Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość terri9
Kochane a ja się już tak stresuję , jestem już spakowana na jutrzejszy wyjazd Gdańska do szpitala :( boję się na maxa trzymajcie kciuki :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Bedzie dobrze zobaczysz Misiaku:)Nawet jak jutro bedziesz wymeczona to skrobnij cos malenkiego jak sie czujesz to Cie poprzytulamy.Trzeba pozbyc sie tych baboli.Kto jak kto ale Ty nie bedziesz pekac.Lepiej dzisia zjedz cos porzadnego i kalorycznego bo jutro to moze byc na glodzie.Jejku ja znow o tym jedzeniu gadam.Wybacz prosze starszej pani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wszamałam 2 potężne gołąbki kisiel i kawał kiełbachy, przed @ mam apetyt że szok , jakbym tyle żarła co tera to bym trochu przytyła a tak to wyglądam jak kij od szczoty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Dziewczyny ja wrócę najprędzej w środę bo będę na oddziale chirurgi szczękowej :( właśnie że ja dziś nie miałam już takiego apetytu :( a juterko już skromnie bo zabieg mam 12 i będę miała narkozę a potem to będę się męczyć cały tydzień najgorsze pierwsze dni boli i puchnie :(i nie idzie buźki otwierać i nić nie można zabardzo jeśc dlatego zaopatrzyłam się w słomki i jogurty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko pomyśl że niedługo będziesz miała to za sobą wszystko sie ładnie zagoi ❤️ dziubasku uszka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
dziękuję za pocieszenia buziaki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
SYLVIAAK ale żeś powiedziała starszej pani heheh przeciez jestes młodą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Bezik Ty maly lakomczuszku ja tez chce golabka.U Ciebie to zawsze jest cos dobrego:)Terri spij a jak wydobrzejesz czekamy na info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie dziewczynki! terri9 Jaki zabieg? Kiedy? Co? Jak? ajć te trzonowce! :( Bedzie dobrze! Zobacz ile kciukasów będzie zaciśnętych za Ciebie! :) Myslami będziemy z Tobą, pomyśl o nas przed i po przebudzeniu i wtedy, jak będzie Cię zle - oczywiście sie odezwij jak będziesz juz mogła. Bedzie dobrze! Wiesz, że w Ciebie wierze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
SAADEE zabieg we wtorek , będę dzielna muszę, jak wrócę to się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie się odezwij i wracaj do nas szybciutko :) 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Witam,witam wrocilam po ciezkim dniu do domku i padam na ryjek.Mialam cala mase urzedowych spraw do zalatwienia i troche mi sie niedobrze zrobilo bo nie lubie:(Ale juz jutro biore wolne zeby chalupe odgruzowac.Jak sie miewacie dziewczynki?Ciekawe jak Terri biedactwo malutkie nawet nie ma jak do niej napisac zeby pocieszyc albo rozsmieszyc.Skrobnijcie cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś lipa , chłopina gorzej sie czuje a jutro ma dryndnąć dlo lekarki żeby mu powiedziała wyniki przez telefon , powiedziała że sie dowie, mam nadzieje że nie zapomni, mój bidulek nic jeść nie może :( będe wieczorkiem babeczki ,Terri pewno już ma po ząbku , mam nadzieje że wszystko oki , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic ciekawego czekam na @ i sie zastanawiam kiedy nadejdzie czas że nie przyjdzie ta paskuda :( a co u ciebie ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam na @ i zaczynam clo.Troche sie cykam bo ostatnio wymiotowalam po nim,wole zastrzyki.I jestem ciagle glodna ale to u mnie normalne:)Jak tam Twoja nozka Beziczku,co tam dobrego upichcilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nóżka chyba zawsze już będzie bolała :( na obiadek upiekłam łososia w folii tylko troszke popruszyłam solą , m troszke zjadł lepiej sie poczuł jak odstawił jogurty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W brzuszek ale taka cieniutka igielka,ze nic nie czuc tylko troszke szczypie.Ciekawe co u dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mogły by cosik napisać :) zajrzeć choć na momencik 🌼 tak sie zastanawiam bo okres mam dostać jutro to będzie 26 dc , mam 24 , 25 , 26 nigdy dłużej , może te moje cykle są za krótkie .... :( i krwawienie ze 2 dni potem plamienie , jak jest u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie to w caly swiat,mialam cykle 19,25,33,a rok temu 80 dni nie mialam@ i myslalam,ze to menopauza:(Ale zapomnialam,ze odstawilam antydepresanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×