Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość terri9
powiedz mi kochana czy orientujesz się jakie masz wyniki fsh??i dlaczego masz taką niska rezerwę? i czy prócz tego inne kobiece choroby? bo ja mam jeszcze do tego te cholerną endometriozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Ostatnie fsh mialam robione w kwietniu 4,58 ale lekarz powiedzial,ze moje jajniki wygladaja starzej niz ja sama:)Prlaktyne mialam 332 a estradiol 160 w 3dc.A po stymulacji gonalem 400 dziennie w dniu punkcji mialam estr 140.To chyba bylo za malo i tylko sie nacierpialam,stracilam czas i pieniadze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Uczciwie musze przyznac,ze z malymi wyjatkami to raczej nie prowadzilam zbyt zdrowego trybu zycia.I duzo palilam od mlodych lat.I zre jak zwykla swinia.To teraz mam za swoje.Ale i tak nie wierze w to cale glupie amh.Chce moja komoreczke i to juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Właściwie twoje fsh nie jest wysokie ja np mam fsh raz 9 a raz 10 ale zastanawia nie twój estradiol no powiem że mały jak na takie dawki leków , kurcze mi dali tylko podstawowy pakiet a mój estradiol l był 1466 pg/ml heheheh coś za szybko rosły te moje komóreczki oczywiście byłam wyciszana wcześniej .prolaktynę to masz za dużą prawda?bierzesz coś na nią ?A co jest winą że twoje jajniki wyglądają o wiele starzej? przyjmowałaś może wcześniej antykoncepcje hormonalną jakiś dłuższy czas? Ja kurcze nigdy nie paliłam ale szczerze mój jajniczek ładnie się zregenerował po operacji był malutki a teraz ma wygląd normalnego janika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Wlasnie wrocilam z pracy i sie odmeldowuje:)A co tu taka cisza?Gdzie sie podziewacie?Terri9 nie wiem skad takie amh.Prolaktyna wysoka moze byc przy depresji ale nic na nia nie bralam.Antykoncepcji hormonalnej nie stosuje od 9 lat.A stosowalam przez cale zycie jakies 3,5 roku czyli niezbyt dlugo jak na moje prawie 40-letnie istnienie w kosmosie:)Dziewczyny ja wiem,ze jest karnawal ale skrobnijcie cos malutkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
heja no właśnie nie wiem co tu taka cisza :(:(:( aż smutno!!!!! Ja dziś mam kiepski dzień popłakałam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
O a co to za poplakiwanie?Co sie stalo?Tez mi smutno u mnie w pracy jest dzisiaj bal karnawalowy a ja sie wymiksowalam i nie poszlam.Phi robie na to wszystko.Jeszcze mam taki balagan w domu a nic mi sie nie chce robic ani prac ani nic.Od poczatku roku to ja nic pozytecznego nie zrobilam.Mialo byc tak pieknie a wyszlo jak zwykle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
W sumie to ja tez tak sobie troszke poplacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja już w domciu , byłam w brico marche ogrodniczym i kupiłam 5 maleńkich doniczek w których jest po 4 cebulki szafirków takich z zielonymi łodyżkami i 1 doniczka chyba z narcyzami , zastanawiam sie kiedy to dać do dużej doniczki i ziemi, babka w sklepie mi powiedziała że nie wiadomo czy te cebulki w tym roku będą miały kwiatki , kurcze tak bym chciała uwielbiam szafirki i ich zapach , narcyzy chiacynty tulipany , ja chce wiosne ! :p ależ mam humorek przed @ raz płacze raz sie śmieje innym razem mam od cholery energi ale w większości stękam zamiast sie wziąć ostro za swoje życie ....... pozdrawiam wszystkie babeczki ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
kobitki w końcu się pojawiłyście tęskno już było tu za wami !!!! :) Ja czasem wpadam w rozpacz bo każdy kolejny lekarz pyta sie dlaczego usunęli mi cały jajnik jednak u 23-letniej kobiety starają się jednak uratować chodź cząstkę a pierwsza operacja okaleczyła mnie na całe życie a raczej lekarz mnie okaleczył wiecie co koleżanki a o tym że nie mam jajowodu dowiedziałam się dopiero w lipcu 2012 roku bo w 2007 roku lekarz zapewniał mnie że jajowód udało się uratować kłamał w żywe oczy a w wypisie nie ma w ogóle o tym słowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Kurcze tak ciezko teraz o dobrego lekarza tlu jest oszolomow i oszustow i taka znieczulica panuje:(Normalnie tak sie ponuro zrobilo:(Dobrze ,ze Bezik ma kwiatki na pocieszenie i czeka na wiosne.Ja juz nie wiem czy lubie wiosne chyba wole zime bo nie musze nigdzie chodzic ani sie pokazywac.I nadwage mozna zamaskowac a latem nadchodzi chwila brzydkiej prawdy:(Ale uwazam,ze lepiej miec jeden jajnik sprawny,ktory da Ci szanse na macierzynstwo niz dwa do niczego.Gdzie jest Saadee?Ona ma tyle wiary i pozytywnej energii,ze niech sie za nas wezmie i nami potrzasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
sylviaak masz racje ktoś musi nami potrząsnąć , a mnie szlak trafia wiosną i latem bo wszędzie widzę kobiety w ciąży i wózki, ale coś mi się wydaje że pomału już sie na to uodparniam albo okłamuję samom siebie .... bezikmmalinowy muszę normalnie zobaczyć co to za kwiatki te szafirki taka śliczna i zacna nazwa :)uwielbiam kwiatki ale na razie choruję na storczyki hihihi a co do miesiączki mi też odwala przed nią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
beziku śliczne te kwiatki i ten kolor cudny hmmmmmm a ciotka pfffff niech idzie precz !!!!!!!brzydula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Normalnie odwala nam.Ja tez czekam na @ i od 2dc clo i za jakies 10 dni kolejna punkcja:(A taka moja znajoma dzisiaj mnie oswiecila,ze na in vitro tez w pierwszym podejsciu nie odpowiedziala na gonal tylko w drugim na Menopur ale i tak szlag wszystko trafil bo miala 3 ciaze i zasniad:(Jejku az strach sie bac,komorki jajowe to mi sie normalnie po nocach snia.I na dodatek zmarnowalam kilogram pieczarek.Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviaak a co żeś zrobiła z pieczarami ? :) ja raz brałam clo podwójną dawke i miałam 1 pęcherzyk a i tak nic z tego nie wyszło , tak sie zastanawiam czy od wiosny nie zacząć stosować jakiejś diety zdrowej typu dużo warzyw owocków rybek kiełki a unikać słodyczy ciężkich potraw mc donaldów no nie wiem trzeba by pomyśleć bo jak narazie to jedynym owocem jaki jadam jest pare kropli cytryny do herbaty :P jestem żałosna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
a mi jedyne co lekarz zaproponował to clo ewentualnie na 2 miechy ale czy to coś da? zobaczymy mi czasem tak odwala że mogła bym oszaleć z rozpaczy ale wiara daje mi nadzieję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviaak nie wiem co ci napisać żebyś sie nie bała , nie smuć sie , siedze przed kompem i wyobrażam sobie taki smutny bezbronny dziubek , najchętniej wlazła bym do kompa i was wszystkie mocno przytuliła ❤️ ale jedyne co moge zrobić to niewiem w sumie nic mi do tej pustej dyńki nie przychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to jest to że trzeba wierzyć a ja jestem nie dość że niedowiarkiem to szybko sie poddaje , mam słabą wole i jestem śmierdzącym tchurzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Ja mam koleżankę która również zmaga się ale z PCO i z prolaktynom za wysoką i traci mnóstwo kasy i właśnie gdzieś wyczytała czego powinna się wystrzegać co jeść i ku zdziwieniu lekarki a gdzieś tam do gdańska jeździ okazało się po latach leczeń że bardzo poprawiły się jej wyniki bez jakiś tam leków właśnie poprzez odpowiednią dietę oczywiście po wczesnej konsultacji ze swoja lekarką czy mogą tak spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
beziku nie da się ukryć ja także mam chwile zwątpienia to rzecz ludzka ! ale ja poruszę chodź by całe niebo przecież jest jeszcze ktoś kto jest ponad medycynę?!!prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
sylviaak a cos ty z tymi pieczarami zrobiłaś???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda 🌼 ja to se w nocy jak nie moge usnąć wyobrażam jakby to było super mieć dzidziusia opiekować sie nim tulić ... sie rozmarzyłam ... ide lulu babeczki dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
dobranoc beziku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaak
Tak sie pozarlam z moim M ,ze normalnie szok:(Bylo na Qrwa mac a co tak na bogato.A kilo pieczarek poszlo sie rypac bo naszatkowalam recznie kilogram jak nalezy i zamiast zagotowac zrobilam duszenie.I mialam duzy garnek a jak mi sie wysmazyly to zostala taka malutka miseczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
ojoj chyba hormonki buzują , ja tez tak czasem mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki w te niedzielne przedpołudnie! :) Ale się koleżanki rozpisały wow super! Wciąż czekamy na jakąś dziewczynę, która już "zaciążyła" przy słbym wyniku z AMH i zapoda nam pewne wskazówki ;) A ja wczoraj byłam zalatana, najpierw sprzątanie (po tej operacji idzie mi to znacznie wolniej i szybciej się niestety męczę) potem wpadli do nas znajomi, posiedzieliśmy troszku, a dziś błogie lenistwo ;) Widzę, że aura nam nie sprzyja, ja też jestem jakaś taka przybita i przygnębiona. Denerwuję się trochę tym, że jestem w zawieszeniu po tej mojej operacji, muszę czekać na to "zielone światełko" gdzie będę miała możliwość podjąć znów starania o dzidziusia. Powiedzcie same, na wiosnę jakoś tak inaczej, wszystko się budzi do życia. Jest wieksza radość, euforia jakoś tak cieplej się robi na serduszku. Szkoda, że ta zima tak długo trwa, w zasadzie taki czas smutku dopada nas juz od jesieni brrr... Ja tam chce już wiosnę! :) aaa Sylvia dziekuję za porady, skorzystam :) Miłej niedzieli Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×