Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem,czy dobry specjalista

dr n. med. Zbigniew Giedrojc Juraha, Wazne, znacie??

Polecane posty

Gość Nie wiem,czy dobry specjalista

Witam zamierzam powiekszyc sobie piersi. Jestem z Lodzi, jak wiadomo, po takiej operacji najlepiej odpoczywa sie w domu, dlatego szukalam chirurga plastycznego blisko siebie. Znalazlam danego dr. ma niby swietne opinie, ale wydaja sie one pisane przez jedna os. Dlatego mam pytanie Czy ktos z was zna tego dr. Jak go opiszecie, czy jest mily, a moze odwrotnie? Bardzo zalezy mnie aby znalezc dobrego specjaliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak,masz rację
przeczytałam i wzbudza zainteresowanie, styl pisania pojawia się kilka razy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak,masz rację
przeczytałam i wzbudza zainteresowanie, styl pisania pojawia się kilka razy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem,czy dobry specjalista
Dokladnie, wpisz sobie tego doktora, i wszedzie jest podobny styl. Jak jedna osoba tam zauwazyla, internauci tak nie pisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak,masz rację
przeczytałam i wzbudza zainteresowanie, styl pisania pojawia się kilka razy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie_poszukuje_info_takze
Witam, ja także szukam informacji na temat w/w lekarza. Zauważyłam, że faktycznie są dziwnie "cukierkowe" i podobne. Jestem umówiona na konsultację w Chorzowie w Weiss Klinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś sie wypowiedziec na temat Doktora Zbigniewa Giedrojć Juraha? Moze ktos powiekszal u niego piersi? Bardzo proszę o jakieś informacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelka23
Ja tez jestem zainteresowana op nosa u tego lekarza. Wie ktoś coś więcej na temat nosów od niego? Polecacie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Byłam u dr Giedrojca na operacji blizny szerokości 1cm i dł 11 cm w zdłuż brzucha, ładnie mi to zrobił po zabiegu niedługo minie rok blizenka robi się juz perłowa i jest cieniutenka. i robiłam także nos u tego doktora tez mi sie podoba ale jak wiadomo do wszystkiego można sie przyczepić. Zauważyłam ze po zniknięciu opuchlizny jedna połówka nosa (chodzi mi o motylki) jeden jest większy ciut od drugiego. Ale i tak jest niebo lepiej niz to co było. Godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z oddychaniem po operacji, bo czytałam kilka opinii, że nosy co prawda super ale już z oddychaniem gorzej. Jeśli można spytać to co miałaś robione z noskiem i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś czy dr przyjmuje jeszcze w Łodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam ! lekarz zruinował mi ciało i powiedział tylko przepraszam !!! uciekaj daleko ! a mily jest tylko jak wszystko idzie dobrze . w razie problemow robi sie nerwowy lub w ogole unika kontaktu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podzielam opinię, spaprał mi dolne powieki i nie chciał lub nie potrafił poprawić, na konsultacji był nerwowy, czułam sie jak intruz, wręcz dał mi bez ogródek do zrozumienia żebym sobie wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chirurg objazdowy czyli w jednym miejscu ma mało pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ci dokladnie spartaczył w dolnych powiekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaa1986
Ja znam Doktora. 23-09-2013 w Bialymstoku robil mi korekte odstajacych uszu. Aniol a nie czlowiek. Jezeli uda mi sie uzbierac pieniadze na nos-bez obaw pojde tylko do niego. Juz na konsultacji wzbudzil moje zaufanie. Konkretny facet, nie ma owijania w bawelne i "cukrowania". Moim zdaniem negatywne opinie wystawia mu konkurencja:) A ze "objazdowy" z niego lekarz- nie dziwi mnie to, z samej Łodzi czy Bislegostoku by nie wyzyl. I nslezy wspomniec o nieocenionej Pani Bozence- asystentce. To ostoja spokoju, ktorej zycze kazdej kobiecie przed jakakolwiek operacja Jeszcze raz Bardzo dziekuje Panie Doktorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś robił tylko zwykla korekte uszu w znieczuleniu miejscowym to ma tyle do gadania o operacji plastycznej co nic. Jak juz pisalam doktor bardzo mi zniszczyl urode i jeszcze potraktowal mnie jakby to była moja wina ! Jest miły jak bierze kilkanascie tysięcy a jak coś spartoli to już człowieka traktuje jak zło konieczne . Chyba sam nie chce patrzeć na swoja nieudana robote i dlatego tak potem traktuje poszkodowane osoby . ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze pokazesz jakies fotki na dowod tego co piszesz? (oczywiscie bez twarzy). ja jestem 3 tyg po korekcie nosa u tego lekarza i poki co jestem zadowolona. z trudnego, duzego nosa zrobil maly zgrabny nosek, choc uprzedzal, ze maly nie bedzie. Oddycha mi sie tak samo jak przed operacją. Dr jest szczery, nie owija w bawelne, mowi co mozna osiagnac a czego sie nie da. To ze "objazdowy" to moim zdaniem dobrze. Operuje w niemczech i holandii, wykladal na uczelniach wyzszych rowniez poza granicami kraju. Doswiadczenie ma ogromne i ja mu zaufałam. Oczywiscie komplikacje mozliwe są zawsze i trzeba byc na to przygotowanym, ale w duzej mierze zalezą one od predyspozycji naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nigdzie nie ma wystarczająco pracy , większość operuje w jednym miejscu i jakoś mogą wyżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Hej za dwa miesiące mam i Doktora operacje powiekszenia piersi ,zaproponował mi 275 czyli C mam obecnie małe B wzrost 176 waga 52. Czy któraś miała z was taki implant bo mam rozterki czy nie za mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalua1986
Pytanie brzmialo"czy ktos zna ...." , wiec jako pacjentka dr odpowiadam. Kim Ty jestes,ze mi mowisz,ze nie mam nic do gadania? Skad wiesz jakie mialam znieczulenie i z czym przyszlam oraz jaki jest efekt?! Jeszcze raz podkresle,ze to WSPANIALY specjalista i czlowiek. Msm dziwne wrazenie Dziewcxyny,ze to nudzaca sie konkurencja tak aktywnie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalua-never, kogo podejrzewasz o msciwe wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi 3
Nie jestem , żadną konkurencją tylko poszkodowaną i żle potraktowaną przez doktora kobietą , która na podstawie swojęgo doświadczenia chce przestrzec inne kobiety , które szukają na forum wiadomości o tym lekarzu . Ja też na poczatku uważałam go za duszę człowieka . Do mnie też mówił KOTEK ( co jak pewnie zauważyłaś ma w zwyczaju) i uspakajająco szczypał za nos itp. Tak jak pisałam jego nastawienie diametralnie sie zmieniło gdy spieprzył robotę i nie wiedział jak to naprawić. Był opryskliwy , nerwowy i mnie po prostu zbył . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi 3
... a na potwierdzenie , ze nie jestem konkurencjia jak tu piszą pewne dziewczyny dodam , ze ... w klinice pacjentami opiekują sie na zmianę dwie pielęgniarki jedna ok 40 lat o brązowych włosach i oczach druga ok 37 lat o jaśniejszych włosach sciętych na boba , problematycznej cerze i dużym garbatym nosku ( nie pamiętam imion) . Na sali operacyjnej jest kilka kobiet ale najbardziej charakterystyczna jast pani pokażnych rozmiarów z mocno piegowatą buzią i krótkimi ciemnymi włosami . Po operacji przebywa się w sali przedzielonej na trzy pomieszczenia ; pierwsze posiada jedno łóżko i szafki na ubrania pacjentów , drugie pomieszczenie ma dwa łóżka i telewizor zawieszony pod oknem z prawej strony i trzecie pomieszczenie , w którym przebywała pielęgniarki z jednym łóżkiem i dodatkowym małym pokoikiem z aneksem kuchennym . Mam nadzieję , ze to uwiarygodni mnie jako pacjentkę bo jak wecie doktor na konsultację przyjmuje w innych pomieszczeniach znajdujących sie po prawej stronie od głównego wejścia . NIE BEDĘ JUŻ TU WIĘCEJ WCHODZIĆ I TŁUMACZYĆ SIE KIM JESTEM BO NIE O TO MI CHODZIŁO DLA MNIE DOKTOR ZROBIŁ KRZYWDĘ CHOĆ ROZUMIEM , ŻE CIEŻKO W TO UWIERZYĆ OSOBOM DLA , KTÓRYCH ZABIEGŁ SIĘ UDAŁ ( ZAZDROSZCZE )! POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co takiego robiłaś u dr pisząc że ci zniszczył CIAŁO??? Bo to cenna uwaga? Cała się operowałaś? Może za dużo zabiegów jak na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj mi proszę swojego emaila bo ja tez mam spieprzone powiek . Chciałabym popisać z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że głupoty piszą te osoby co podejrzewają że jest objazdowy bo nie ma co robić i z jednego miejsca nie może się utrzymać. To umówcie się gdziekolwiek na wizytę szybko, to zobaczycie jakie są kolejki. Sama chciałam się umówić i czas oczekiwania jest 2 miesiące. Wcale mnie nie dziwi, konsultację są za darmo. I, co uważacie, że to dlatego, że nie ma klienteli??? Bzdura. Gdyby był pazerny na pieniądze to by kasował za pogadanke 15 min. 200 zł. A opinie wydają mi się miłe i pozytywne, ale czy to coś złego? Widocznie takie są odczucia ludzi których operował. To niech piszą ci co są nie zadowoleni. Widocznie ci co są wdzięczni to piszą. Jak już skorzystam z konsultacji i ew. operacji to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, ja byłam na konsultacji w Łodzi, gdzie przyjmowała dr i było tam jeszcze dwóch innych lekarzy. Porównajcie konsultacje innych lekarzy. Za dr Giedrojciem pojechałam na operację do Białegostoku, bo tamci mnie wystraszyli na "starcie". Widać że nie maja pojęcia o operacji, ale dużo gadali. Doktor był konkretny i od razu mu zaufałam. Ja jestem mega zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wybieram się do dr.Giedrojca na konsultację, chodzi o korektę nosa, mam nadzieję że wybiorę odpowiedniego chirurga któremu będę mogła zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×