Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość gość
Oryginalny pomysł na prezent to zmysłowe i trwałe perfumy 3G Magnetic,które można znaleźć na EsencjaPerfum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na kosmetyki? Wg mnie to fajny pomysł na prezent,w szczególności te dobre kosmetyki z dodatkiem kolagenu,które można znaleźć na KochamZdrowie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portrety ze zdjęć
Witam, zajmuję się rysowaniem portretów ze zdjęć :) Taki portret może być oryginalnym prezentem na każdą okazję! Obecnie moje prace tworzone były między innymi na WESELA (ŚLUBY), WALENTYNKI, DZIEŃ KOBIET/DZIADKA/BABCI/MATKI, URODZINY, IMIENINY, A NAWET JAKO ELEMENT WYSTROJU W SALONIE FRYZJERKIM CZY ODZIEŻOWYM! :D Zapraszam na mojego fanpage'a na Facebook'u - "Portrety ze zdjęć na zamówienie", gdzie można znaleźć większość moich prac. Zachęcam do polubienia, co gwarantuje wyświetlanie nowości oraz opinie klientów. Gwarantuję pełen profesjonalim :) Wszystko czego mi trzeba do stworzenia portretu to dobrej jakości zdjęcie (adekwatne do formatu rysunku). Im lepsza jakość tym lepsze odzwierciedlenie szczegółów, a co za tym idzie osoba portretowana będzie bardziej dokładna :) Trzeba jednak pamiętać, że NIGDY nie będzie identyczna :D Może być co najwyżej bardzo podobna :) Zainteresowanych zapraszam na Facebook'a lub na PW. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram poprzedniczkę, bon do salonu Samui to świetny pomysł na prezent!! Tym bardziej, że mają super promocje i nie trzeba dużo wydawać http://www.samui-spa.pl/promocje ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga B
Torcik z pieluszek dla niemowlaka od firmy Baskar-pabianice? Mam kilka i wiele razy zamawiałam dla znajomych. Też polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysialda
Oryginalny prezent można zrobić samemu, największym wyzwaniem dla mnie był prezent dla mojej mamy która kończyła 40 lat - wykonałam dla niej bransoletkę do której dołączyłam liścik z życzeniami urodzinowymi. Była zachwycona, ponieważ użyłam kamieni które wiem że lubi. Problemem były życzenia, bo oczywiste jest że życzę jej jak najlepiej... ale chciałam coś dodać, zupełnie nie wiedziałam co można życzyć 40 letniej kobiecie, mamie, na szczęście z opresji wybawił mnie internet i portal z gotowymi życzeniami : http://www.zyczenia-urodzinowe.net/ prezent powinien trafiać swoją oryginalnością w gusta osoby obdarowanej - i tak naprawdę ciężko o uniwersalne rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burton88
Jeżeli ktoś chce sprawić typowo męski prezent może to być np. jakaś broń, ewentualnie szabla. Sprawdzi się dla fanów historii. Polecam, można znaleźć np. na stronie http://www.galeriareplik.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina767
Fajnym prezentem dla mnie byłaby koszulka z patriotycznym motywem. Zobaczcie jakie fajne http://husariasklep.pl/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcesoria erotyczne to bardzo dobry,fajny pomysł na prezent,ja zamawiam je na Eroticgo.pl i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zajrzec na sknerus.pl - maja tam sporo ofert, dobrych takze na prezenty na kazda okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, ja bardzo czesto robie zakupy na sknerusie. czy szukam czegos dla mamy, czy taty czy chlopaka, zawsze cos tam znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hampocia
Kwestia budżetu, tego ile chcecie wydać i co macie zamiar kupić, ale generalnie efektowne prezenty da radę kupić za śmieszne grosze. Mówi wam coś Prezent Marzeń? Tam macie gotowe pomysły - kwestia świadomości co będzie idealne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za tym aby prezent był praktyczny i się podobał zarazem. Jakaś elektronika nowoczesna albo zakup drobnego sprzętu choćby poszukać na electro.pl gdy wiemy co komuś się właśnie zepsuło lub co ktoś planuje nabyć. Ja bym ucieszyła się z drugiego aparatu cyfrowego nawet :) jeden do zdjęć rodzinnych a drugi do zdjęć artystycznych. Nie ma większego obciachu jak pokazać komuś zdjęcie kwitnącej wiśni, a zdjęcie dalej facet w bieliźnie hehe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinniia
Bardzo oryginalnym prezentem według mnie są zegary z minerałów, coś jak tutaj: http://pelini.pl/24-zegary-z-mineralow Piękny wygląd, ręcznie robione z wykorzystaniem takich minerałów jak np. agat, czy ametyst, poza tym rzecz przydatna, gdyż każdy ma w domu kilka zegarów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wykupienie vouchera na zabieg floatingu do Tarita Salt Spa. Zabieg polega na dryfowaniu w małym basenie z solanką z Zabłocia pojedynczo bądź w parze. Solanka ma stężenie soli dokładnie takie jak w Morzu Martwym , dlatego możemy leżeć na wodzie :) Zabieg trwa 50 minut , w ciszy przy, lekkim oświetleniu bądź w ciemności, przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki, polecany dla osób w biegu, które chcą się na chwilę zatrzymac i oderwać od codzienności. Po zabiegu skóra jest jedwabiście gładka, oraz czujemy się jak nowo narodzeni, polecam szczegóły na stronce tarita.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postawcie na prostotę! po co wymyślać na siłę prezenty, jak można dać jakiś voucher na dzień w spa, czy na dłuższy pobyt w jakimś ośrodku. w poznaniu polecam good time day spa, spędziłam dzień, wysżłam jak nowo narodzona i mam wrażenie że wyglądam znacznie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma dość drogie hobby, dlatego każdy oryginalny prezent, który by go naturalnie ucieszył, wiąże się z "ponadprzeciętną" kwotą. Zastanawiałam się nad chwilówką, nawet znalazłam dobrą ofertę w porównywarce na http://www.chwilowki-online.com/ , gdzie koszt takiej chwilówki to ledwie 10 zł. Myślicie, że warto pożyczać na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalnym i zarazem bardzo dobrym pomysłem na prezent są moim zdaniem perfumy,akurat te często zamawiam na EsencjaPerfum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×