Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu to zapraszamy Cię na zitolo.com – platformę handmade. Znajdziesz u nas zarówno ubrania, biżuterię, dodatki do wnętrz jak i meble. Serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e5e5
Moim zdaniem świetnym pomysłem na prezent dla mężczyzny jest coś z tematyki militarnej. Choć wielu facetów może się tym nie interesować, to jednak coś w tym jest, co kręci każdego ;) Warto zajrzeć np. tutaj http://www.bron.pl/ mają spory wybór tego typu gadżetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakwiatek
Ostatnio kupiłam przyjaciółce bransoletke z grawerem. Super <3 www.dedicante.pl ma tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz najbliższym sprawić radość, to tak jak ktoś wyżej napisał - wycieczka/ wypad jest najlepszą formą niespodzianki. Prezenty to fajna sprawa, jednak relax połączony ze Spa, Sauną itd daje najlepsze efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka33
Jak wiadomo faceci to duże dzieci- lubią wszelkie gadżety, nowinki. Prezenty dla nich można dostać tutaj http://www.toys4boys.pl/category/dla-niego Na pewno będą w 100% zadowoleni. W tym sklepie można poszaleć. Przeglądam już dłuższy czas i nie mogę się nadziwić czego tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_olga
mój narzeczony jest fanem Top Chefa wiec oczywistym prezentem dla niego było zabranie go do restauracji Salto w Warszawie, którą prowadzi Martin Gimenez Castro zwycięzca pierwszej polskiej edycji Top Chefa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygula
uwielbiam podróżować, wiec zawsze mogę liczyć że na prezent w postaci wyjazdu. zawsze szukamy ze znajomymi wycieczek na kuptravel.pl i zawsze gdzieś w trasie świętujemy nasze urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosnik
Przede wszystkim - Prezent Marzeń, całe pakiety. To właśnie na takich prezentach można robić najfajniejsze interesy. Pytanie tylko o środki. Interesy w sensie - dawać komuś emocje, a nie kolejny prezent na odwal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że można wykupić coś takiego jak kolacja w ciemności. Sądzę, że to byłoby dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam coś tradycyjnego co zawsze się sprawdzi,mianowicie oryginalne,markowe perfumy. Sam zamawiałem dla dziewczyny na stronie PsikPsik24.pl i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka1992
Ja natomiast bardzo lubie sklep http://www.takapaka.pl/ tam to dopiero sa oryginalne prezenty :) Warto zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FashionMary
Na pewno znajdziecie coś na dawanda. Tam jest akurat ogrom oryginalnych propozycji - za to lubie ten sklep. Do poniedzialku mają zniżki 40 % z kodem rabatowym http://kuponiarnia.pl/promocja/moda/ Naprawdę warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalnym i przydatnym prezentem będzie domowa hafciarka komputerowa :) Sama chciałabym taką dostać i mój mąż już wie, że powinien szukać modelu z firmy BERNINA ;P On to ma dobrze ze mną, jestem konkretną kobietą i wiem czego chce. Hafciarka jest dlatego dobrym prezentem, że po pierwsze może stać się pasją, po drugie jest praktycznym hobby ponieważ można samemu stworzyć haft dla siebie albo dać komuś w prezencie. Model który sobie upatrzyłam to BERNINA Chicago 7,ponieważ dla osoby która zaczyna przygodę z haftowaniem komputerowym - taka hafciarka jest bardzo pomocna i sama "prowadzi za rękę" ;) a wzory które można wczytać za pomocą pendriva dają tyle możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka874
A byłyście już na tej stronie http://preorder.pl/tabasko ? Można tam kupić świetne koszulki, bluzy i spodenki dla swojego faceta. Taki prezent będzie na pewno bardzo oryginalny, a obdarowany się z niego ucieszy :) Warto szukać właśnie takich rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodakos
Pakiecik z Prezent Marzeń, chociaż to kwestia budżetu. Na pewno skok ze spadochronem, czy lot awionetką, to lepsze pomysły niż kolejna koszula, jakieś ciuchy czy kosmetyki. Chociaż - kwestia co kto lubi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście to? recznie-malowane.pl fajne i przystepne ceny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście to? recznie-malowane.pl fajne i przystepne ceny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście to? recznie-malowane.pl fajne i przystepne ceny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herberetek
Prezent marzeń - najlepiej jakiś pakiet. Teraz to można w ramach prezentu zaoferować nawet jazdę czołgiem i coś takiego zdecydowanie robi wrażenie. Pewnie, że reguły nie ma, ale raczej pod każdego taki prezent można podpasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha87
Całkiem ładne te przedmioty, ale cena trochę odstrasza ;) Np. ostatnio kupiłam w sklepie internetowym Kuźnia Srebra piękne kolczyki za około 70 zł. Wiem, że to nie to samo (inny rodzaj prezentu), ale jeśli ktoś szuka pomysłu na prezent to pewnie prędzej wybierze coś takiego jak ja, no chyba, że ceny w waszym sklepie byłyby o połowę niższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basnara
Jeśli chodzi o prezent dla kobiety, to ponadczasowa będzie zawsze biżuteria. Nie znam takiej kobiety, która nie ucieszyłaby się z takiego prezentu. Ja dla mamy i siostry na zbliżające się mikołajki kupiłam bransoletki z http://www.kuzniasrebra.pl/ - są piękne:) Muszę powiedzieć, że zakochałam się we wzorach ich biżuterii, nie są oklepane. Sobie też chyba sprawę prezent po wypłacie, a co, raz się żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustejk
Jeśli mam coś sugerować to odpowiedni pakiet - dopasowany pod Wasz budżet. Musi to być dobrane rozsądnie. Obserwujcie Prezent Marzeń, tak dobrych stawek na rynku nie było od dawna, tak więc jednocześnie i możliwości są spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ik_aa
w tym roku moja Mama dostanie ode mnie wyjątkową biżuterię. piękne i szlachetne kamienie w wyjątkowej oprawie, unikatowa kolekcja dla wyjątkowej kobiety www.kuzniasrebra.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×