylko, że tak mi sięwydaje. A co do seksu, to zawsze jestem bardzo nakręcona, mam ogromny temperament. Tylko temat cipy mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rozumiesz
autorko... a czy przypadkiem nie przesadzasz? Każda cipka kręci faceta! ja nie raz spotkałem się z opinią, że kobiecie nie podoba się właśnie jej! dziwne, ale prawdziwe, a mówiła nawet ta, która wg mnie miała wyjątkowo śliczną i fantastycznie smakującą. Spoktałem się tylko z jednym przypadkiem, kiedy kobieta powiedziała, że lubi swój zapach i smak... tak już macie... dziewczyny uwielbiają chołubić kompleksy tam, gdzie nie widzą ich faceci, tam gdzie ich nie ma... dlatego może daj spokój? a kolor warg? ja uwielbiam te ciemne, bo po rozchyleniu cudownie komtrastują z różomym wnętrzem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze on ma troche zbyt miekkiego i szybko sie meczy, wtedy sie wydaje ze jestes luzna i nie mozesz go dobrze scisnac. to nie musi byc twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam od zawsze uwazalam ze mam naprawde ladna, a moj facet jak pierwszy raz ja zobaczyl to powiedzial, ze jest najladniejsza jaka widzial w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rozumiesz
przepraszam za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdffds
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Idębo rano praca, ale mam nadzieję, ze temat się rozwinie. Jestem ciekawa doświadczeń mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdffds
Ciasteczkowa, zazdroszczę... mój mi tak powiedział o piersiach, ale i tak nie uwierzyłam. No ale fajnie, że masz ładną ;) Na pewno ładniejsząod mojej, uhhhh Miłej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdffds
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Idę bo rano praca, ale mam nadzieję, ze temat się rozwinie. Jestem ciekawa doświadczeń mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfddfdffds
Ciasteczkowa, co Ty, moj biust jest raczej średni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxcvcvx
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dziurki między nogami kobiety są podniecające jedne mniej lub bardziej każdemu się podobają po za tym każda jest normalna tylko wy dziewczyny macie jakieś na tym punkcie dobre schizy i to zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naganiacze od chirurgów proponujących "labioplastykę" usiłują wmówić kobietom, że wystające wargi mniejsze należy operować. Idiotyzm! Większości normalnych facetów taki wygląd nie przeszkadza, a często jest nawet uznawany za bardziej podniecający 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta ma śliczną ćipkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem kiedyś kobitke która miała cipke jakąś taką "niesymetryczną" ale bzykało się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka o owłosiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma brzydkich c**ek . Duże wargi czy Male . Najgorsze to jak trafiłem na gruba babe i smierdziala moczem ,gorzej jak z publicznych toalet . Byla gruba popijala duzo wina i co chwile chodzila sie wysikac a po nogach cieklo na podłogę caly pokój w moczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×