Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cocococo

Dziewczyny o wzroście 174 cm, ile wazycie i jak wygladacie?

Polecane posty

Gość Cocococo

Zaczynam odchudzanie. Nie wiem jaki sobie cel wyznaczyć. Wg kalkulatorów waga idealna to 62 kg, max 69. Ja aktualnie ważę 80 i wyglądam okropnie. Ile wazycie przy tym wzroscie i jak wyglądacie? Chciałabym osiągnąć szczupłą sylwetkę, nie wychudzoną, ale po prostu jędrną i zgrabną BEZ TŁUSZCZU. Jak mają byc "krągłosci" to niech pochodzą z mieśni, czyli np. fajny napięty tyłek. Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocococo
Jak znajdę jakies zdjęcie to wrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maksa gruba
Ja mam 175cm wzrostu i wstyd sie przyznac ale dobilam juz do 95 kg:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocococo
na maksa gruba Cierpisz na zaburzenia odżywiania, objadanie kompulsywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 174 cm i ważę 62kg ale mam wystający brzuch jak bym była w 20 tygodniu ciąży :P dość grube uda po za tym reszta szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko bo idę spać
Co z tym zdjęciem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuopotany
jesteś ciutke przerośnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_poduszka
mam 174 i waze 68 kg, ale jestem w ciąży w 8 tygodniu i wogole nic a nic sobie nie moge odmowić. Przy pierwszej ciąży przytyłam do 85 kg ( cała ciąze musiałam lezec). Ale schudłam do 63 kg. WIec sie nie martwie, jak urodze wiem ze schudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na maksa gruba
Nie wiem na co cierpie, wiem ze ostatnio jem jak opetana. Do tego same nie zdrowe rzeczy typu fast foody, slodycze, czipsy, cola. Jeszcze w wakacje wazylam 83kg a 1,5 roku temu 65 kg. Nie moge zebrac sie na odchudzanie, nie mam silnej woli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocococo
Nie swoje zdjęcie chciałam wrzucić :D Tego jak CHCĘ wyglądac :D chce mieć po prostu zayebiste ciało i tyle. apetyczne i jędrne. na razie to mam pokłady tłuszczu na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam dokładnie 174 i ważę 54kg. Trochę za mało, jakiej kości jesteś? Ja jestem bardzo drobnej dlatego tyle ważę. Moja przyjaciółka ma 176 i waży 65kg i jest grubszej kości i też jest szczupła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhbjkhbjl
178 cm - 66-67kg 3lata temu urodzilam ddziecko.. waze tyle samo co wczesniej, tzn przed ciaza... (w ciazy +20 kg) i dwu centymetrowy rozstep :) na cale ciało.. tylko ja chyba juz takie sportowe i wytrzymale cialo mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocococo
TaMiła widac,że szczupła jestes :) w ciązy też Myślę że jak sobie założę to 59 kg to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemchudy
Ja co prawda jestem facetem i mam te 174cm i moja waga to 60 kg wiem że to mało ale jakoś tego po mnie nie widać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocococo
Czekoladkowa Ja jestem chyba "grubszej" kości, dlatego, że mam dośc duzy obwód nadgarstka i dość duże dłonie. Nie będę nigdy filigranowa :( i raczej taką zwiewną, lekką modelką też nie będę... Ale tłuszczu mogę się pozbyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuklik
Ja 174 i ważę 72... Myślę, że 66-68 to by była dobra waga dla mnie :) Kiedyś ważyłam prawie 80 i wyglądałam dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twa ukochana
173 -> 55 kg, wyglądam nieskazitelnie :classic_cool: dobij do 65 i będziesz wyglądała jak człowiek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anderun
ja mam 172 i waze 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jedna rada :) Idź do jakiegoś dobrego dietetyka, niech Ci rozpisze dietę. Tu nie chodzi o ograniczenia tylko o jedzenie czegoś zdrowego. A to serio może być pyszne :) Nie jedz dużo czekolady, ciastek, smażonych rzeczy, hamburgerów itp bo do tego wszystkiego nie dość że przybędzie Ci trochę kg, których przecież chcesz się pozbyć to jeszcze będziesz miała okropne problemy z cerą. Spróbuj sobie na śniadanie zrobić jakąś dobrą kanapkę z ciemnym pieczywem, serkiem białym i pomidorem albo papryką... do tego np. serek wiejski light. Za 2 godziny zjedz sobie sałatkę z serem feta, pomidorami,oliwkami i z czym tam lubisz do tego np. lekko przyprawiona pierś z kurczaka zrobiona na parze. Na obiad zjedz sobie też coś lekkiego. Używaj mało soli i tłuszczy. No i idź na siłownię, nie zmienisz swojego ciała w miesiąc ani w pół roku... Tu jest potrzebna regularność w ćwiczeniach. Wiem ponieważ sama pracowałam tam rok i doskonale się na tym znam. Jeśli nie chcesz chodzić na siłkę to idź pobiegaj na powietrzu (latem). Teraz w zimę możesz robić naprawdę duuużo ćwiczen, które pomogą Ci schudnąć :) Spróbuj tylko uwierzyć w to. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcgvhnm,
174 cm i 67 kg,ale tego po mnie nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocococo
Czekoladkowa dziekuje :* Tak wlasnie mam zamiar zrobic,wykluczyc te zle rzeczy i zastapic je dobrymi :) Moim problemem sa głównie wieczorne napady laknienia na slodycze, to sie zdarza jak jestem w domu i jestem zmęczona, znudzona. Tym sie musze zająć. I ćwiczenia! Treningi interwalowe mysle,ze beda najlepsze :) Kiedys tak cwiczylam i dawalo mi w kosc. Do tego rozciaganie i taniec, żeby 'poczuć' swoje ciało. ;) Myślę, ze jak na początek wyznacze sobie wage 59 to będzie ok, a potem sie zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
waże 56 kg mam wielkie stopy dłonie nie mam biustu i mam plaski tyłek i szpare między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
A ja jestem piękna mimo nadmiaru kilogramów i nie zamierzam zrzucać wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
174 cm 69-70 kg.. masakra. chce wazyc 60 ale wiem ze mi sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiugyiyg
ja mam 174 i waze 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaty
Ja 175 wzrostu i waga 64' planuje schudnąć ze 3 kg dla mnie idealna to właśnie 61-60 kg ale mniej już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pilnie szukam
175 cm 69 kg i wg mnie to za duza waga, idealnie ale nie wychodzono wygladam jak waze 63-65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 174, jak w temacie, i waze 59 kg. wazylam kiedys 68-69 i wygladalam bardzo zle, ale musze przyznac, ze nawet przy tych 59 nie jestem bardzo szczupla, ze wzgledu na budowe ciala (spodnie 40- tak to jest jak ma sie szerokie biodra :/) oraz na fakt, ze bardzo malo cwicze i ta waga to glownie tluszcz i prawie 0 miesni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×