Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nienawidze robactwa

Ratunku!!!Robaki!!!!

Polecane posty

Gość Ale w Austrii jest sporo
Czy to nie karaluch albo pluskwa? Chyba karaluch. Wpisz z google i przyjrzyj się czy to to i jak się tego pozbyć. Obrzydlistwo . Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale w Austrii jest sporo
A nie , to jeszcze coś innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze robactwa
nie, sprawdzałam. Te są małe - tak na ok 3 - 5 mm, a karaluchy spore. Wydaje mi się że z kratki wentylacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyyy
Nie wyglądają na karaluchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggergerg
Niedobrze, niedobrze... mam złe skojarzenia. U mnie coś takiego pojawiło się tylko wtedy gdy miałam miot szczeniąt i one się załatwiały. Takie paskudztwo wlatywało chyba przez okno do szczenięcych kup. Oczywiście wystarczało zwykłe sprzątanie. Skoro masz normalne warunki, bez odchodów na podłodze, to podejrzewam że coś jest nie tak u twoich sąsiadów. Może jacyś starsi ludzie już tam sobie nie radzą a te żuki (?) wpadają kominem też do ciebie? Ale mogę się mylić. Piszę tylko kiedy ja z czymś podobnym się zetknęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze robactwa
nikt nie miał takiego problemu? Dodam ze teraz non stop obserwuję podłogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze robactwa
może z piwnicy - mieszkam na parterze. Spróbuję zatkać kratkę ale może wchodzą z odpływów? Nie mam zwierząt a mam małe dziecko więc naprawdę jest czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffjghh
prusaki...mialam to samo w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffjghh
mi pomogly specjalne plytki do kupienia w sklepie z chemia,stawiasz pod meblami i masz spokuj na pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze robactwa
nikt nie wie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze robactwa
Mąki w łazience nie ma a one w łazience się pojawiają, chodzę już co 5 min sprawdzić czy kolejny nie przylazł. Dzięki za rady, jak mąż wróci to go wyślę po te płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tojszyl_konsultacje
Bardzo chętnie bym pomógł, jednak zdjęcie jest niewyraźne. Z przyjemnością zagłębie nad tym tematem, proszę jedynie o przesłanie ostrzejszego zdjęcia. Pozdrawiam, Prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz, Katedra entomologii stosowanej SGGW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidze robactwa
Mieliśmy w mieszkaniu dezynsekcje i robaki padły. Dodam, że były małe czarne jak na zdjęciu lub czarne z beżowym paskiem na grzbiecie i te były o drobinę większe. Nie powinny juz się pojawić a jak znajdę zrobię lepsze zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyujk,mn bvc
to jakas odmiana żuka one kochaja wilgoc dlatego masz je w lazience czasem jak sie zostawi wilgotnego mopa czy szmate do podlogi to tam je mozesz wlasnie znalezc ,wiem bo kiedys w pracy kobietka zostawiala nagminnie mopa mokrego i zniego wlasnie wylazily te żuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na robalach
to ani karaluch ani pluskwa to zwykly chrabaszcz z rodziny Carabidae nic strasznego nie robia oprocz odchodow, znajdz miejsce skladania jaj i zlikwidoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidze robactwa
Czy po dezynsekcji jaja nie zginą?i jak jaja wyglądają?Całe mieszkanie przetrzepalismy,wszystkie meble były odsuwane,jaj nie widziałam,kilka padłych robali po dezynsekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidze robactwa
Ni kura to nie są karaluchy bo są czarne a nie brązowe i mniejsze,mają może z 5mm. A mopa nigdy nie zostawiam tylko płuczę i susze.Pierwsze na pewno spadały z kratki wentylacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htr
o boze autorko wspolczuje ci bardzo :( niestety nie wiem jak pomoc. U nas tez pojawiaja sie czasem robaki gora 5mm. Male przezroczyste w lazience. Nie mam zdjecia ale to okropne, maja z 8 odnozy. Wiem co mozesz czuc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugbnn
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×