Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość sylviaak
Ooo zapraszam na oblewanie z okazji zapisania przez nas pierwszej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Qrde wlasnie sie dowiedzialam,ze jestem tzw.pomarancza i tak jakos glupio mi teraz a nie wiem jak to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ooo tak 2 strona to jest już mały wyczyn, jest okazja do świętowania ;) tym bardziej, że wątek mimo iż wydaje się być "powszechny" np u kobiet 30-40 letnich starających się o dzidziusia to nie tętni tak bardzo "życiem" a szkoda. Szkoda, że mało chętne do "rozmowy" są kobietki którym się udało w tych staraniach. Dzielmy się watpliwościami, spostrzeżeniami, doświadczeniami, może akurat będzie to sygnał da ktorejś z nas? :) Bądźmy dzielne w tych staraniach! Miłego dnia! :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Czesc!Twoja wiara i optymizm bardzo pozytywnie mnie nakreca:)Jestem pewna,ze ktos sie do nas przylaczy.Ja tez musialam dojrzec i dodatkowo nie wiedzialam jak to zrobic.U mnie byl taki impuls po tej paskudnej punkcji.A Wy z Bezikiem to dlugo sie znacie?Gdzies juz sie udzielalyscie?POZDRAWIAM CIEPLUTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) ja jakiś czas temu też taki podobny temacik zakładałam , u mnie dupa blada okres nadchodzi wielkimi krokami boli i kłuje brzusio, no cóż to będzie 17 cykl staranek ... pozdrawiam kobitki wpadne wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Czytalam o castagnusie chyba to kupie i jeszcze poczytam o akupresurze bo w to, to akurat wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akumpresura to ucisk ? to coś jak masowanie ? ja bym chciała na kręgosłum mam rwe kulszową i tylko masarz mi troszku pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, co tam, jak tam dobrego u Was? :) Ja nigdy nie słysząłam o castagnusie. Ale Ty sama chcesz sobie to aplikować, zamierzasz sama się leczyć? :) Przyznaje, że nie wczytałam się w ten lek tylko tak pobieżnie, ale mysle ze takie tematy należy skonsultowć z lekarzem prowadzącym i nic na własną rękę nie brać nawet jesli byłby to "złoty środek" :) A jeśli chodzi o Bezika-czę ;) to jak juz wspomniała znamy się z forum o podobnej tematyce, jak widzisz bardzo miła i sympatyczna babeczka :) A teraz jesli chodzi o takie niekonwencjonalne metody to ja kiedyś trafiłam na pewna stronę w sieci. Może poćwiczymy by zwikszyć szanse? ;) hehe http://www.jestemplodna.pl/29,refleksoterapia_wspomaga_plodnosc.html Pozdrawiam gorąco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIK "kwiatuszku" - niebieski kwiatuszku ;) fajne te Twoje kwiatuszki i serduszka ;) Tak, akupresura to sposób czasem na skuteczne pozbycie się uciążliwych dolegliwości, bóli i jak gdyby (podobno) wspomaga w konwencjonalnym leczenie wielu chorób. To tak jak np. bioenergoterapia to jest sposobem niekonwencjonalnym, ale podobno równie skutecznym. Ważne, że jesli sie juz na cos takiego decydujemy by trafić do dobrego specjalisty i nie miało negatywnego rezultatu z leczeniem konwencjonalnym. Może w rwie kulszowej by pomogło, sama nie wiem nigdy na szczęście nie miałam potrzeby by korzystać z tych usług, ale podobno pomaga w wielu dolegliwosciach. SYLVIA "Qrde wlasnie sie dowiedzialam,ze jestem tzw.pomarancza i tak jakos glupio mi teraz a nie wiem jak to zmienic" Co miałaś na myśli? Miłęgo dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castagnus , Biofem mozena brac bez porozumiena z lekarzem bo t jest lek ziolowy bez rezepty. Ja go bralam wiele miesiacy przy staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Czesc dziewczyny nie mialam internetu do teraz dziady grzebali w kabelkach i cos popsuli:)Witam serdecznie Biest i dziekuje za info o castagnusie jutro go kupie bo dzisiaj nie mieli.Saadee bienergoterapia jest bardzo skuteczna oczywiscie jesli sie w nia wierzy.Ja wierze nawet posiadam dyplom i uprawnienia w tym kierunku ale jak widac szewc bez butow chodzi.Specjalistow znam wielu ale nie moge namowic meza na tego typu wizyte.To co stosuje to autohipnoza ale nie jestem zbyt systematyczna a jek mam dola to tylko placze albo spie o ile uda mi sie zasnac.Akupresure stosuje z powodzeniem ale przy bolach np.glowy czy brzucha.Z jajnikami nie probowalam bo jak sie za bardzo uciska punkty refl. to mozna wywolac krwawienie.Ale dla kochanego Bezika to jest doskonale rozwiazanie na rwe kulszowa.Plus samodzielne cwiczenia w domu i po bolu.Pozdrawia Was wszystkie razem i kazda z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Bo ja sie wyswietlam na pomaranczowo a to podobno nieladnie i w zlym guscie i fujc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja już po robocie, czekam na ten paskudny @ , zastanawiam sie co to będzie dalej .. :( mój m w przyszłym tygodniu jak da rade to pojedzie odebrać wyniki biopsji jelita , bardzo sie boje że tam jeszcze dodadkowo będzie coś złego, dzwonił dziś do szpitala to pani tylko przeczytała colitis ulcerosa czyli to co wiemy ale powiedziała że jeszcze jest coś innego po łacinie ale nie może przeczytać ,musi m osobiście pojechać po wynik , chyba zajoba dostane do przyszłego tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Bezik ja to normalnie bym Cie przytulila chociaz wole facetow:)tak zazwyczaj:)Nie wiem co powiedziec to najlepiej Cie rozbawie.Zjadlam dzisiaj 6 paczkow tak na poczatek ale godzina jeszcze mloda i mam dodatkowe 4 schowane w szafie w przedpokoju:)I winko tez mam po nim podobno endometrium dobrze rosnie:)A po paczkach jak myslisz co mi urosnie?Usmiechniesz sie troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) uśmialam sie szczególnie z tych pączków szafie , ja kiedyś jak byłam młodsza to tak po szafkach słodycze chowałam przed bratem bo mi wszystko wyjadał, tylko nie zapomnij o tych pączkach bo może coś sie z nimi zrobić , ja tak kiedyś zbunkrowałam jajko na twardo obrane, schowałam coś mi sie pokiełbasilo a najgorsze że sobie o nim przypomniałam jak w kuchni zaczęło podawać jakimś niesmacznym zapaszkiem , normalnie śmierdziało starym bękiem zamkniętym w szafie , cała familia szukała śmierdziela które jak sie okazało schowałam do szufladki z jakimiś gumkami sznurkami , nie wiem co mi sie popierzyło ale mam tak czasem a dzisiaj se wsadzilam rybe do zimnego piekarnika potem wyciągłam i stwierdziłam że piekarnik sie spsuł a ja nie włączyłam go wogóle , przed chwilą mój tata dzwonił boi sie bardzo o mojego chłopa ja też ale co zrobić , kurcze nie dośc że nie wychodzi nam z dzidzią to teraz jeszcze m się pogorszyło , szczerze powiem nie mam już sił , nie wiem co myśleć , tulaski by sie przydały ❤️ wszyscy myślą że jestem silną babką a tak na prawde to tylko pozory , dziewuszki co robić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Beziczek dasz rade.Nie masz wyboru.Musisz,chcesz i potrafisz.Kazdy jest dla nas po cos a Ty jestes dla swojego meza najlepszym co go w zyciu spotkalo.NIGDY NIE MIEJ CO DO TEGO WATPLIWOSCI.Wiem,ze sie nie znamy i ze to sa tylko slowa ale jestem z Wami calym sercem i juz.A bejbisek nawet jak przyjdzie za rok,dwa,piec czy nawet dziesiec to nieistotne.Wazne tez zeby mial zdrowych,szczesliwych kochajacych sie rodzicow.Bo tylko to sie liczy.A jak juz poczujesz,ze masz dosyc to zrob cos tylko i wylacznie dla siebie.NIewazne co, cos malego i dobrego.bo na to zaslugujesz i jestes tego warta.A teraz uszka do gory,lezki otrzyj i zjedz tego paczka,ktorego zkitralas jak to jajko na czarna godzine.Cmoki.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spapunialam już :) nawet niewiesz ile twoje słowa dla mnie znaczą ❤️ czasem lepiej z kimś pogadać komuś sie zwierzyć kogo sie tak naprawde nie zna , tego co wcześniej napisałam w życiu bym nie powiedziała znajomym rodzinie , jest mi lżej dzięki wam i mam nadzieje że będe mogła wam pomóc , pogadać .... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nadaje z opóźnieniem ;) BEZIK Co zrobić? A NIE PODDAWAĆ SIĘ! Rozumiesz?! Z tego co piszesz masz ze swoim M. teraz ciężkie chwile, ale pamietaj wierz, uwierz że będzie dobrze. Wiesz jak to sie robi? pozytywne myślenie, masz mysleć pozytwnie, a będzie dobrze! :) Każdy w swoim otoczeniu boryka się z jakimś problemem, chorobą...Ale trzeba żyć, tak jak piszesz, cieszyć się tym co nam ono daje, jakie jakie ono jest i przynajmniej próbować zmierzyc się z tym i wierzyć, że kiedyś przyjdzie ta radość i problemy jeśli nie całkowicie znikną to bynajmniej będziemy potrafili z tym żyć i radzić sobie na tyle na ile można, bo każdy z nas mimo, iż stara się walczyć z tym ma chwile słabości, zwątpienia czy bezradności.... Będzie dobrze! Musi :) Sylvia aaa o to chodzi?! e tam! czy Ty pomarańczowa czy czarna, nie ma to znaczenia, a ma znaczenie jaką tak naprawdę osoba jesteś a wydajesz się być ciepła osóbką :) Ja zjadłam na szczeście tylko jednego pączka (ok 300kal.) i z 15 fawodków (prawie 89kal.) maaasakra! ;) Ale co mi tam! Takie "pączusiowe" szaleństwo zdarza się (na szczęscie) raz w roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
A teraz drineczek,paciorek,samogwalcik i lulu?O nie moja Pani teraz to dopiero zaczynamy zabawe.Ja pije raz w roku i to jest wlasnie dzisiaj:)Wasze zdrowko pije i ryba zagryzam.Wedzona w dodatku:)To najlepsze antidotum na zatrucie paczkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYlVIA Napisałaś: "Akupresure stosuje z powodzeniem ale przy bolach np.glowy" Chciałabym się Sylviu dowiedzieć coś więcej o tym. Z jakiego terenu znasz dobrych specjalistów, poszukuje dobrego neurologa, jak zwał tak zwał - kogoś kto potrafi zdiagnozować częste ataki silnych bólów głowy i który fachowo by coś zaradził. Jesteś w stanie mi coś doradzic? Jak widzicie, każdy ma jakiś bagaż problemów.. który musi dziwgać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe aparatka! świetne masz poczucie humoru! :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylviak zdróweczko :) też bym drinka sie napiła może jutro coś chlipne na rozluźnienie ... sadee a robiłas jakieś badania odnośnie bóli głowy ? ja robiła tk było ok , potem neurolog mówił że to pewno od kręgosłupa, a dyńka mnie bolała pare miesięcy dzień w dzień noc w noc do tego było mi strasznie niedobrze , miałam okropne wizje, lekarka dala mi lek peritol brałam 3 miesiące ból głowy zniknął jak ukończyłam kuracje, i nawet przytyłam chyba z 5 kg co dla mnie na wage złota bo jestem dość chuda :( ale peritolu nie wolno stosować jak sie dzidzie planuje nie wiem czemu , w każdym razie musiałam odczekać pare miesięcy by móc zacząć sie starać , przynajmnie problem bólów głowy mam z głowy ale bolało okrótnie, przez to chodziłam wściekła , teraz tak kojarze że jak jeździłam autobusem czy jechałam autkiem i dym papierosowy - te rzeczy potęgowaly silny ból do tego stopnia że jak przyjeźdżałam z pracy to zamykałam sie w ciemnym pokoju żeby powegetować z godzine przy tym nie mogłam zamykać oczu bo ból sie nasilal , oj babeczki jaka ja jestem dupa wołowa tak bym chciała mieć w sobie więcej silnej woli i optymizmu , sprawić by mąż czuł we mnie duże wsparcie , żeby sie nie bał , on jest taki biedny a ja bezradna bo nie moge mu pomóc przydał by mi sie taki jakiś kop albo kubeł zimnej wody żeby stanąć na nogi ...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Cudotworcow jest sporo w Lodzi i we Wroclawiu.Ja moge doradzic w bolach migrenowych bo sama po wielu latach je zwalczylam.Ale takie silne i czeste bole glowy moga byc zwiazane ze skokami cisniena zarowno tej osoby jak i atmosferycznego.aA w naszym klimacie jest to nagminne.Musze wiedziec cos wiecej o objawach i trybie zycia delikwenta/ntki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robić barszczyk czerwony na jutro i lulu, dobranoc babeczki i dzięki za wsparcie dzięki wam tak mi jakoś inaczej mam nadzieje że wszystko się ułoży i wam życze spełnienia wszystkich marzeń ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Nie wiem czy ten barszczyk Bezika to taki prawdziwy z burakow czy tez z torebki?Niewazne Dziewczyny cos czuje,ze rano to bede go potrzebowac jak powietrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) barszczyk robie taki chudziutki dla mojego króliczka : szyjka z kaczki, dużo buraczków, marchew seler , listek laurowy ,ziele angielskie , ząbek czosnku,dziś dalej postawiłam na gaz i jak sie ugotuje do końca to przecedze żeby był czysty i doprawie solą i tyci pieprzu i będzie miał do picia , a ten z torebki to ja czasem pije lubie ten smak gorącego kubka :) jak sie dziś czujecie ? pozdrawiam i życze miłego dzionka będe wieczorkiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Witam was dziewczyny , jestem tu nowa opisze wam moją historie .W 2007 roku ogromna torbiel 12 cm na lewym jajniku wycieli mi cały jajnik i jajowód , zostałam zostawiona bez leczenia , kilka lat przerwy 2011 rok zapalenie przydatków i to na maxa poważne wylądowałam w szpitalu na 2 tygodnie z atakiem i już widoczna zmiana była na jajniku prawym endo wróciło czekali że może się wchłonie a torbiel urosła do 6 cm w ciągu 2 tygodni i znów stól operacyjny byłam załamana! co z moim jednym jajnikiem do tego nie mogli mi zrobić laparo bo moja otrzewna to jeden wielki zrost prawdopodobnie po zapaleniu ,pierwsza operacja również laparotomia .I tak po tej operacji właśnie trafiłam do doktora W w Gamecie zostały wykonane badania między innymi amh no i tu szok 0,2 czyli brak nadziejii decyzja o ivf ale i tu brak nadziejii na dobrą stymulację i tak też się stało 3 komórki z czego 2 zdegenerowane i jedna klasy B co prawda zapłodniła się doszło do transferu ale nic z tego nie wynikło ból cierpienie płacz!! Potem decyzja na BIOSTERON 2x dziennie po tabletce przez trzy miesiące i właśnie czekając już na okres po tych trzech opakowaniach biosteronu okres nie przychodził było kilka dni po spodziewanej miesiączce a to u mnie jak w zegarku bo coś mi było dziwnie piersi bolały itp zrobiłam test nie wytrzymałam o 5 rano i pierwszy poszedł do kosza bo wydawało mi się że nic tu nie ma , ale nie dało mi to spokoju wiec na 2 dzień znów zrobiłam i już było widać drugą kreskę jaka byłam szczęśliwa pobudziłam męża mamę i zaraz z rana poleciałam na Beta hcg i wyszło mi ponad 200 dokładnie już nie pamiętam , no ale cóż około 6 tygodnia zaczęłam plamić na 2 dzień pojechałam do Gamety no i tu znów szok podejrzenie ciąży pozamacicznej i 2 godz później wylądowałam na stole po operacji lekarz powiedział że oni ciąży nie stwierdzili w jajowodzie a że to pogrubienie to zrosty i tak zostałam głupia nic mi nie ruszyli otworzyli obejrzeli i zamknęli a było to w lipcu 2012 i lekarz stwierdził że jajniczek sobie ładnie pracuje, tak wiec poddałam się chyba nie pozostaje mi nic innego jak pogodzić się z tym że nigdy matką nie będę bo na ivf kasy już nie mam. 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki! :) BraszczyK czerwony? mmmniam uwielbiam, to kiedy możemy Beziczku wpadać do Ciebie na degustacje z Sylvią? Pierożki do barszczyku naturalnie wezmiemy ze sobą ;) Sluchajcie z tym bólem głowy to jest tak... Ból i czasem ataki bólu głowy ma mój mąż (pojawiają się już w zasadzie od dziecka) Ma za sobą mase przeróżnych badań m.in. rezonans magnetyczny, TK, wzystko dzięki Bogo w porządku, a ból czasami jest niesamowity. Lekarka u której się leczy zdiagnozowała mu coś co nazywa się "ZWĘŻENIE NACZYNEK KRWIONOŚNYCH" W zasadzie mąż już odpuścił i nie chodzi nigdzie tylko przepisuje sobie jakieś silne leki przeciwbólowe (które mu poleciła) by zażyć przy tym najwiekszym bólu, pomaga doraźnie po czym ból znów się pojawia. Mąż oduścił i nie szuka już odpowiedniego leku, ale czy da się odpowiednio dobrać by pozbyć się tej dolegliwości? Ja nie moge patrzeć jak on się męczy z tym bólem! :( Ja rozumiem, dzień dwa, czy co dwa tyg. miesiac, ale nie w dzień wdzień ból. A co jakiś czas (wiosną i jesienią) ból jest non stop niesamowity dzień w dzień, a przecież pracować trzeba, nie można się położyć i leżeć aż przejdzie, bo za długo się utrzymuje, czasem ponad 2 tyg. Generalnie mąż mam nieustanny ból głowy z atakami bólu co jakiś czas. Co rozbić? Poradzcie coś, jestem skłonna go gdzieś wyciągnąć, chodzby trzeba było pokonać mase km oby tylko pomogło :( ...akumpersure też już miał i nie pomgła, to było jakieś ponad 15 lat temu, może nieudolnie ktoś zrobił, a może rzeczywiście nie pomoże na te bóle. Pojawiła się też myśl, że to może migrena, miał mocne leki przeciwmigrenowe przepisane aleeee nie pomagały, wiec skoro nie pomogły to można by wykluczyć migrenę. Jak mu pomóc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×