Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość msaax

kupcie jutro gazete z filmem (lepiej rano bo zniknie szybko z kiosków)

Polecane posty

Gość msaax

Ten film jest wstrząsający. () Zobaczenie na własne oczy jak niszczy się miejsce katastrofy, tak żeby uniemożliwić znalezienie jakichkolwiek innych śladów to coś niezwykłego. To trzeba zobaczyć powiedział po pokazie Bronisław Wildstein. - Gdyby ten film został pokazany w ogólnodostępnej, powszechnie oglądanej telewizji () to większość Polaków by zmieniła swój pogląd na temat tragedii smoleńskiej mówi Michał Karnowski (Wsieci, wpolityce.pl). - Anita Gargas wywiązała się lepiej z obowiązku niż dotychczasowe władze państwowe zarówno jeśli chodzi o prokuraturę jak i państwo stwierdził Paweł Lisicki (Tygodnik Lisickiego). - Jak zobaczymy jak to miejsce w tej chwili wygląda, jak jest traktowane przez Rosjan, jak wszystkie ślady są niwelowane to robi wrażenie i daje dużo do myślenia powiedział Tadeusz Płużański historyk, publicysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy nie lepiej ukraść
Z GP? Ile kosztuje? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik00
w jakiej gazecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze czego ...
telewizji nie ogladam bo już mam dosyć smoleńska jeszcze ma gazete ogladać! precz ze smoleńskiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskani obywatele RP
CHCEMY WIECEJ SMOLENSKA w mediach !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze czego ...
wypad ze smoleńskiem! to prywatna tragedia ofiar i dajcie nam spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigoraaaaaaaaaaaa
myslłam że o Gazecie Wyborczej mowa... Gazeta Polska? nawet nie wiedziałam że taka istnieje... czy to nie pochodzi pod szmatławiec Fakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupie
nie kupię tego pisowskiego badziewia... nawet jakby tam były perły dodane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskani obywatele RP
TRZEBA WAŁKOWAĆ AŻ DO SKUTKU !!!!!!!!!!!! jakby ci tam matka zginela, to tez bys mowila ze masz dosc ?????? tepa pipo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigoraaaaaaaaaaaa
pisowska gazeta? buhahahaha to dziekuje za uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigoraaaaaaaaaaaa
19:18 [zgłoś do usunięcia]wigoraaaaaaaaaaaa mam IQ55 i nie rozumiem co pisza porzadne gazety " PRZYNAJMNIEJ NA TYLE IQ BY NIE PODSZYWAC SIE POD INNE OSOBY, DZIECINO. CZYTAM WYBORCZĄ, WYSTARCZY MI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigoraaaaaaaaaaaa
CZYTAM WYBORCZĄ I ŁYKAM CAŁĄ PAPKĘ KTÓRĄ MI żyd MICHNIK WPIERDALA DO PUSTEGO PLATFORMERSKIEGO ŁBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigoraaaaaaaaaaaa
CÓŻ ZA DZIECINADA, Z TYMI PODSZYWAMI, LECZ SIĘ KOLEŚ NIE JESTEM ZA ŻADNYM UGRUPOWANIEM, W DUPIE MAM I PIS I PO I WSZYSTKO POZOSTAŁE, POTRAFIE I CZYTAC I ANALIZOWAĆ, I WYCIAGAC WNIOSKI BEZ TWOJEJ PISOWSKIEJ PROPAGANDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3253253523
Ja kupię na 100%, nie jestem jakimś pisowcem, ani tym bardziej peowcem :) Jestem też złodziejem i jeszcze jutro ten film pojawi się w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigoraaaaaaaaaaaa
PRZY MYM ŁÓŻKU STOI OŁTARZYK ZE ZDJĘCIEM TUSKA, CO WIECZÓR PRZED SNEM ODMAWIAM MODLITWE, POLECAM WSZYSTKIM: l Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszechuwielbianego, Stworzyciela Stadionów i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który z Putina jest zrodzony przed wszystkimi długami. l Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVNu prawdziwego. Przez Lisa stworzone, mówione. Współistotne Tuskowi, a przez Niego wszystko się stało. l On to dla nas lemingów i dla naszego ogłupienia zstąpił z Kremla. I za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się komuchem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli został poklepany i pochwalony. l I ponownie wybrany dnia trzeciego, jak oznajmia OBOP. I wstąpił do Rządu; siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale na następną kadencję, a Kurestwu Jego nie będzie końca. l Wierzę w pancerną brzozę, Sikorskiego, jej Ożywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi. Który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę który mówił przez Olejnik i Durczoka. l Wierzę w jeden, wielki, powszechny i europejski kryzys. Wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów. I oczekuję kromki chleba, szklanki wody i nowej edycji Tańca z Gwiazdami w TVN. Amen. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×