Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość histeria i szloch

Czy ja przesadzam? kto mi doradzi

Polecane posty

Gość histeria i szloch

Mój chłopak zostawia mi samochód kiedy go nie ma w kraju. Wczoraj oznajmił mi , że w sobotę mam zaprowadzić samochód jego bratu bo on ma coś załatwiać ale nie dowiedział się co i jak długo on będzie to załatwiał. Ja nie mam czym dojeżdżać do pracy, muszę się prosić ojca by mnie zawiózł/ przywiózł lub szwagra. Jak zdałam prawko to chciałam sobie kupić jakiegoś grata do jeżdżenia ale mój chłopak stwierdził, że po co skoro on mi będzie go zostawiał, bo jego często nie ma w kraju. Teraz jest mi jakoś przykro bo on woli dać samochód bratu nie znając konkretnego powodu do czego on mu będzie. Ja czuje , że jego brat po prostu chce samochód by wygodnie mu się poruszało po mieście, by miał czym zabierać swoją dziewczynę do galerii itp I jeśli się okaże , że faktycznie dlatego on chce samochód i mój chłopak na to pójdzie to będzie mi przykro bo ma gdzieś moje potrzeby..... w dodatku parę dni temu zatankowałam go sobie za 100zł , a dla mnie to dużo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sourcess
jestes psychiczna i dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkeufvd
powiedziałaś chłopakowi, że nie podoba ci się to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
ok czekam na więcej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kup sobie swoj i tyle.
nie masz za grosz niezaleznosci w sobie. Kup swoje i jego miej w doopie. Niech sam placi ubezpieczenie i paliwo, albo niech z brata sciaga. a ty miej swoj i nie ogladaj sie na chlopa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
powiedziałam uważa , że przesadzam, że mogę ojca poprosić, a ojciec mi gada w takich sytuacjach, żebym sobie kupiła swój samochód nie lubię się go prosić, on sam nie lubi się swojego o to prosić, poza tym jego brat mógłby poprosić ich ojca o to by mu pożyczył samochodu ale on mu tego nawet nie zaproponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
[zgłoś do usunięcia] to kup sobie swoj i tyle. no tak ale pisałam przecież ze chciałam kupić ale on powiedział, że po co skoro jego więcej nie ma jak jest i przynajmniej samochód jego nie będzie stał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
nie chcę się z nim kłócić o to, jak to rozwiązać żeby nie pozostał niesmak i kwaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
chodzi mi o to, że ja będąc w takiej sytuacji stawiałabym jego na pierwszym miejscu a nie rodzeństwo które w mieście ma wszystko blisko i do tej pory radziło sobie bez samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak oj tak...
przesadzasz.bo nie znasz powodów dla których masz oddać samochód. cyt: Ja czuje , że jego brat po prostu chce samochód by wygodnie mu się poruszało po mieście, to nie czuj, tylko się dowiedz.moze tylko na week mu potrzebny ? zapytaj czy wie, ze korzystasz z niego dojezdzając do pracy? jesli odda po week niech zatankuje tyle ile ty. i druga sprawa - włscicielem samochodu jest twoj chłopak a nie ty - tobie, tak jak bratu tylko POŻYCZA. a pożyczone musi byc zwrócone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasz
kup swój samochód i nie oglądaj sie co twój facet ci mówił. Tak to wychodzi że on ci łaskę robi bo możesz jeździć jego autem. A na dodatek musisz zawozić auto do brata, bo tamten będzie się woził. Skoro potrzebuje auta to niech sam sobie przyjdzie po niego. Co ty służaca jesteś żeby zawozić mu pod nos? Powiedz żeby brat sam sobie przyszedł po auto i na przyszłość niech ci facet łachy nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo przesadzasz chcesz mieć
samochód na własność to sobie kup, kurwa rodzinie na parę dni ma auta odmawiać bo księżniczce się nie podoba? chuj Cię obchodzi czy brat dziewczynę do galerii chce zawieźć czy do szpitala jechać, sama non stop korzystasz z auta czyli ktoś inny ani jednego dnia nie może? a co do benzyny powiedz by zatankowali tak jak dostali i tyle i żeby nie było, pisała kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz z nim pogadac
a bratu chlopaka powiedz ze zatankowalas za stowke i jak on sobie to wyobraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
zapytaj czy wie, ze korzystasz z niego dojezdzając do pracy? on to wie że w tym celu z niego korzystam bo nie mam autobusowego połączenia tak by się nie spóźniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
no racja, niech brat sobie sam po niego przyjedzie, niby miałby mnie odwieźć ale to już godzina by na to zeszła a w godzinę dużo mogę zrobić w domu w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo przesadzasz chcesz mieć
W SOBOTĘ, czyli brat potrzebuje na weekend pewnie, a Ty pracujesz 7/24? btw, masz rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
no nie jest powiedziane czy tylko na weekend już mi trochę rozjaśniliście myślałam ze zostawienie samochodu kobiecie to dbanie o kobiety poczucie bezpieczeństwa i że on właśnie mnie tego chce pozbawić, bo nawet nei dopytał brata czy faktycznie coś będzie załatwiał a on nic się nie dopytał tylko z góry się zgodził tak jakby w ogóle nie wspomniał bratu , że ja przecież tak do pracy dojeżdżam i to mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasz
i znów posty się nie pojawiaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasz
To jego auto więc robi z nim co chce. Skoro potrzebujesz to napisaliśmy ci co masz zrobić. Nie widzę sensu w przeprowadzaniu ankiety po co komu auto. Pożyczył to jego decyzja. To sprawa między nim a bratem. Umiesz liczyć, licz na siebie. Pracujesz w soboty i niedziele też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo przesadzasz chcesz mieć
jezu, serio jesteś histeryczką :O ja bym nie wytrzymała takich wielkich rozważań i robienia z igły wideł. nawet jak nie powiedział to mógł nie pomyśleć, z góry założyć że tylko na weekend itp a Ty wielka afera, płaczesz na kafe jak bardzo to Cię boli, o poczuciu bezpieczeństwa itp. ze wszystkiego robisz taki wielki problem? może weź zerwij z nim od razu? :D i nie odpowiedziałaś czy masz rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
nie pracuje w weekendy ale pewnie na weekendzie się nie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
mam rodzeństwo, nie płacze wcale tak naprawdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo przesadzasz chcesz mieć
piszesz strasznie tak "jękliwie" i "marudząco", i od razu zakłądasz ze nie skończy się na weekendzie, ze do galerii laskę chce podwozić. ogarnij się :P masz problem z podwiezieniem to mówisz jasno "niech sam przyjedzie" i tyle, sama też możesz do jego brata zadzwonić zapytać się co i jak, masz rączki i telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasz
i co bo znów pustki nie ma postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasz
Matko to o co chodzi. Zapytaj brata czy do pon. ci auto odda bo musisz wiedzieć jak dotrzeć do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
nie mam numeru do jego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria i szloch
nie będę pytała brata, bo on nie pożycza ode mnie tylko od swojego brata:) Daewoo Lanos - są tanie i to z gazem, może taki kupie:) i będzie po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
No i prawidłowo. W końcu gadasz z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×