Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

hej słoneczka :) ach ta wiosenka... ten zapach świeżości unoszący sie w powietrzu , wszystko kwitnie,bzy a potem kwitną jabłonki uwielbiam zapach tych kwiatków :) święta wielkanocne moje ulubione święta jakby nie marudzenie o dzieciach to by było super :) kobietki powiedzcie mi jaki macie stosunek do solarium ? czy ono naprawde jest tak szkodliwe i czy może jakoś negatywnie wpływać na poczęcie dzidziusia? idzie wiosna , spojrzałam w lusterko i jestem blada a raczej szara, mam plamy takie wysuszone miejsca na policzkach , przydało by sie coś ze sobą zrobić, zaczne od pillingów wygładzających no i potem chciałam iść do solarium , ja to sie z m kłuce zawsze o to samo bo on wierzy że będziemy mieć dzidzie a ja sobie nie moge wyobrazić czasem że sie uda mam chwile zwątpienia co ja poradze ... jeszcze ta gira mnie dobija dziś w nocy myślałam że świra dostane boli to cholerstwo niesamowicie już tyle lat , zastanawiam sie czy tam nie ma nic strasznego :( wow ale sie rozpisałam miłej niedzielki życze 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Witajcie dziewczynki moje kochane.Plakalam do rana i dzisiaj wygladam jak potworek:(Oczka to mam normalnie jak wysikane dziurki w sniegu:(Ale juz jest ok.Wczoraj sie rozmazalam i wyladowalam na moim M ktory jest tak dobrym,cieplutkim i cierpliwym czlowiekiem,ze jest mi wstyd jak cholera.A poszlo o to,ze jestem stara,gruba i brzydka i nikt mnie nie kocha.Ja sie darlam a on biedny nic nie mowil ani sie nie bronil i to mnie jeszcze bardziej wkurzylo.Wszysko przez ten bal na ktory wcale nie chcialam isc a wiedzialam o nim od miesiaca.A nagle wczoraj mi sie zachcialo i wszystko zwalilam na niego,Jestem wstretna egoistka i tak mi odwala moze przez te hormony tez ale w takim starczym wieku to moze z glowa sie cos robi:(Sama juz nie wiem.Jestescie dla mnie ogromnym wsparciem chociaz znamy sie zaledwie od kilku dni:)Dziekuje:)Caluje Wasze pyszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
saadee w gruncie rzeczy to ja zaciązyłam przy amh 0.2 i to naturalnie , ale niestety poroniłam progesteron miałam bardzo niski i do tego przestałam czuć objawy ciążowe które mi towarzyszyły , a przecież do zapłodnienia jest potrzebna dobra komórka bo w rezultacie tylko wtedy może dojśc w ogóle do zapłodnienia czyli jakieś tak ale zawsze pocieszenie ;) kochana a co do operacji wiem dokładnie co to znaczy w końcu byłam już cięta 3 razy :( ale teraz będzie kochana coraz lepiej:) bezikmmalinowy ja powiem Tobie kochana tak mój stosunek do solarki jest negatywny bo szkodzi bardzo skórze szybsze zmarszczki itp, kiedyś rozmawiałam z kosmetyczką na ten temat bardzo renomowaną i wręcz mnie uprzedzała do takiego typu zabiegów , ale każdy robi co uważa, a solarka tak samo jak promienie słoneczne szkodzą ciąży z tym że solarka jeszcze bardziej ponieważ naparzają w ciebie bezpośrednio promienie uv ... ;/;/;/ kochane wiosna hehehehe u mnie za oknem śnieg i zimno a nie daj Boże jeszcze w marcu może przysypać śniegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Beziczku pewnie,ze sobie idz do solarium chociaz na kilka minut to sobie poziom endorfin podniesiesz.Czy mamy juz tak zupelnie ze wszystkiego zrezygnowac?Tak naprawde jak sie czlowiek zastanowi to wszystko jest tak niezdrowe,ze az strach.Woda,jedzenie,uzywki.Jest mi bardzo ciezko pozbyc sie moich nalogow bo mam slaba silna wole.Zmarnowalam karnet do solarium amialam na nim 80 minut przez stymulacje.Teraz jestem zla bo karnety na drzewach nie rosna:)A co do bolacej nogi to wiesz Terri ma bolaca osemke to ja idzie wyrwac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Beziczki no ale oczywiście jeżeli masz ochotę to idź sobie na solarium jeżeli ma tobie to pomóc , nie chce być odebrał moją wypowiedz jako dziwaczki , tyle że ze mnie taka Matka Polka co dla każdego chciała by jak najlepiej :) ale kochana jedno pocieszenie jak boli to znaczy że żyjesz ;) chodz wiem co to rwa kulszowa :(:(:( sylviaak hahahhaah no ładnie dość radykalne rozwiązanie :P:P no ale żarty muszą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Dziewczyniki rzucam temat ziola ojca Sroki.Chcialabym znac Wasze zdanie na ten temat bo ja to juz sie chwytam wszystkiego co moze nam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sobie tak ponarzekać, co?! ale czasem trzeba hehehe A kiedy my się zbierzemy w garść kobitki ha?! BEZIK Solarka? W sumie byłam kilka razy, poprawia koloryt skóry, ale ja raczej nie jestem za. Czasem jak się już wkurze ze cera nie tak (szczegolnie w zimie i zaraz po niej) to się wysmaruję caluuuteńka balsamem który dodaje lekką poświatę opalenizny i jest git! ;) Oczywiście obowiązkowo raz w tyg. peeling z drobnych ziarenek pestek winogrona i maseczka nawilżająca (mam cere suchą) to pomaga w zimie nabrać cerze lepszego wyglądu. Mnie to się ale marzy week w SPA. Wygrzać się szczegolnie w aromatycznych saunach, pomoczyć w jacuzi ;) i wsłuchać się w muzyczke Chillout gorąco polecam ten rodzaj muzyczki na odpreżenie: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KuVcuTYWPHE#! Szkoda tylko, że taki weekendowy wypadzik to pond tysiak! SYLVIA A wiesz ze o tym tez myślałam, tym bardziej, ze teraz jestem w zawieszeniu po tej opracji i chciałabym zadziałać coś sama. Czymś się "zasilić" ;) Ale zobacz na co kiedyś wpadłam przypadkiem (dot. ziół i leków) chyba trzeba rozsądnie do tego podejść. http://www.skarbmamy.pl/leki.php TERRI A daj spokój, Ty to jesteś dzielna babeczka! Tyle operacji i idziesz dalej! Niełam się mała, masz duzo siły w sobie, a chwile przygnębienia/zwątpienia/bezradności czasem każdego dopada(szczegolnie kobitki starające się i napotykające na swojej drodze problem) Mój progesteron jest przy gónej granicy, też pewnie zle :( Muszę ponowić badania za jakiś czas, bo mam ich szereg ale wiadomo hormny z miesiąca na miesiąc sie zmieniają, moje są raczej nieaktualne... Samcznego obiadku, wewnętrznego spokoju i wielu radości życzę z tych chwil co daje nam życie, umiejmy się z nich cieszyć i doceniać je! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piłam przez 3 miesiące zioła ojca sroki takie w niebieskim pudełeczku , wydłużyły mi cykl bo miałam 24 a teraz 25 26 dni, brałam ziółka na obniżenie prl i na wydłużenie fazy lutealnej jakoś tak ale powiem wam że jak sie zna skład to najlepiej zrobić sobie samemu taką mieszanke ziółka w sklepie zielarskim kupic i w domciu wymieszać , jak wytpiłam te na prl to postanowiłam kupić te na owulacje , przyszły powąchałam i wyrzuciłam śmierdziała starą trawą ,ech głupia ja , jak kiedyś wróce do ziółek to sama se bede mieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Tylko jak za chwile zaczne stymulacje to chyba nie powinnam ani wiesiolka ani castangusa,ze o ziolach nie wspomne.Bo cos moge przedobrzyc no nie?Ziolka moge pic i tak pije na obnizenie cisnienia bo mam podw.SZKODA,ZE BIEST SIE NIE ODEZWALA BO ONA JUZ PROBOWALA TO COS WIE.Mam dzisiaj niekontrolowane napady glodu.Przeprosilam M bylo buzi buzi i jajecznica na zgode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
ja zakupiłam zioła do mieszanki takiej w sklepie zielarskim Zioła Ojca Klimuszki Mieszanka antyzrostowa, likwidująca stany zapalne w jajowodach i jajnikach, pobudzająca pracę jajników, stabilizująca układ rozrodczy. Mieszanka 2 Skład - wszystko po 50 gr: szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka ale nie wypiłam tylko kilka razy fakt ble ohyda ale czego się nie robi ale wystraszyłam się bo biorę leki psychotropowe na sen i coś spać nie mogłam ;/ a na poprawę śluzu łykałam wiesiołek i piłam len mielony SAADEE ja tak samo jak ty na wiosnę jakis kremik lub balsam i jestem muśnięta słońcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie te kremiki i balsamy macie i pudry ? ja mam dziub bardzo suchy tylko kremy ziaji oliwkowe mi pomagają chciałabym wlaśnie przypudrowac sie delikatnie pudrem ale potem efekt jest taki że mi widac bardziej te plamy wysuszone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
BEZIKU przede wszystkim nie możesz używać żadnych podkładów matujących tylko jak już nawilżające , ja nie mam z tym problemu mam cerę mieszaną strefa T przetłuszcza się a podkład jak jest super dobrany nie będzie żadnych plam :) ja obecnie używam REVLON COLORSTAY ale matującego ale są też dla cery suchej a na wiosnę zakupiłam sobie Revlon PhotoReady jest taki lżejszy i ma takie fajne drobinki mieniące sie w świetle i spf 20 co jest ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
SYLVIAAK ty kochana z ziółkami nie kombinuj bo możesz sobie zaszkodzić w brew pozorą ziółka również mogą narobić szkód!!! tymbardziej że jestem przed stymulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np peeling + maseczke z DERMIKIiiiiiii ;) Ale czy mozna pić te zioła pić bez konsultacji z lekarzem? A jak sobie podwyższe niektóre hormony, które i tak juz sa za wysokie? Chciałabym pić by nie być w takim zawieszeniu, ale sama nie wiem, troszku sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
a ja jestem wieczną poszukiwaczką kremów co róż inny lubie zróżnicowanie hihihih i poszukiwania, a mój balsamik ulubiony to NIVEA ten granatowy uwielbiam go !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
SAADEE NO właśnie ja się częściowo wystraszyłąm bo będąc 2 miechy po OPeracji zaczęłam pić potem pokazał mi się 4 cm a wcześniej nigdy nie robiły mi się te czynnościowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
SAADEE powiedz mi z jakiego powodu byłaś operowana , bo ja mam sklerozę hahaha te wszystkie narkozy mi już padają na mózg :D SYLVIAK nie przejmuj się ja też tak czasmi mam i czepiam się mojego M o byle co on też jest kochany spokojny a ja beczę i nie wiem o co i też wtedy do niego że on mnie nie kocha i że się mu nie podobam itp i potem cholernie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
KOCHANE DLA POKRZEPIENIA !!!!!!!!!!!!!!!CZYTAJCIE http://www.dominik.salezjanie.pl/kult/?k=6 może któraś z was chciała by pasek św Dominika do piszcie o zakonu Sióstr Dominikanek one przyślą wystarczy podać adres ja owy pasek posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Super,ze mozemy o wszystkim pogadac nie tylko o dc,@,sluzie itd.Na innych watkach to czasami az kipi od takiej niezyczliwosci,ze szok.A Beziku przy takiej suchej skorce mojej kumpeli tez tylko ziaja oliwkowa pomagala ale sprobowala Avene do skory bardzo suchej,Nutritic LaRochePosay i tez byly dobre.I jeszcze takie ktore zawieraja rokitnik i aloes bo nie sciagaja ryjka.Saadee dzieki za namiar na te fajne stronki:)Masz racje poczekam z tymi ziolkami zobaczymy ila mi urosnie po clo.A z kremow to ja lubie tak jak Terri codziennie inny dlatego uwielbiam probki i miniprodukty:DAle od tych zmartwien to sie tak posypalam w ciagu roku,ze teraz to juz tylko botoksik>)A mam fajny aparat do masazu twarz to lezy juz pol roku nierozpakowany bo jestem smierdzacym leniem.To tak jak moje kije do nordica.Phi robie sama na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kupujecie kosmetyki a avonu albo oriflame ? zastanawiam sie nad nimi a szczególnie nad wodami toaletowymi , czytałam o Swiętym Dominiku zastanawiam sie nad tym paskiem ale czy to coś da ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Nie prepadam za wodami z Avonu ale z Oriflame mialam kiedys to fajne byly.Teraz Mikolaj mi przyniosl Benettona i sa fajne ale na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Dziewczyny a macie moze przepis na szlatke z selerem takim ze sloiczka?Bo mam ten seler i ne wiem jak go zagospodarowac a slyszalam,ze dobra.Jak ja mam schudnac jak zrobilam taki dobry smalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Sorki mialo byc salatke ale tak to jest jak sie pisze na lezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj troszku smalczylku :) ja uwielbiam i do tego ogórek kiszony i kotlecik mielony i szamanko :) nie znam sałatek z selera a mam słoiczek tego konserwowego w wiłórkach leży i czeka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad temperaturą w ciąży , ciekawe czy są kobietki którym sie nie podnosi tempka podczas ciąży , mierzyłyście kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Za leniwa jestem na mierzenie ale juz nie pamietam kiedy mialam prawdziwa owulacje bez wspomagania chyba w czerwcu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
SYLVIAK Ja roobiłam kiedyś taka sałatkę z tym selerem dawałam tam jajka gotowane szynka gotowana pokrojona w kostkę kukurydza z puszki ananas z puszki oczywiście ten seler trożkę tego soku z ananasa się dodaje do tej sałątki i majonez ;) jA mam jedną wode toaletową avonu tylko, a tak używam FM BEZIKU Z tą temperaturą to różnie , co kobieta inny przypadek :) ja nie mierze bo tak czy siak miała bym problem by odczytać tę prawidłową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Dzieki Terri jutro zrobie bo nie mam ananaskow.Wszystkie Was nakarmie smalczykiem z przyjemnoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Kochane a ja się już tak stresuję , jestem już spakowana na jutro wyjeżdżam około 6.30 rano :( do Gdańska , proszę trzymajcie kciuki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×