Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miła:)))))))))

Pierwszy raz ze strap-onem.

Polecane posty

Gość Miła:)))))))))

Jak to było u was? Opisujcie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła:)))))))))
Ja później opiszę. Teraz nie mam natchnienia żeby opisywać coś dłużej. Ale chętnie sobie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Cześć Miła.:( Czy odbyt przed czynnościami "rozgrzewasz" w jakiś sposób?:( I czy używasz środka nawilżającego?:( Jestem jeszcze przed pierwszym razem.:( Więc niewiele mogę opisać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła:)))))))))
Rozciągałam mu już od jakiegoś czasu paluszkami i plugiem analnym. Przed samym stosunkiem też. Nawilżenie oczywiście i to dosyć dużo tego było. Może i nawet przesadnie, ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Podobało Ci się czy byłaś rozczarowana?:( I czy Twojemu poddanemu też się podobało?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła:)))))))))
Ech... I znowu forum się zawiesiło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jeszcze zapomniałem zapytać Miła.:( Co z robi Twój samiec z resztkami kału na straponie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła:)))))))))
Mi się bardzo podobało. On był wprost rozkoszny. Kazałam mu się położyć na plecach żeby widzieć twarz. I sobie patrzyłam na jego mimikę. Swoje też się najęczał. Trochę mu pod koniec ręką porobiłam do rytmu, ale jak mu chwyciłam to już zaczynał być blisko i doszedł. Dalej go nie męczyłam, bo na początek wystarczy. Za parę dni będzie powtórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła:)))))))))
Strap-ona nie musiał lizać, ale do wymycia na następny raz mu zostawiłam. Teraz musi w swoim domu dobrze go ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Miła jak spróbujecie "na pieska" to opiszesz przeżycia?:( Każesz mu klękać z wypiętym odbytem, nogi rozchylone tak żeby Tobie było wygodnie. Wydaje mi się, że ta pozycja ciekawa ze względu na to co można robić z rękami.:( Możesz dawać mu klapsy, trzymać za biodra, chwytać za kark, barki, włosy.:( Co sądzisz?:( Ja bym na Twoim miejscu kazał zabawkę wylizać.:( Ale to tylko moje zdanie.:( Przyznaję, że zazdroszczę Wam przyjemności.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiocie
blednie zakladasz ze tylko ulegly facet lubi strapon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Nie zakładam tego.:( Ale facet Miłej jest chyba uległym?:( Jeżeli nie, to przepraszam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła:)))))))))
Jest uległym. Na pieska na pewno będzie, bo też mi się podobają możliwości. Jednak następnym razem jeszcze nie odmówię sobie widoku jego twarzy mimo tego, że tyłek też ma świetny. Ale myślę, że można ustawić lustro. Będzie mógł sam widzieć co się dzieje i ja będę go widzieć również od przodu. To też jakieś rozwiązanie. Do wylizywania nie jestem przekonana, dlatego, że może zjeść jakąś bakterię i się rozchorować. A że lewatywy mu nie robię to nawet tam nie ma przepłukane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła:)))))))))
Temat w górę. Jeszcze nie miałam czasu i nastroju na drugi raz, ale może ktoś inny też się podzieli wrażeniami z pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strap-on
Miła, nie dziw sie ze znikoma reakcja; wiekszosc samcow uwaza strapon za czyste pedalstwo. A tymczasem nie wiedza co tracą. U mnie zaczęlo sie od zabawy z samym sabą, najpierw palcami, potem sprzetem. Od tego prosta droga do wciagniecia w to partnerkę. A potem to juz prawdziwy raj - kto nie przezyl jeszcze dobrego masazu prostaty ze wspomaganiem reką niech załuje. Takich orgazmów sie nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaaaaaaa
Też mam strap-on i używam go. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscA
Tez bym chciał żeby mnie żonka przeleciała takim straponem. Pamietam jak mi w czasie kąpieli wsadzila palca do tyłka i jednocześnie doprowadziła ręka do orgazmu. Uhhh. To był nieziemski odlot wtedy. Może kupić żonie taki prezent? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie wiesz czy żona to zaakceptuje, to raczej nie ryzykuj :classic_cool: I nie wmawiaj jej że to prezent dla niej. Najlepiej powiedz jej szczerze, że kręciłaby cię taka zabawa, i zapytaj jej jak ona to widzi. Jeśli się zgodzi, to kup (albo razem się wybierzcie do sexshopu) a potem się zabawiajcie; jeśli nie, to będziesz miał problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w temacie ,pierwsy raz chetnie poznam Pania z Warszawy by sprawdzic jak to jest,ja wysoki 45l piszcie Panie podam kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastycznie. Byliśmy bardzo podekscytowani. Mi się aż ręce trzęsły. Oboje jesteśmy doświadczeni w seksie, ale kochając się w ten sposób mogliśmy przeżyć nasz pierwszy raz razem. Bałem się że nie dam rady, że bedzie za duży ale okazał się idealny. Jak tylko moja narzeczona się oswoiła z zamianą ról i poczuła się pewniej zaczął się jakiś niesamowity maraton. Przeszliśmy chyba z osiem różnych pozycji. Miałem wrażenie że stracę przytomność z rozkoszy. Niespodziewałem się, że to będzie tak przyjemne. Pomimo, ze dildo wydawało się strasznie masywne każdy jej ruch we mnie wywoływał eksplozję rozkoszy. Później kochaliśmy się normalnie i skończyłem w niej tak obficie i intensywnie, że myślałem że nie przestanę dochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla zwiekszenia doznań zakładam damską bielizne a czasami przed wkładam sobie tampon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedal rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez z zonka kupiliśmy takie cudu bez pasków :) wiec będzie ciekawa zabawa :) i zmian rol w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety zrobiłem rzadką kupę za pierwszym razem ze straponem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Żonką robimy to bardzo często. Tak naprawdę przy każdym seksie :) Zaczynamy od pieszczot... pocałunki, minetka, lodzik. Gdy już jesteśmy gotowi wchodzę w Jej wilgotną c**eczkę k*****m o ostro Ją posuwam aż do momentu gdy już prawie mamy orgazm. W tym momencie przechodzimy do zabawy straponem... zaczyna się od delikatnego pieszczenia paluszkami i języczkiem mojego tyłka. Gdy jestem już zupełnie rozluźniony Żonka wchodzi we mnie mniejszych rozmiarów starponem z wibracjami... po kilkunastu minutach zmienia na podwójnego starpona znacznie większych rozmiarów. Jeden koniec jest w jej c**eczce a drugim ostro rżnie mój tyłek... oczywiście strapon jest z wibracjami. Gorąco polecam. Niezapomniane wrażenia dla obojga. Oboje mamy w tym samy czasie mega orgazmy. Bardzo często bywa że nie tylko jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z moja zonka uzywamy strapon od prawie tezech lat. Podczas takich zabaw w lozku moja zona jest szczesliwa iz moze dominowac w sypialni. Osobiscie za pierwszym razem nie bylem pozytywnie nastawiony do tego typu eksperynentow. Teraz nie wyobrazam sobie vez tych zabaw zycia erotycznego. Podczas penetracji strapo-on em odczuwam mega silny orgazm. Jezeli ktos twierdzi ze zabawy tego typu to ped...wo to chyba nie dorosl do zycia w zwiazku i nie ma ponecia o zyciu erotycznym, a jak znalazl sie na tej stronie to znaczy ze szuka tego typu zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem który sam kupiłem tego typu zabawkę, było to dual strap on z wibracjami.Zabawa typu pegging to super sprawa. Orgazm u mnie był inny niż te tradycyjne(najlepszy). Zmiana ról pomaga w rozluźnieniu psychicznym. Jeżeli chodzi o pedalstwo w tego typu zabawach, to jak wkładacie penisa w o***t kobiety, to czy to nie jest pedalskie, bo to o***t. Wracając do tematu to przy tego typu eksperymentach nawet jeśli kobieta nie mówi że jej się podobało, to przez cały stosunek można zauważyć uśmiech na jej twarzy,a i w moim przypadku cały czas obserwowała mnie co zdarza się rzadko. Z przyjemnością mogę powtarzać tego typu zabawy. Polecam. A jeżeli chodzi o ból to twardziele na pewno nic nie poczują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciał bym poznać taką co by mi tej przyjemności zadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LisiOgonek

gdzie znaleźć Panią na pierwszy raz ze straponem jestem ciekaw czym jest przyjemny ból analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×