Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kkkk21

Drożdże w moczu- 12 tydzień ciąży

Polecane posty

Witam, Mam pytanie, dzisiaj odebrałam wyniki badań moczu, które wykazały bardzo liczne drożdże :/ Dzwoniłam do ginekologa, ale powiedział że nie mam czym się martwić jednak ja nie jestem tego taka pewna. W moczu ogólnym nie wykryto leukocytów, za to w osadzie mam 3-5 w polu widzenia. Bakterie nieliczne. Wcześniej przyjmowałam furagin, ponieważ zostało wykryte białko jednak już go nie mam. Czy lek mógł spowodować drożdże? Któraś z Was też tak miała? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj taak taak
W ciąży to zupełnie normalne, lekarz Ci dobrze powiedział ( a swoją droga to dziwne że bardziej ufasz babom z kafe niż lekarzowi :) ) ja przez całą ciążę borykałam sie z tym problemem. Nie wiem co to za lek który brałaś ale jesli to był antybiotyk to normalne, że spowodował drożdżaki. Powinnas dostać ochrone przy przyjmowaniu leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff.... Wolałam się upewnić żeby być spokojniejsza :) To nie jest antybiotyk, ale przepuszczam że mógł spowodować pojawienie się drożdży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 11tc i też mam ale pojedyncze drożdżaki w moczu... wcześniej wykryto u mnie bakterię w moczu i przyjmowałam /przyjmuję nadal żurawit i wit.c i teraz mam nieliczne bakterie zaś pojawiły się te drożdżaki... mam nadzieje, że to nic poważnego. Pojutrze idę do ginekologa to na pewno wątpliwości znikną. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Podbijam temat. Tydzień ciąży 24

Nablonki płaskie - nieliczne wpw

Leukocyty 25-30 wpw

+ obecne komórki drożdży. 

Któraś tak miała? Może podzielić się doświadczeniem / porada/ opinia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×