Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość leil233

Wyposażenie gastronomiczne

Polecane posty

Gość justa12

Ja jak kupowałam sprzęty do lokalu gastronomicznego to dość dużo sprzętów zamawiałam na aaatech.pl. Mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep gastronomiczny, naprawdę duży wybór produktów bardzo dobrej jakości. Na pewno posłużą na długi czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesemir

Fajne meble do restauracji może wam wykonać firma Womeb z Gdyni. Na plus fakt, że realizują nietypowe zamówienia, według indywidualnych zamówień klienta. My właśnie mamy u nas w restauracji meble od nich i nie tylko jesteśmy zadowoleni z ich funkcjonalności, ale i dobrego designu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiGastro

To prawda podstawą jest odpowiednie wyposażenie kuchenne w restauracji dzięki czemu będziecie mogli w pełni realizować zamówienia klientów na pyszne potrawy bez straty czasu na pracę ręczną. Jeżeli jeszcze nie wybraliście to zapraszamy również do sprawdzenia naszego sklepu MulitGastro, a w razie potrzeby bądź dodatkowych pytań zawsze możecie liczyć na pomoc naszej obsługi klienta. Pozdrawiamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubex1

Sensownym pomysłem jest porządne przejrzenie ofert sprzedaży-kupna sprzętów poleasingowych. Takie oferty są między innymi na aukcjach efl. Można trafić na sprzęty jeszcze naprawdę użyteczne, w dobrej cenie i co ważne dobrych marek, a więc i jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franex

Ja polecam zapoznać się z ofertą firmy, która  zajmuję się  produkcją mebli technologicznych. Firma  oferuje sprzedaż internetową  stołów  roboczych  do gastronomii,  zlewów  nierdzewnych , basenów ze stali, szaf wiszących , regałów  nierdzewnych , wózków  kelnerskich, okapów gastronomicznych , urządzeń grzewczych czyli tzw bemar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbędne w gastronomii produkty ze stali nierdzewnej znajdziesz w ofercie firmy www.somet.com.pl. Zamawiałam tam niedawno meble i jestem zadowolona z ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Meble do gastronomii kupujemy tylko od sprawdzonych dostawców bo potem okaże się,że materiał nie jest zrobiony ze stali nierdzewnej a jak wiadomo to nie są tanie rzeczy.  Ja dla tego kupuję tylko u sprawdzonych dostawców i jedną z nich jest firma JUGEMA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek

Opakowania dla przemysłu spożywczego znajdziecie m.in. w Onplast. Współpracujemy z nimi już dłuższy czas i dobrze oceniamy jakość ich produktów. W ofercie mają opakowania plastikowe jak pojemniki czy butelki, oczywiście różne pojemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szeroki wybór wyposażenia gastronomicznego w całkiem niezłych cenach znajdziecie w ofercie firmy www.gastromarathon.pl Sama zakupiłam od nich sporo rzeczy do swojej kuchni i jestem zadowolona z ich jakości oraz ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprawdzone meble do gastronomi to polecam Revinex . Firma jest Warszawskim dystrybutorem urządzeń gastronomicznych. W firmie Revinex możemy zakupić lady chłodnicze, zastawy stołowe, sprzęt firmy RestQuality, stoły i krzesła do restauracji czy kawiarni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrsklep

Polecam: www.hrsklep.pl Są bardzo dobrze zaopatrzeni w używany i nowy sprzęt gastronomiczny, fachowo doradzą co najlepiej kupić. Na Allegro są pod nazwą użytkownika: Hr- sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonaciarski

Sprzęt do nowego zakładu mięsnego sprowadzaliśmy od producenta Masmet, który słynie z większych realizacji, ale trzeba im przyznać, że znają się na masownicach i kolejkach rurowych. Projekt razem z montażem instalacji wykonany ekspresowo i profesjonalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

www.hrsklep.pl -są świetni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Korzystał ktoś kiedyś z lad chłodniczych firmy Bolarus? Potrzebuję sprzętu, lecz nie wiem jaki sklep wybrać, podobno w Bolarusie są bardzo dobre lady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

Frima, która ma dobre meble, lady chłodnicze, witryny cukiernicze to Bolarus. Możecie wierzyć albo nie, ale ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja polecam firmę Bolarus.  Warto przejrzeć ofertę na ich stronie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Natomiast jeśli chodzi o odzież gastronomiczną, która jest niezbędna w restauracji to duży wybór znajdziecie na https://www.maroni.pl/ . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasiaaa

Jeśli szukacie dobrego sklepu z wyposażeniem gastronomicznym to polecam technologies4all.pl mają naprawdę bardzo dobrą jakość nierdzewnego sprzętu gastronomicznego. Sama kupowałam kilka lat temu i do dnia dzisiejszego bardzo sobie chwalę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi

Bardzo dobre meble gastronomiczne ma Jugema ze Środy Wielkopolskiej. To porządne, jakościowe meble ze stali nierdzewnej a jako że Jugema jest producentem to nie przepłacicie. U nas jest sporo rzeczy od nich, wszystko jest solidne i dobrze nam służy, tak więc jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert

Jeśli mowa o urządzeniach chłodniczych, to zdecydowanie powinieneś zainwestować w Bolarusa. Ja w trakcie mojej kariery w gastro przetestowałem kilka firm i ich sprzęt najlepiej sie sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście poszukiwali sprzętu dobrej jakości od razu z całym serwisem, mogę polecić https://gastronet24.pl/ profesjonalnie wykończyli mi bar, u jednego dosatwcy mam gotowe juz zaplecze, polecam gorąco i podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi_91

Jeśli chodzi o sprzęt chłodniczy to musi być naprawdę wysokiej jakości. Najlepiej skorzystac z oferty Bolarusa, bo to najpewniejszy producent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Lodówki? Ale chyba mowa o szafach, nie? Bo szafy i witryny chłodnicze to kupisz w Bolarusie. Oni mają dobry sprzęt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko www.hrsklep.pl na Allegro: HR-sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Widać że Bolarus to dobra marka skoro każdy ich poleca. A do pozytywnych opinii dołączę się i ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błażej-ko

Podbijam temat i dzielę się swoim nowym odkryciem dla wszystkich z branży gastronomii.

Znajomy polecił mi sklep https://www.goga-gastro.pl Kupiłem na wyprzedaży sporo nowego sprzętu i przyznam, że tak dobrych cen nie widziałem w żadnym innym sklepie. Polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastik
Dnia 16.10.2019 o 09:59, Gość Błażej-ko napisał:

Podbijam temat i dzielę się swoim nowym odkryciem dla wszystkich z branży gastronomii.

Znajomy polecił mi sklep https://www.goga-gastro.pl Kupiłem na wyprzedaży sporo nowego sprzętu i przyznam, że tak dobrych cen nie widziałem w żadnym innym sklepie. Polecam! 

Zamawiałam tam pół wyposażenia do swojego baru w Krakowie. Dla mnie oferowane przez nich ceny nie mają sobie równych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

Jeżeli ktoś z was szuka profesjonalnego wyposażenie gastronomii Warszawa to polecam stronę  Revinex . Firma  Revinex  oferuję  kompleksowe wyposażenie w sprzęt gastronomiczny restauracji, barów i innych lokali gastronomicznych w bardzo przystępnych cenach.  Firma dostarczy pod wskazany adres  komory wędzarnicze, komory piekarnicze, parzelnicze i komory intensywnego schładzania, urządzenia chłodnicze oraz  kostkarki do lodu, a dla cukierni cukiernicze witryny chłodnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Ze znalezieniem sprzętu nie miałam problemu, z kolei ze znalezieniem ładnych i funkcjonalnych mebli na salę już tak. Mam wrażenie, że przejrzałam wszystkie możliwe oferty, ale nic mnie nie zainteresowało. Ostatecznie znajomy polecił mi sklep internetowy (początkowo nie byłam przekonana taką formą zakupu) meblebankietowe.pl i muszę przyznać, że jestem zachwycona. Piękne krzesła i stoły, a do tego wygodne i łatwe w czyszczeniu. U nas sprawdzają się znakomicie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×